Přejít na obsah

michal4051

Uživatel
  • Počet příspěvků

    408
  • Registrace

Vše od uživatele michal4051

  1. Ta bude jezdit ještě dlouho, no tak ted asi všechna auta co máme doma
  2. s toho kyblíku a dost měnil sem na něm těsnění a pořád . Byl někde prasklej. Koupil sem jinej komplet přetěsnil a vše ok ,jen ta spojka je asi mastná. Mezi 2 a 3 tisícema při plném výkonu to klouzne . Ale táta si ji chválí a já taky když si pujčím. Takhle nejela ani moje td 406 .
  3. Hele zatím sem neleštil ,dnes jen voda,houba a šampon. Jinak když leštim tak ručně. Leštěnku mám taky ale na 306 sem nepoužil . V pondělí 306 vyjela z lakovny. Lakovala se kapota,př.nárazník,opravil mi pravej lem a ten levej zadní ružek . Tak aspoň ty vypadá k světu . V létě na ni pujdou cyclony. No 406 jezdí dobře jen jak kapala nafty do té spojyk tak se to na tom podepsalo . Tak se bude v nejbližší době dělat spojka
  4. To je, ted si nemohu vynachválit. Kdy sem hodíš svoji 307 ? Nevidíš na fotkách něco povědomého
  5. jj samolepky černé, stříbrné sem nechtěl . Obě za 100,- kdyby si chtěl je možné i v jiné barvě
  6. Dnes umyto. Počítam tak den že tu bude čistý
  7. michal4051

    Písty Kufru 406 sedan

    je to pod tím bočním kobercem ,jen ho sundat a píst je na světě
  8. michal4051

    Písty Kufru 406 sedan

    OE číslo pístu dle servicboxu je 8731 A9
  9. michal4051

    Písty Kufru 406 sedan

    Ale jsou
  10. Ahoj potřebuji poradit. Potřebuju vyměnit panel topení a ten rámeček okolo něj co pokračuje okolo budíku. Nemá někdo fotky ? potřebuju vědět jak postupovat abych něco nezlomil .Jedná se o facelift.Děkuji
  11. klidně počkej ale uvidíš že ti to tu napíše více lidí to co já
  12. já to vidím na hlavu nebo těsnění pod hlavou
  13. ložisko horního uložení tlumiče
    • 6
  14. No 1.4 není tak špatná máme ji ve 106 jede jak bejk a spotřeba od 5 do 6 litru a nemusíš se bát předjíždet
    • 9
  15. Ahoj. Ted se mi stává v chladném počasí když odbočuju a dám blinkr tak jenom svítí a nebliká. Když je v autě teplo vše je ok. Čím to muže být páčkou nebo relátkem? Děkuji za každou radu
  16. michal4051

    Poldyho 406 Coupe

    Pěkné . Pokud se nepletu bylo tohle coupe na bazoši a jel si pro něj Prahy. Jinak koukám že jsme skoro sousedi
    • 26
  17. michal4051

    Tuning 306 combi

    Já mám na zadku bubny a nestěžuju si .Mám i ABS , předek 266 mm
  18. michal4051

    Tuning 306 combi

    já bych to taky nepředělával ,maximalně sehnat origo plastové prahy a sport přední nárazník s cyclonama
  19. Pěkné . Co zadní sedačka už je hotová? Volant ten vypadá pěkně a ted už jen čekám na ten tvuj starej
  20. michal4051

    Sanitka P406 bude na prodej!

    i za 15 drahý .To budou prahy ,interiér a na nápravách a na motoru se taky něco najde. Je na tom dost práce
    • 19
  21. michal4051

    Sanitka P406 bude na prodej!

    http://auto.bazos.cz/inzerat/42357872/Peugeot-406-Diesel.php
    • 19
  22. Nová v peugeotu 76 kč za jeden kus
  23. sz
    • 7
  24. je urvanej přesně v tom zalitym kusu,potřeboval bych pak přes to něco hodit , u 306 to někdo dělal a je tam guma stáhlá páskou a nevim kde ji sehnat. Už sem to dělal ale zalil se to pak že to nevypadá moc krásně taky u 106 ale co maj rodiče
    • 7
  25. ja takhle telefon je na tebe
    • 7
×
×
  • Vytvořit...