Přejít na obsah

Lukaydo 407

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 117
  • Registrace

Vše od uživatele Lukaydo 407

  1. tak ono to nemusi byt ani brzdama ale něco na nápravě třeba
    • 15
  2. Tyhle dečky by měli dost vydržet cenově to je dražší .A ty máš origo potahy přilepene? Měli by topit rychle.
    • 6
  3. njn až bude čas tak to omrknu protože bylo pár recenzi a do 407my psali že si to dodělali tyhle carbon dečky
    • 6
  4. Lukaydo 407

    antipollution fault

    fap filter máš neni ucpany ?
    • 27
  5. fakt jo tak nato prdím no,ty vyhřivane potahy co se dávaji na origo potahy nechci
    • 6
  6. má někdo zkušenosti s carbon vyhřivanyma dečkama pod čalouněni sedačky bud toray i nebo keetec do peugeot 407 a nevíte jestli je potah přilepeny nebo de jednoduše sundat ? http://www.auto-doplnky.com/karbonove-vyhrivani-sedadel-toray-i-1-napajeni-12v-urceno-pro-1-sedadlo-p30850 stačí 46 stupnu ? rychle nahřátí? nějake zkušenosti
    • 6
  7. Taky mam trw a žádný problém odkud si to kupoval? Zajete už musi byt 3000km je dost ,já sem jim dal taky několikrat zabrat aby pořadně sedly,nebo sundej třmen s deskama i kotouč a překontroluj to ktera strana to děla a jak jsou sjete brzdy. Můžeš mit ložisko,čep atd v prd
    • 15
  8. Lukaydo 407

    autobaterie peugeot 307 sw

    Ahoj určitě 105Ah je dost blbost neutáhne to alternátor Jinak dal bych tam vartu blue 70ah 680a ale záleží kolik chceš dát za baterku nebo exide baterii. Jaka značka baterie byla ta co odešla
    • 15
  9. Ale je tam jen musíš dát třeba citroen c4 nebo c5 1,6hdi -2,0hdi nevím co máš za motor a pak brzdovy spínač a je tam EPS 1-810-213 | EPS nebo fae jinak najdeš ho i jinde ale už stojí víc http://www.heureka.cz/?h[fraze]=EPS+1-810-213+|+EPS&min=&max=&o=3 Nebo dej do vyhledávače na autorozvody čislo toho spínače 1-810-213 a pak dej brzdovy spínač a je to ten druhy stoji 153kč a jak dáš aplikace na auto tak tam neni peugeot 407 ale pasuje funguje vše jak má hlavní je to čislo spínače což souhlasí,třeba tady to píšou přimo že to je na 407mu http://www.autodilycz.cz/zbozi/spinac-brzdoveho-svetla-eps-eps-1-810-213/255560/
    • 30
  10. Lukaydo 407

    Autobaterie

    nic proti ale 640a je docela dost málo,já byh dal jen 740A a víc.Mám 75ah 800a origo pug a max spokojenost
  11. Lukaydo 407

    Autobaterie

    Já mam origo Peugeot novou ted 75ah 800A nejsilnější co se dá koupit na 407mu ta puvodni měla 750A cca.Jinak hodně lidi si myslí že Peugeot baterie jsou značka varta ale není to tak dávaji si je vyrábět mi bylo řečeno v peugeotu od známého a že jsou kvalitou jinde než např exide,varta silver 77ah hlavně ve výdrži, origo puvodni vydržela 8 roku.Ale cenově stoji 3200kč ale mi udělal cenu za 2200kč takže nebylo co řešit.
  12. to by vypadalo asi blbě na 407mě
    • 15
  13. Já čekal rady,ne blbé řečí jinak halogeny bych už nikdy nechtel nedá se to srovnat s xenonama
  14. díky za rady odpojim ten konektor dle mě to stejně je celkem k ničemu a když stojim na mistě a ostřikuju namrzle sklo tak střikaj xenony jak blbé, a stejně to námrazu nesundá,v létě to je taky o ničem
    • 15
  15. Jak vypnout ostřikovače xenonu-- pomoci diagnostiky pp2000 mám ale potřeboval bych postup co hledat -pojistka´-jestli stačí jen vytahnout a která to je a kde ji najdu -nebo vytahnout jen konektor u ostřikovaču kde ho najdu a jestli je jen jeden,a jestli je dobrý přistup na odpojení A nechci aby to pak hlasilo nějakou chybu na budíkách už mě to štve ted v zimě ta spotřeba zimni směsy při každem ostřiknutí skla.
  16. Lukaydo 407

