Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Edison

    Jakou máte zbraň

    858 bych si poladil: http://www.sa58.cz/sa-58/prislusenstvi/
  2. Lubko, myslím, že Vendelínek reaguje na bolest v krku Matrixe... ;-)
  3. Edison

    Jakou máte zbraň

    Pak to píšou přesně podle toho i do nákupky. že blablabla se uděluje povolení k bla1, bla2, bla3 dle par. a tam zase vypsaný ty věci, co jsou v žádosti níž jako důvody žádosti.
  4. No někdo se tu ptal na rozdíly mezi těmi PG/VG. Jestli by právě v tom nemohl být problém u některých exotů... :-D Sri.. jedinců... :-DDD (to není výsměch.. sri...)
  5. Edison

    Jakou máte zbraň

    Hehehehe... Noooo... proč by nemohl... když se mu povede ji nosit skrytě... :-DDDD Kurte... fakt jsi mě pobavil... :-DDD
  6. http://www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/zpravy/167847-tragicka-nehoda-zablokovala-silnici-u-bucovic-ridic-uhorel/ Opět byl účastníkem peugeot.
  7. FAP ON!! :-DDD Neee... teď vážně... Co zkusit změnit značku liqiudu? Nebo ten nosněj materiál... Prý na to někdo může být alergický. O těch materiálech se tu něco někde i píše.
  8. Jak bolí? Já to taky tak jako cítím... Ale bolestí bych to nenazval... Když si blbě puffnu, tak je to asi jako bych si blbě puffnul z papírovky... Tak tomu váhu nepřikládám.
  9. Edison

    Zadní mlhovky P406 2.0 Hdi

    Vypínač?
    • 12
  10. Hmmmm... zajímavá ponuka... Jen kdyby to nebyl tank... Taky se mi moc nezdá, že by to byly 1300 mAh baterky. http://lepsicigareta.cz/bw510-ego-t-ego-w-c7/ Jsem musel koupit novou baterku. Odešel mi kontakt na výstupu. Mechanicky. Tak jsem se rozhodoval, jestli LCD, ale nakonec jsem se rozhodl pro USB.
  11. Edison

    Jakou máte zbraň

    Tady se tak nějak nikdo nechlubí. Si tu o tom povídáme, což je naše právo. Tys snad někdy někoho zastřelil, ře o tom tolik víš? Jen Ti připomenu další z práv, které máme: Právo se bránit. A právo být na obranu připraveni. Stejně, jako každý má právo se nechat okrást, zmrzačit i zabít. A útočníkovi to usnadnit. Tak je postaven náš zákon, ne emejrickej. Jinak dle mých zjištění legální držitelé zbraní na obranu mnohem více toužej se nikdy nedopstat do situace, kdy by ji museli použít, než lidé neozbrojení. Z toho pak vyplývá i přístup k takovým situacím a schopnost se jim vyhnout už v zárodku. Držení zbraně je podobná filozofie, jako bojová umění. Je to o přístupu k životu, k sobě samému, o chování a sebeovládání. Legální držitelé zbraní jsou mnohem méně nebezpeční, než někdo, komu se zbraň do ruky dostane náhodně. O tom je ta filozofie, o tom je ta připravenost k vlastní obraně. Současně je to výraz větší svobody a nezávislosti, výraz toho, že se nebudu podřizovat ani případným lumpům. Proto jsem psal, že by bylo dobré si o věci nejprve něco přečíst. Na wiki je několik velmi zajímavých citátů velmi slavných osobností: http://cs.wikiquote.org/wiki/Zbran%C4%9B A pak několik zajímavých studií o zbraních, kterých je plný internet http://www.gunlex.cz/2008/05/01/myty-a-fakta-o-zbranich/ . Neopomínám ani některá zajímavá vyjádření našich politiků: http://www.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Pravo-drzet-zbran-a-zastrelit-zlodeje-Poslanci-to-chteji-jako-v-USA-219186
  12. Já to tam taky znám... Ačkoli pražák (nejen) tam něco najezdíno mám... Už jsem jich v tomhle úseku viděl osobně a z blízka několik.
  13. http://www.novinky.cz/krimi/261480-pri-nehode-na-novojicinsku-uhorel-ridic.html?ref=boxE Nebyl v tomhle taky nějaký peugeot? Nedej bože někdo z našich?
  14. Edison

