Některé parametry, které jsi řekl jsou řečeny nesprávně, nebo zjednodušeně. Např palivo: Pokud jsem četl manuály, tak je tam napsáno: MINIMÁLNĚ N95. To proto, že parametry motoru byly ověřeny s tímto palivem. Více okt. nevadí, pokud to není letecké palivo. :-) O chipu tu bylo taky napsáno mraky. Tam jde o to, že seriový SW respektuje spousty parametrů, jako jsou emise, spotřeby atd. Chipem by se měly optimalizovat křivky tak, aby byly plně využity mechanické vlastnosti motoru, připadně jiné parametry. Někdo může chtí chip třeba na spotřebu, jiný třeba na emise. Všechno se dá udělat. S náplní oleje... při výměně... Když napíšou, že se má nalít určité množství, tak je taky potřeba podotknout, že je potžeba příslušné množství vypustit. Jenže Kdo kontroluje množství vypuštěného oleje? Pokud neprovedu výplach, nebo měření množství vypuštěného oleje, tak mi tam neznámé množství oleje zůlstane.. Třeba o to deci více...