Hele zatím sem neleštil ,dnes jen voda,houba a šampon. Jinak když leštim tak ručně. Leštěnku mám taky ale na 306 sem nepoužil . V pondělí 306 vyjela z lakovny. Lakovala se kapota,př.nárazník,opravil mi pravej lem a ten levej zadní ružek . Tak aspoň ty vypadá k světu . V létě na ni pujdou cyclony. No 406 jezdí dobře jen jak kapala nafty do té spojyk tak se to na tom podepsalo . Tak se bude v nejbližší době dělat spojka