Přejít na obsah

vector

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    2 533
  • Registrace

Vše od uživatele vector

  1. vector

    A je to tady, bodovej systém

    Vvitty !!! Ty se v noci díváš na přenosy z parlamentu teď sem tě přistihnul.
  2. vector

    černý kouř - TD

    To si myslím, že je naprosto normální. Nevím sice, jak má přesně 2,1 řízené to čerpadlo a kde bere tlak turba a průtok vzduchu, ale při sešlápnutí plynu na podlahu se do motoru pustí MAX. nafty a chvilku trvá, než turbo dožene množství vzduchu pro správné spálení. U HDi se to řeší optimalisací vstříkovací mapy, aby byla rozhedněná prodleva a další věci. U mechanického převodu se to dá samozřejmě \"poštelovat\" pak to skoro nekouří ani na plnej plyn v nízkých otáčkách, ale taky to samozřejmě skoro nejede. Něco za něco. Pokud ti to nehulí při normální jízdě a po chvilce ani na plný plyn je to prostě normální. Další možnost je, pokud dlouho jedeš v nízkých otáčkách a pak to přišlápneš, že vyletí saze, co se zatím stačily uložit. Zvlášť dobré to je, když stojíš do kopce.
    • 17
  3. vector

    klimatizace

    Tak blbě tlačí kompresor, ale taky to může bejt špatná spojka. Chtělo by to zkusit mrknout, kdy sepne ne? Mělo by to jít poznat i podle zvuku.
  4. vector

    Domontování klimatizace /P605/

    JJ hrozná práce. Pokud nemáš někoho, kdo to udělá jako protislužu, nebo nemáš vyloženě do čeho píchnout nepouštěl bych se do toho.
  5. vector

    prosím motoráře o pomoc

    Já sem ssi taky říkal, že to vypadá jako přehozenej rozvoďák, ale nějak mi nedošlo, že sundaval rozvody, když o tom nemluvil, asi už stárnu
    • 8
  6. tak to je mazec :D NO je, ale už to tu bylo.
    • 40
  7. vector

    Souboj!!! 205 Gti vs 206 Gti

    Jasně, každej přece ví, že nFabia je nejlepší supermini. Kdyby ve ŠhadeMororWerke vyráběli trpaslíky, tak sou zaručeně největší. Přečti si Shade Zeitung , eh pardon Svět Motorů a tam se dozvíš všechno!!! Tvé srdce se rozbuší v rytmu turba pro všední den se kterým porušit 50 ve městě zvládneš během dvou tří vteřin.
    • 45
  8. vector

    A je to tady, bodovej systém

    Kolik jsou 4% z 50? Myslím, že 2 Jenže to jsou technické parametry radaru. Co takhle protokol o přezkoušení? Protokol o proškolení obsluhy? Místo instalace a podmínky měření? Pak taky musej mít fotku, tedy, když tohle všechno je v pohodě. No a v neposlední řadě, pokud je radar umístěn na vozidle, musí bát toto označeno v souladu se zákonem jako služební vozidlo, jinak nesmí být použito ke služebním úkonům. A když tohle všechno splní, nezbude vám, než přestupek uznat. Smůla Smutná pravda, je, že technické měření se provádí nejméně pětkrát. Pak se vyloučí nejnižší a nejvyšší výsledek a ze zbytku se udělá průměr (zjednodušená verze měření). Potom je výsledek s přesností na polovinu nejnižší jednotky měřidla. Nebo to bylo na jednotku,, fakt si to nepamatuju. Sakra asi sem dlouho ze školy
  9. vector

    A je to tady, bodovej systém

    Můžeš, ale nesmíš mít řidičák.
  10. vector

    Peugeot 206 s16 (136Ps)

    Jsou jako každá 206tka... akorát tohle je ještě slabší verze. Zajímalo by mě, jestli ma 6tikvalt, prý se montoval i do těch slabřích, alespoň podle tabulek. Takže jako u každéh auta, pozor na stav, špatně opravené bouračky atd... Myslím, že o koupi auta toho bylo napsáno dost. Záleží hodně na ceně, podle mě si má smysl koupit raději 306S16, nebo nocou 180PS verzi, ale otázka vkusu...
  11. vector

    A je to tady, bodovej systém

    tak tohle bys mel vozit stejne, stoji to par korun a jednou to hodis do kufru a mas pokoj... to bych celkem neresil. ono co delat, kdyz ti v polich praskne predni zarovka nebo brzdovka, ze... No, já dycky koupím sadu žárovek, pak mi prdne tak nekoupim novou ale beru tu z auta a zase tam nic nemám. Každopádně bych řekl, že s příchodem bodů bude na silnicích bezpečněji. Alespoň doufám.... A co to s tím má společného?
  12. vector

    SHARK funkční anténa

    Tak mě napadá, že některý lidi by neměli k 306tkám pouštět ??? No ještě se ptej
    • 6
  13. vector

    SHARK funkční anténa

    Tak mě napadá, že některý lidi by neměli k 306tkám pouštět
    • 6
  14. vector

    A je to tady, bodovej systém

    A jinak se cítíš docela zdráv ?
  15. vector

    Souboj!!! 205 Gti vs 206 Gti

    A krásnej klasickej Golf GTi dal na prdel všem novým GTičkám. No já mám raději tu o pařezové chaloupce.
    • 45
  16. vector

    Souboj!!! 205 Gti vs 206 Gti

    GTi je jen jiné označení RC pro jiný trh. S označením GTi jde koupit i 180PS verze naprosto identická s RC, respektive obě verze jsou jak se slabším, tak se silnějším motorem. 5, nebo 6ti stupeň.
    • 45
  17. vector

    Je to je favorit??????????

