Právě,auto mám dva měsíce a je z druhé ruky... kluci, ojezdil jsem už pár aut, ale takhle mi ventilátor nevibroval nikde. Když opřeš nohu o středový tunel, je to takový mírný vibrátor. Na reklamaci je už pozdě, ale dolovat ho ven,když ho stejně asi nemám jak vyvážit... no, snad se to nebude zhoršovat,jde vlastně jen o pár prvních chvil, než sety otáčky sníží...