-
Počet příspěvků
2 533 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele vector
-
Nic proti, ale by mě zajímalo kdo by jí za 200 koupil? Přeci už je to 6 let starý auto. Za tu cenu by jsi sehnal o třídu vyšší auto. Jako myslíš větší auto? Asi tě to udiví, ale tahle verze nestále méně, než S16 a rozhodně chlastá méně. Já si třeba koupil 306 kvůli svezení a na to ti větší auto nepomůže, spíš naopak.
-
A co za ně? Jsou tvrdší než u klasiky??? No mělo by to tak být. O mého HDi je napsáno verze Sport, rozrka je krásně žluťoučká a prý to má být také tvrdší. Já sem ovšem doplnil i žluté KONI sport a nastavil střední tvrdost, takže mám tak o centimetr vyšší , než S16. Než staré tlumiče, dak bych nové, ale torzka se může hodit. Pozoroval sem se sportovními tlumiči lehké kroucení předku v zatáčkách, což sem vyřešil rozpěrou. U staršího auta se to může taky projevovat, ale zase ne každé má tak těžký motor, jako HDi... třeba na tom bude ta 1,4 lépe.
-
No tak to bych tedy s dovolením nechtěl. Vypadá jako vzatá napředek. Lehce domrvené detaily, podvině nízko podvozek a řada dalších věcí vypovídá o tom, že je to pěknej vrak. Samozřejmě můj názor hodně velkýho neznalce.
-
Tak můj názor na značku HP je zoufalství... jediné co bylo ze značkovejch počítačů horší byl COMPAQ, ale ten pak HP koupil. No alespoň jde nadávat jen na jednu značku. Dřív sem prodával hodně Acerů, jenže kvalita šla do háje a naprosto zoufalej servis. Servis se hodně vylepšil, ale pořád je hodně co servisovat. Jinými slovy .. kvalita úděsná. Od HP nechci ani značkovej šroubek. Zákazníkům to nikdy nedoporučuju, ale když na tom někdo mermomocí trvá, prodám mu ho. I když je online podpora poměrně slušná (anglicky) Servis CZ HP je poněkud laxní i když mi uznal bez problémů záruku. Solidní dílenské zpracování bohužel musím ostře domítnout a to z pohledu člověka, který jich už hodně rozebíral. Proti například Dellu je to vyloženě aušus. Celkově to docela dobře lícuje a plasty jsou kvalitní, ale naprosto zoufalé detaily a technická řešení, například uchycení baterie, různé konektory a jejich dostupnost. Taky se to hodně liší jestli ten který model navrhoval HP, nebo ještě Compaq. Za znímku kupodivu stojí i značka Prestigio. Naproti tomu nemůžu doporučit třeba Toshibu s jeji zoufale aarchaickou architekturou, šílenými ovladači.. je nechutně pomalá a když chcete vyměnit třeba vypalovačku, máte problém s kompatibilitou. Kromě značky, bych se zaměřil i na chipset, to je u notebooku jedna z hlavních vlastností. Samozřejmě záleží na zamýšleném použití. Zákazníkům říkám \"Nechtějte po mě radu, když se jí pak nebudete řídit\" má to i své výhody, kdžy si naběhnou, nemají mi co vyčítat.
-
jo tohle no ja zas tak detajlne ten bazar neprojizdim ale pokud se ti to zda hodne tak se urcite s majitelem domluvis 2 Vector: neny penyz...neny lazka jen tak pro zajimavost...na kolik si cenis svoji 306ky?? Já si jí cením na hodně to víš, je to moje auto Každopádně tabulky a pojišťovna si ji cení na 250. V super stavu je prodejná za 200 bez větších problémů. Protiúčtem mi nabídli 150hned. Po pravdě za 150 by byla dost honička ji sehnat a samozřejmě auto bez investic nikdo neprodává. Je možné, že cena se velice rychle změní, ale zatím je to poměrně atraktivní motorisace, výbava i ročník. Nicméně za chvilku bude po 5 let stáří, nebo možná už je a vůbec \"lidi\" uvažujou, že za 200 je nové \"auto\". Stačí se ale podívat na původní cenu, která je proti benzinu ve standardní výbavě dvounásobná a budeš vědět, proč je i zůstatková celkem vysoko. Taky bych byl rád za stejné užitné vlastnosti a pojistku jako na obyč verzi No každopádně kamarád teď sehnal dlouhé HDi 2000 ve výbavě za 70, akorát na ní dva měsíce dělal, protože byla přes střechu.... jak říkám nakonez za 70... vidíš jak je to relativní.