    Když budu konkrátní, tak moje 406 1,8 16V má namontované zařízení na LPG (sekvenční vstřikování LPG od firmy Tartalini). Testoval jsem jaká je spotřeba při normální, klidné jízdě po vysočině. Žádná dálnice. Natankoval jsem plnou, najezdil 330km a dojel na tu stejnou čerpačku a dotankoval za 300 Kč. Když jsem to rozpočítal, tak spotřeba vyšla na 6,8 l plynu na 100km a to mám laděnej výfuk, kterej obvykle nějaké to decko na spotřebě přidá. Mě se to jako ušetřených pár korun nezdá. Spíš mi to připadá jako ušetřených hodně korun. A co se týká prostoru v kufru, mám toroidní nádrž místo rezervy na 50 litrů a tu dojezdovou rezervu mám jen tak v kufru. Nezabere moc místa. Prostě jsem spokojenej úúúúúplně maximálně. Provoz je taky bezproblémovej. :super Tak, pokud se to správně udělá s kvalitním zařízeníma člověk se o to stará jak má, šetří to slušné peníze. Benzin taky hoří a dokáže vybouchnout a zkoušky, které se dělají na plynové nádrže by mnohá benzivová nepřežila ani náhodou.
    • 17
  18. vector

    černý kouř - TD

    ...no kdyby neměl turbo, tak by jsem mu nepsal, že ho má v prdeli, ale on turbo má tmavý kouř u motoru s turbem opravdu ve většině případů ohlašuje odcházející turbo a odcházející turbo zase znamené tvoje \"špatné spalování\". způsobuje to usazování karbonu, který se pak naráz uvolní. jistě, možností je víc, ale mně se to v tu chvíli nechtělo rozvádět. až zjistí pravou příčinu, ať ji sem napíše;) rád si vyslechnu případné opravy od nejaktivnějšího usera:papa Myslím, že se do toho zbytečně zamotáváš. černý kouř znamená nedokonalé spalování nafty, což může znamenat, že špatně práší vstřik, nízký tlak na válci (ale to by většinou žralo i olej) špatný předvstřik, nebo moc nafty. Moc nafty může být špatným nastavením, nebo tím, že turbo netlačí tolik, kolik by podle polohy mělo. Říct, že černý kouř znamená odcházející turbo není nepřesné, ale podle mě je to přímo ptákovina...
    • 17
  19. vector

    A je to tady, bodovej systém

    no to seš pirát, na půl roku ti vzít řidičák a 25 000 pokutu !!!!
  20. vector

    taky jeden o Mestske policii

    OH takovej fofr
    • 12
  21. vector

    klepání při akceleraci

    Sypat je vyjmenovaný slovo Nicméně to můžou bejt klouby, poloosy,nevyvážená kola a vůbec všechno co od převodovky po silnici je. Stačí trošku křivá poloosa,nebo špatnej kloub ve spojení s volným siolentblokem a rozklepe to celé auto. Spíš by mě zajímalo,jak zjistil, že jsou poloosy v pořádku.
    • 7
  22. vector

    Otackomer MAX

    No když je ten mechanik tak dobrej, určitě ti navrhne řešení téhle těžké životní situace. Už jen proot, že do 8500 to budeš točit při každý příležitosti. te asi sere ze mu to pojede ne nebo co? Jasně to mi uplně trhá tepny. Taky bych chtěl točit motor přes 8t.
    • 7
  23. vector

    mestska policie nas vzor!

    No po mi připomělo ten vtip jak jede frsajer na kole a zpívá si \"Bez držení, bez držení\" a jeze z5 a zpívá si \"Bež žubů bež žubů\".
    • 17
  24. vector

    A je to tady, bodovej systém

    Všechny ne, můžou ukazovat taky téměř přesně. Onehdy v Butovicích jsem si srovnával tacho s radarem, co tam mají nad silnicí, a čísla se shodovala. Čemu věřit spíš, Motožurnálu nebo vlastní zkušenosti? [upravil dne 1/7/06 Garfield] 4etl si někdynávod k radaru? víš, jakou má odchylku za dobrých podmínek při správné obsluze ? Víš co na něm naskakuje, pokud je obsluha vymaštěná jako MP ? ty co jsou soucasti znacek jako treba na Evropske nemontujou vymastenci od MP, ale dodavatel. Takze bych to tak tragicky nevidel. Coz samozrejme nemeni nic na tom, ze ma udanou presnost a s nejakymi namerenymi 51km/h si muzou tak akorat... Přesně, četl sem v návodu, pokud si dobře pamatuju, že za ideálních podmínek má nejpoužívanější radar Ramer přesnost cca 4procenta. Což je prý špičkový výsledek. Takže co dělat, když naměří třeba 53? Neuznat přestupek.
  25. vector

    taky jeden o Mestske policii

    tomu se říká bezdůvodně pomalá jízda. Ještě mě zajímá, pomalá jízda na dálnici. Na dálnici smí vozidla, která dosahují alespoň 80. Z formulace vyplívá, že pokud tedy pojedu pod 80 je to \"Pomalá jízda na dálnici\" a hrozí mi za to sankce. Jenže tím to nekončí Protož ena dálnici vedoucí městem je dovoleno vjet vozidlům, která dosahují alespoň 65km/h. Není to nádherné, když už za 71 vám chtějí dát pokutu. Znamená to snad, že tam můžeme jet 65-70km/h? Nevím jak vy, ale tohle já nedokážu.
    • 12
×
×
  • Vytvořit...