Jo, tak nšějak bych to dělal, kdybych nechtěl měnit páčku. Ta zacvakávátka se dělaj. Relé max 180 mA. Jištěné olvládací cívky budou od pojistek světel, to bych dál neřešil. Na mlhy bych přidal jednu a na dálky druhou poj. před kontakt relé. Kam umístíš relé je spíše na Tobě. Osobně bych je dal k pojistkám v mot. prostoru. Přes poj. to tam nejspíš bude... Aby poj. jistily i dráty dál.