Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Edison

    Zimni pneu :)

    V jinym rozměru je mám naslužebním... Něco jsem tu k tomu i napísal... Kdyžtak pohledej.
    • 36
  2. Edison

    Zimni pneu :)

    Přidej nějakou tu stokačku a kup pořádnoý gumy. Na trhu toho jsou mraky. btw.. tady toho je o pneu napsáno ještě víc. Jen pohledat.
    • 36
  3. Edison

    ŘJ pro zapojení DO

    Jenženež se k tomu dohrabu... Pro mě je to aktyuálně poněkud vedlejší záležitost...
    • 24
  4. Edison

    ŘJ pro zapojení DO

    Já mám řešení za pár kaček. Jen to musím prověřit...
    • 24
  5. Edison

    Foto osadenia v liste

    mmm... stejně složitý, jako dát to jinam.. Myslím... Mno... nic... :-)
    • 25
  6. Edison

    Foto osadenia v liste

    Ale kricalo.. Hlavně by to bylo jak funkční, tak relativně určitě bezpečnější. Krom toho i čidla se daj dát do laku. A jak by jako nesedělo rozmístění? Jak to asi v těch továrnách dělaj? Neee... s těmito argumenty u mě neuspěješ... Ale je to Tvý auto... :-)
    • 25
  7. Edison

    406

    To by jeden neřekl, že by tu někdo hledal něco jinýho, než 406. Aspoň změň nadpis třeba na \"Nápis 406\". Ono totiž tady je všechno o 406.
    • 8
  8. Edison

    STK-neprošel jsem

    Protože i kdyby ji našel ví, že ji klidně můžeš mít půjčenou.
    • 44
  9. Edison

    STK-neprošel jsem

    Hmmm... 5131 je fakt zajímavá... Drželo to okno zavřený? Drželo. Takže tahle závada to není. Autobus nejsi, takže ta taky ne. Bych se proti tomu možná ohradil. Co ostatní?
    • 44
  10. Edison

    Limit Nabijania?

    To jí jedině prospěje... :-)
    • 21
  11. Edison

    Limit Nabijania?

    Jasně... Před startováním tak na minutku rozsviť světla. Aby bat nedostala moc velkej proudovej ráz. Pak je zhasni a teprve staruj... Po nabíjení vně auta je to tak lepší.
    • 21
  12. Edison

    STK-neprošel jsem

    Mno.. co kdyby se na ni někdo napíchl... Znám podobný případ s ANT na STK.
    • 44
  13. Edison

    Limit Nabijania?

    Mno.. měřil bych ještě při připojené nab. Pak tak za hodinku po odpojení. Počítám, že spadne tak na 12,5V. Ale to není podstatný parametr. Důležité pak totiž je, jak podrží napětí při velkém odběru.
    • 21
  14. Edison

    Limit Nabijania?

    Hodinu??? Jak jsi na to přišel? Auto jen dobře udržuje, což je pro tu aku optimální. Ale za hodinu do ní dostat 50 Ah? Leda 50A a to pro tu aku není dobrý... Optimální nabíjení je třífázové. Křivky napětí a proudů jsou v literatuře. Krom toho přebytečné vznikající plyny by měly být odváděny.
    • 21
  15. Edison

    STK-neprošel jsem

    Hmmm... má to i číslo.... :-(( Tak to je fak hustý... :-(
    • 44
  16. Edison

    Limit Nabijania?

    5 A po dobu 10 h. Nabíjení by se mělo zastavit na 16,2V při jmenovitém nabíjecím proudu (to je teotie, spíše to bude míň... O dost... tak 15,5 je reálných)
    • 21
  17. Edison

    STK-neprošel jsem

    Snad by to mjohlo být tady: vyhláška Ministerstva dopravy a spojů č. 341/2002 Sb., o schvalování technické způsobilosti a o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích
    • 44
  18. Edison

    STK-neprošel jsem

    To chce kouknout do předpisu... Nějaká vyhláška nebo nařízení... schvalování technické způsobilosti mot. vozidel, nebo tak něco.
    • 44
  19. Edison

    pridavna svetla- zapojeni

    Jo, tak nšějak bych to dělal, kdybych nechtěl měnit páčku. Ta zacvakávátka se dělaj. Relé max 180 mA. Jištěné olvládací cívky budou od pojistek světel, to bych dál neřešil. Na mlhy bych přidal jednu a na dálky druhou poj. před kontakt relé. Kam umístíš relé je spíše na Tobě. Osobně bych je dal k pojistkám v mot. prostoru. Přes poj. to tam nejspíš bude... Aby poj. jistily i dráty dál.
    • 35
  20. Edison

    Používaní Auto. Klimatizace

    U našich služebních meganů ECO taky není. Ale všiml jsem si, že když je venkovní teplota pod nějakou hodnotou, kompresor se automaticky vypne.
    • 13
  21. Edison

    seřízení předních mlhovek

    Protože osa šroubu je rovnoběžně s osou vozidla. Šroub je schován pod spodním krytem. Může se k tomu fakt blbě. V podstatě bez zvednutí auta se to neudělá... :-(
    • 41
  22. Jednou za rok se klidně dá akce zopakovat... Aby pan podnikatel věděl, že je pod drobnohledem... :-)
    • 41
  23. Jojo.. Taky moc gratuluji... :-)) Tento příběh je do Občanskýho joudy, jako jeden pozitivní... :-)
    • 41
  24. Edison

    seřízení předních mlhovek

    Nemám, čéče.. hangár... :-(((
    • 41
  25. Edison

    seřízení předních mlhovek

    V garáži plus příjezdová cesta... snad... Ale nejsem si jist, jak tam udržíšrovinu... Ono.... na větší vzdálenosti se budou nerovnosti kvadraticky zvětšovat... :-( Osobně vím, kde by na to byla prostoru spousta... Ale tam se fakt nedostanem. Jsou tam stěny i fakt rovná podlaha. [upravil dne 27.10.2008 Edison]
    • 41
×
×
  • Vytvořit...