Zdravím. Dnes silněji brzdím ,pedál se propadl ozval se takový "pšouk" a brzdy jsou tupé ,pedál je tvrdý a v horní "normální" poloze. Když nastartuji, tak pedál změkne posilovač zřejmě maká, ale brzdy mají slabší výkon, přední jakoby drhnou. Do nouzáku mě to neshodilo.Předem díky za radu.Kde začít? Forest