Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Edison

    rady ohledne AMWAY

    Principem letadla není výrobek a jak se prodává. Principem jsou toky peněz. Bez ohledu na množství. Tady třeba nebudeš prodávat výrobky. Jen odkazovat na nějaký stránky. O to mi to přijde jako větší vodrbárna na lidi. Tfuj... je mi z toho špatně.
    • 59
  2. Edison

    rady ohledne AMWAY

    Je to aero... Je jen otázkou, jak otevřeně se to dělá, nebo pod co se to schová.
    • 59
  3. Edison

    rady ohledne AMWAY

    Já to vidím tak, že s technologiema se změnil i způsob... Už se holt nechodí po lidech ale po netu. Princip ovšem zůstal. Nemám pravdu? Kdysi mi taky cosi nabízeli, včetně vejdělku... Nejsem ale malej a blbej a letadlo poznám na dvě stě honů.
    • 59
  4. Edison

    Kolisanie napetia.

    No právě, že to regulátor nebude. To by se právě ukázalo i při stání, jak popisuješ. Jinak regulátor u altiku reguluje jen napětí. Proud závisí na altiku samotném. Proud se reguloval na dynamech, ty bylo možno přetížit, pak daly velký proudy. Alternátor má z principu samoomezující účinky.
    • 36
  5. Edison

    Pomoc s výpočtom (vojde alebo nie)

    Nožičky pak nejsou problém, když již postavenou nádrž nadzvedneš.
    • 10
  6. Edison

    Kolisanie napetia.

    Jsem to psal hned v prvním příspěvku, že mi to přijde na kopstru. Jistě, i regulátor by to mohl být. Ale ani to mi nepřijde. Kostry, kostry a zase kostry. ;-)
    • 36
  7. Edison

    Kolisanie napetia.

    Na slábnoucí baterku bych to neviděl. Ještě tak ty uhlíky...
    • 36
  8. Edison

    Kolisanie napetia.

    Může, ale to by se projevilo spíše rychlým poblikáváním (vadná dioda - chybějící fáze). Ale i tak bych šel od jednoduššího ke složitějšímu. Zkontrolovat prostě kostry, pak plusy, kontakty na pojistkách a konektorech.
    • 36
  9. Čemu říkáš \"specoš čočky pro xenony\"? Jinak u HID výbojek není usměrnění kužele světla jiný, než u žárovek, protože vlastní zdroj světla je geometricky dost přesně stejný. Je tam cca 3x vyšší svítivost a jiná barva světla, což pak pochopitelně zvýrazňuje rozdíly v osvětlení v jednotlivých místech dopadu světla. Já jsem dal bixenon čočky od Fx a mohu říct, že jsem maximálně spokojenej. Zdánlivě to dokonce svítí o něco míň, než žárovky. Ale je to dáno dvěma věcmi: 1. Světlo je rozloženo naprosto homogenně, což u jakékoli paraboly se stínítkem před žárovkou říci nelze, takže z paraboly jsou pak místa osvětlená více (s větší intenzitou) a méně (s nižší intenzitou). 2. je to barva světla.
    • 44
  10. Edison

    Kolisanie napetia.

    Někde nějaký ukostření...
    • 36
  11. Edison

    Emotivně zabarvenej výlev

    Já bych to viděl taky tak... Prostěq bavit se s ofiko zastoupením - dovozcem. Já mám tohodle švajcá už mnoho let a jediný, co jsem měnil byla pružinka v nůžkách za asi 20 kaček. Moc mile mě překvapilo, že je to k dotání skladem jako ND.
    • 14
  12. S nárazníkem cokoli dělat netřeba... Dělal jsem to. Může se k tomu blbě, ale jde to. Jinak já ten trojúhelník samostatně nemám.
    • 19
  13. Edison

    spinac pasov a signalizacia

    Já vim, že kontrolka pasů s kontrolkou pytlů nesouvisí. Jinak pod sedačkou vozím sem tam nějakou drobnost a je možný, že při vyndavání jsem někde o něco zachytil. Leč při kontrole konektorů jsem na nic nepřišel. Taky nevím, jestli po opravě je nutný systém nějak inicializovat, aby to zhaslo.
    • 12
  14. Přesně. U nového modelu jde ten kryt až někam do podběhu. Ale opravdu stačí to vepředu odšroubovat a odchlípnout pod kolo. Obrázek vypadá jako old model (neznám).
    • 19
  15. Hmmm... Nadzvednout předek vozu. Celkem dost. Povolit spodní kryt. Je to poměrně měkký plast a jde zahnout směrem pod přední kolo a zachytit. Pak několikrát zalomit ruce, aby ses dostal ke šroubům. Někde koukni, jak světlomet vypadá, abys měl představu, kde hledat šrouby. Myslím, že to půjde.
    • 19
  16. Edison

    spinac pasov a signalizacia

    Já spínač signalizace pásu řidiče mám, leč mi nesvítí. Nevím, jestli kontrolka, nebo spínač či někde nějaký konektror. Ale vůbec mě to netrápí. Zato mi bliká kontrolka pytlů. To mě štve. Nějak nemohu najít který konektor by to mohl dělat, nebo jestli by mohl být problém jinde.
    • 12
  17. Budeš měnit celý světlomet, nebo jen parabolu?
    • 19
  18. Jen kvůli změnám ve velikostech disků přeinstalovávat? No to snad nikdo nemůže myslet ani vážně... Partition magic od powerqestu je profi a spolehlivej nástroj. Např. poškozenou partition odmítne zkopírovat. Změnit velikost dovolí, ale kopii ne. Je to fakt dobrej a spolehlivej nástroj pro tyhle účely.
    • 48
  19. Jojo... Rozprašovací mám od začátku... Nejdou ani není třeba je střizovat... Jen se mi jednou jedna uvolnila, pak to stříkalo blbě... Ale jsou supr... Zpětný ventil bych mohl doplnit... :-)
  20. Edison

    pokuta

    Kolegové z PL říkali, že pokuty z něm jim ještě nepřišly. Zato ze švajcu už několik. A to nejsou v Unii... :-(
    • 17
  21. Edison

    pokuta

    Některé státy si to fakt prý předávaj...
    • 17
  22. Bych chtgěl vidět něčí disk, který by nebyl plně jakkoli využit. Takže lze předpokládat, že se vždy něco přesouvat bude. Proto jsem to tak nějak \"napadl\". :-)
    • 48
  23. Ne vždy co je free je taky good... PartitionMagic je sice placenej, ale dá se... a i v češtině... Je to profi nástroj pro správu oddílů a disků. Umí je kopírovat, měnit velikosti, vlastnosti, formáty, měnit bootování, spravovat spouštění systémů... A to bez ztráty dat... Jen to není během oněch dvou minut... Ona poctivá práce vyžaduje kapku času.
    • 48
  24. Jojo... Mělo by to tak jít.. Bohužel ne vždy to jde... I na nový NTB (asi měsíc) jsem dal rovnou XP... Dodaný jehowisty jsem ani nenechal naběhnout...
    • 48
  25. Jojo.. To jsem se snažil udělat taky. Jenže novej comp prostě původní instalaci nevzal, kdybych se pos... Prostě všechno jinak... :-( Při výměně disku ve stávajícím compu jsem použil partition magic a jen zkopčil partejšny. To šlo v naprostý pohodě.
    • 48
×
×
  • Vytvořit...