-
Taky třeba 40 tisíc... ale dá sekoupit i za 25. S funkční klimou a nějakou rozumnou výbavou 80. Víc se drží jen verze S16, a auta od r.v. 2000 a dieselové motory. 2000 dlouhá plná výbava 1,6 (včetně gahusů,servisky,sítě do kufru..uplně všeho) vypadá jak když vyjela z fabriky 130 000,- No a teď se otevřou hranice třeba do německa, kde se pokud vím platí asi 1000eček za ekologickou likvidaci. Není problém Dovézt 92-94 třeba 405 GTi s klimou, které vlastně nic není, nebo vyžaduje tak 15 investici do spotřebních věcí... a kolik bude stát ? Tak 100euro a když na majitele zatlačíš, dá ti jí třeba za deset, aby se jí zbavil. Cena auta je jedna z nejralativnějších věcí, se kterou se můžete v životě setkat. Druhou je třeba láska, ale ta se neprodává.
-
Jo to už to bylo, každopádně bych si o tu hnusnou štětku neopřel ani jízdní kolo.
-
ASUS teď má akci na většinu modelů, rozesílali nám jako prodejcům docela slušný promo. Tak na to mrkni, zkušenosti=minimum reklamací, solidní konstrukce a za tu cenu i dobře vybavený.
-
Co to meleš nerozumo? Jeden člověk ti neco řekl... to musí být tedy opravdu zajímavá a tajná informace. Koukám, že agentura JPP jede na plno. Není to snad povahy nepříjemě biologicko logické? že bychom se teda nad sebou jako zamysleli, nebo tak něco.... Och my jsme ale divní lidé. Teď z toho neusnu LIN, prosím pomoc ným, abychom byli IN.
-
Jenže abychom nějakou měli... nemáte tam někde vrakáč? Ten originál na 306 je asi nejlepší a v Peugeotu za něj zase budou chtít nesmysl
-
No zajímavý, zajímavý. Podle toho co říkáš, tak sis koupil hodně drsnej vrak, ale snažíš se ho opravit, což je práce dost blbá, ale proč ne. Rozsah oprav je poněkud velký a je to poněkud drahá legrace, ale zase jak říkám tvoje věc. Ze dvou fotek si člověk o autě skutečně neudělá kompletní obrázek, ale v romhle případě to bohatě stačilo, aby byla sranda a aby bylo jasné, že je to šílená past. Ono jde totiž koupit třeba i 17 let starý auto, který se nemusí vařit a stojí pár korun. Dokonce nebude mít přiblble protaženou kapotu, nebo dveře, který se nedaj používat. Taky nám tu LIN rozvinula teorii o tom co je tuning a co ne a jak tomu zavaří kliky.... Víš, možná to co říkáš dává smysl a možná z toho zpotvoru chceš opravdu udělat funkční auto a nakonec tě to nevyjde přes známé tak draho....auto můžeš prodat, nebo nechat sešrotovat, ale drzá arogantní, sprostá a všeznalá LIN se likviduje hůř. To ti teda chlapče nepřeju. Kdyby si dokázal normálne uvažovat, tak by ses za ní spíš omluvil, takhle tě můžu maximálně trochu chápat. Poslechni radu DEBILA a hodně velkýho neznalce a vem si jí příště na vodítko.
-
Tohle není Powerbox, tohle je PlaceboBOX
-
Myslíš, něco jako \"Kosmetička podlahových krytin\" nebo \"Vedouci přepravy u DP Corporation\" ? Nebo jak vykládal krampol, že byl v Americe Myčoken.
-
kdyby si trochu hledal, najdeš tu dost odkazůl na manuály k různejm autům. já mám na stránkách taky příčurky k 306 a něco málo k HDi. Jinak mám samozřejmě kompletní technical ke všem 306, ale už mě fakt nebaví ji každýmu posílat mailem... snaž se trochu.
-
No jo celou anténku, ale není to nic tak hrozného. Kdyby si chtěla vědět jak se k ní zevnitř dostaneš, aby si nic neoštípala, tak s kolegou HICSem sme nedavno opravovali tu mojí.
-
No to je vostrý... jak tohle vůbec někoho může napadnout... Snad to dáš dohromady.