    Jakou máte zbraň

    No.. o tom, kdo kolik má nastříleno se odmítám bavit. Jeden o druhém víme houby. Já Ti přeju hodně štěstí bez obrany. Když k něčemu dojde, což nikomu nepřeju, budeš ho potřebovat víc, než já. Víš... my, co nosíme zbraň na obranu víc, než kdokoli jiný doufáme a snažíme se, abychom ji tímto způsobem nikdy použít nemuseli.
  15. Edison

    Jakou máte zbraň

    Plynovku? To jsi spíš sebevrah. Midlíku, tak, jako ty máš právo nechat se zabít, já mám právo nenechat se zabít. Připraveným štěstí přeje. Tak jako Ty máš právo nebýt připraven, já mám právo připraven být. To je celé. Jestli Ti to vadí, tak sem nelez.
  16. Edison

    Jakou máte zbraň

    Zakládáš flame??? Diskuse na toto téma jsou na jiných serverech. A jestli máš něco proti zbraním, doporučuji si o tom nejdřív něco přečíst, než napíšeš takovejhle nesmysl, cos tu vyplodil. Navíc naprosto mimo mísu, protože tu nediskutujeme o tom, jestli nosit a BRÁNIT se, ale o tom, co kdo má.
  17. Edison

    Zapojenie AngelEyes 206

    Hmm... pořídit dva páry konektorů, NALISOVAT!!! Žádný letování!!! http://www.ges.cz/cz/tkm-2-GES06600842.html http://www.ges.cz/cz/tkt-2-GES06600838.html A tomu odpovídající fast-ony (k nalezení tamtéž).
    • 10
  18. Edison

    Zapojenie AngelEyes 206

    Jo... rozumím. Kablíky maj nějaké zakončení - konektorem? Kařdopádně by to na konektor mít chtělo z důvodu případné manipulace při servisu. Jestliže tam nic není, tak bych to doplnil (nějaké nezaměnitelné, neotočitelnéí provedení, kvůlivá polatirě). Pak bych na původní kablíky buď přidal odbočení na protikus konektoru k AE, nebo tímto protikusem nahradit patici původních obrysů. Varianta záleží na Tobě, obojí má svá pro a proti. Ale obecně AE zapojit natvrdo na obrysy. Musí totiž nahradit původní obrysy, vypínání řeší standardní vypínač v autě.
    • 10
  19. Edison

    Zapojenie AngelEyes 206

    Jsem zmaten... Celý světlomet má vlastní patice, vnitřní kabeláž a ven je to na konektor, ne? Jestli mají AE, neměly by tam být jiné obrysy. No... 206 až tak neznám.
    • 10
  20. Edison

    Zapojenie AngelEyes 206

    Měnils celý světlomet? Obrysovky jsou kde? Jestli je to přidávaný komponent s tím, že původní obrysy zůstávaj, tak bych z původních vyndal žárovky a AE zapojil rovnou. Jestli původní obrysy nejsou (zůstaly v nějakém demontovaném světlometu), pak to rovnou zapojit musíš, páč jinak bys obrysy neměl vůbec.
    • 10
  21. Edison

    Jakou máte zbraň

    Ještě jedna, komplexnější:
  22. Edison

    Jakou máte zbraň

    Tak jsem si udělal radost: Walther PPK, 7,65, výroba v Ulmu. Jsem druhý majitel, první ji koupil coby úloženku. Teň má nastříleno asitak do stovky
  23. Edison

    dveře vs. kufr

    Zkus to a uvidíš. ;-)
    • 26
  24. Edison

    Denní svícení

    Nový R. Megane. Já si myslím, že nejde o to v čem to je, ale kde a za jakých podmínek se jezdí. Je to dost specifické. [upravil dne 4.3.2012 14:52 od Edison]
    • 75
  25. Edison

    Denní svícení

    Já vim. Jenže ty lesy a mraky jsou přecijen častější. To máme (vypnutý) ve služebních. Ono to reaguje i na delší podjezdy mostů a tak. Takže automatické denní svícení ano, leč ne podle světla (UV). A to je přesně jeden z důvodů, proč denní svícení mám na potkávačkách a ne na světlech pro denní svícení. Nemusím se starat, kdy to a kdy ono světlo. A už vůbec mi to nepřepíná nějaká supidní automatika. :-) [upravil dne 4.3.2012 12:04 od Edison]
    • 75
×
×
  • Vytvořit...