Ono to platí i obráceně. Na DC/AC měniči to možná fachčit nebude. Jak říkám, skutečně jde o souhru dvou mizerných měničů a jak tohle bude chodit nikdo nezaručí. To, ře to třeba v 90% neznamená, že ty nebudeš v těch zbylých 10%. U speciálních měničů je ten poměr přecijen kapku jinej. :-) Já bych prostě DC/AC použil tak leda na uvaření kafe a to bych ještě měl strach. Přecijen vím příliš dobře, jak měniče fungujou, jak většinou vypadají jejich výstupy, co je nutný k tomu, aby to byla aspoň kapku sinusovka, která je nutná k tomu, aby za to připojenej měnič taky spolehlivě fungoval...