-
To teda není:o:o Podle toho , jak ten přejezd přeletěl a jak tam dotlačil tu rychlost... stát se to může. U Faka to třeba bylo pravidlem a některý rychlosti si tam musel přidržet, když si přidal, jinak smůla. Tahle auta jsou trochu kvalitnější, ale nikdy nevíš na jakej přejezd narazíš
-
Proč bohužel Kocoure, vždyť by ses jinak ani nevyčural
-
Jo spodní silentblok motoru... a projít i ostatná \"gumy\". Viděl se jednu 405, co se rozklepala na dvojku a na trojku trochu míň- Bylo to tím, že dostala ránu z boku a měla vařený uchycení převodovky.. holt to někdo nesrovnal jak měl. Skončilo to pádem motoru tak o 5cm dolu a odstávkou na několik dní... Autem může klepat víc věcí, než jen polosy a ne vždycky to musí bát tak tragické. I když v záběru to vypadá na poloosu.
-
Jestli tě teda zajímá názor hodne velkýho neznalce.... Panty budou jistě samodomo z kvalitního materiálu, zvlášť, když se jedná o LamboFrantaDveře. Nejlépe materiály, které vole hodně vydržej a do kastle to bude chycené aby to vole drželo. Takže to bude vole držet, i když původní panty už by dávno uhnily. Můžeme tu ještě rozvinout teorii, jak se do šoustkáru dostat, když vyplivne baterka, ať už nám jí vytlučou hustoneony, nebo je prostě jen total brutal a po patnácti-dvaceti letech už holt neni co bejvala. Jistě by se nám dostalo poučení o tajnejch vypínačích (ha ha, kam je asi tak tajně schováme... Otevírání kapoty zvenku a jiných vychytávkách. Musím se přiznat, že podobné hovadiny sem vymýšlel ve 14ti letech a později je na učnáku pomáhal realizovat... Jenže to už je skoro patnáct let a ještě mi to přišlo jako fakt dobrej nápad. Nojo časy se mění... Ale stejně stříbrná Audi80 se zavařenejma klikama, rourou místo vejfuku a černočernejma foliema, který se dveře vyklápěly nahoru... že je to hustý... no nám to hustý připadalo... začalo zrovna vysílat radio Bonton a ty pecky co tam hráli.. jéé je vohulit to na max... víc volume a nevadí kyt na půlce au ta, to se vole stříkne příští tejden, jedem. To byl pane náskok díky technice. Auta z minulého století , nápady snad ještě starší. Ty vago, co plašíš s nehodou, jezdim vopatrně. Ty vole magnetickej spínač.. no to je hustý, na to už nikdo nepříde... Některé věci se nemění a pubertální uzlíček hormonů pubertálním zůstane.. Mařena stále vlhne, když jí Franta ukáže jak je vostrej a jak umí řezat zatáčky... Přírodo přírodo..kam chodíš na ty nápady. [upravil dne 5.6.06 vector]
-
Celá táhla řazení mají gumové vložky. Silentblok pod motorem je pohyblivý a časem se vymačká i slabší vibrace se přenesou do řazení. Stačí normální vibrace chodu motoru, natož pak poloosa a jiné radosti. I Dieselových motorů je lehké klepání řadičky normální stav. Pokud ji zastavíš rukou, nic se nepřenese to už by musel být fakt havariiní stav. Projevuje se ti to tedy jen při rychlostech řazených dozadu ? Mrkni při rozjezdu, jestli nemá tendenci vyskočit a když přidáš a ubereš, jestli se neozve klepnutí od motoru... jinak to považuj za normální stav. PS: Poloosa by ti klepala celym autem, i do řízení.
-
No ona to má bejt jako legrace. Smysl některých lidí pro humor mi skutečně uniká.
-
Nejčastějc prasklý mezi ventilama na hlavě. Za odpoledne to máš celé dole a budeš vědět. Nemá podle mě smysl měnit cokoli, dokud nezkontroluješ tohle. To znemená vyvařit, srovnat hlavu, nový těsnění a zase jezdíš. Může to být samozřejmě nščím jiným, ale je to hodně častá závada u těchhle motorů. Dál doporučuju kouknout na hadičku \"přepadu\" jeslti není zarostlá a zkusit, jeslti chladič hřeje po celé ploše. Když už to bude v servíce dá se projít hodně věcí
-
Hm já taky doufám, jinak už asi chcípnem hlady. Škoda, že se proti výsledku voleb , nebo převzetí moci nedá pojistit.