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Jinak ty stěrače okolo 700kč je normalni cena ale autokelly si davaj nesmyslne ceny všeho http://www.zbozi.cz/vyrobek/valeo-silencio-x-trm-sada-700-700-mm-st-vm401/?seradit=nejlevnejsi nebo bosch http://www.zbozi.cz/vyrobek/bosch-aerotwin-sada-700-700-mm-bo-3397118976/?seradit=nejlevnejsi měl jsi koupit spíš ty bosche jsou kvalitnější podle testu a recenzí ale uvidíš sám.
  17. Lukaydo 407

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    kolik tam máš ledek ? chci kupovat tady ty http://www.auto-doplnky.com/can-bus-parkovaci-zarovka-t10-5-smd-led-5050-bila-6000k-2-ks-112421-p10893
  18. Lukaydo 407

    Vyší otačky-auto nejede

    Dle mě bude něco stim egr ventilem. Tady máš odkaz asi stejny problém http://www.peugeot-club.com/topic/98049-pomoc-auto-zacalo-skubat-a-prestalo-jetčalo-škubat-a-přestalo-jet/ dej ho zaslepit a odpoj Kolik máš najeto a rok vyroby
    • 9
  19. Lukaydo 407

    Zástěrky 407?

    Koukal jsem asi před 3 měsici jak jsem umyval auto a nic nerezne atd,ono jak máš ty origo zástěrky co mám tak není možne aby jsi někde drhnul nebo sedřel lak,když už zástěrky na 407mu tak jen origo a jen ty krátke co mam.A to už tam je od roku 2007
    • 17
  20. a procak amd neber tatik ma taky amd A6 nebo A8 a rozhodně pomalejší než i5 intel 2,5-dvoujádro+ turbo boost na 3,1 rozhodně ber jen intel procak i5 nebo i7 a grafiku Nvidia jinak určitě nebudeš spokojen,a ramku 8giga
    • 30
  21. Lukaydo 407

    Zástěrky 407?

    dej tam ty co mám já a máš klid žádné škrtaní,jsou nenápadné, a vypadaj ohodně lépe než ty dlouhe z tvojeho odkazu chuck11 a funkci plní dobře
    • 17
  22. Lukaydo 407

    Zástěrky 407?

    JÁ mám přední i zadní a hodně pomůžou od kaminku,zašpinění boku auta atd,,ale nikdy jsem neměl problém s odřenim atd a nevypadají špatně na autě,ale na sw ty zadní jsou asi delší a ty by se asi odřely a vyšší patník
    • 17
  23. Nvidia určitě A nejlepší nějaka gtx je to herní řada,mám v notebooku gtx 660m 2giga,a rozjedu vše co chci far cry 4,atd na max detaily,ale zas záleží co máš za procesor jestli máš i5,i7 atd
    • 30
  24. Lukaydo 407

    Zástěrky 407?

    nějak to nemůžu najit v service boxu jestli máš číslo těch zástěrek tak ti řeknu cenu
    • 17
  25. Lukaydo 407

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    mi to dělali parkovačky přední musel jsem napružit kontakty a prostřikat a už mám klid dělalo to vždy jen v zimě nebo při dešti a dalkova žárovka nebyla uplně zacvaklá doporučuju prostřikat kontakorem+šroubovákem třeba očistit ty kontakty a zadní světla to samé Jinak ta spotřeba je moc je rozdíl jezdit za 5,2litru po městě a 9,5 litru ale jestli nato máš a nevadí ti to tak proč ne
×
×
  • Vytvořit...