Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Edison

    parkovaci asistent

    Nojo, no... Jiná zkušenost... S firemními vozy zase k plošinám parkuju relativně častěšji, než \"běžný\" řidič. Leč... i tak bych tuto situaci nezatracoval. Ale psal jsem i o jiných situacích. A ty jsou i mnohem častější/možnější. Třeba ten pes mezi auty. Ani nedomýšlím, že by tam bylo třeba malý nepozorný děcko. Vím, že zase se snižuje ta pravděpodobnost s otevřeným kufrem, ale taky není zcela vyloučená. Jak říkám, má mi to pomáhat. A zejména v nestandardních nsituacích je to vítáno. Navíc... já mám sedloše, takže situace se kapku mění tím, že zatímco u dlouhýho se otevřením kufru výhled zvětší (i když ne docela), u sedloně se naopak sníží. Ale dlouhá auta máme zase ve firmě, takže situaci znám taky.
    • 78
  2. Edison

    parkovaci asistent

    Mno... Nesmyslná \"ne/funkčnost\" při otevřených 5. dveřích. Proč takto funkčnost omezovat, že. Prostě... před koupí poněkud přemýšlet, než pak řešit co s tím a skončit u omezené funkce. a to uz si delas prdel ne? spoustu lidi to prave kupuje s tim ze to tam chce omezena funkce s otevrenym kufrem? jak casto nekdo s otevrenym kufrem parkuje mezi auta? a v te liste to ma vyhodu treba kvuli taznemu zarizeni. to je jak kdybych napsal o tom jak to mas ty ze kvuli tomu ze jsi linej a nesundal jsi naraznik tak cidla v zime trpi soli a jsou pekne spinave a nemusi plnit svoji funkci Kvůli tažnému? Kdo že si tu dělá srandu??? Já teda nevim, ale se špínou a solí fakt problém nemám. Přnejmenším o nic víc než kdyby to bylo o půl metru výše. Tos zase přestřelil.
    • 78
  3. Edison

    parkovaci asistent

    Tam co to mám já taky v poho. Protaženo jedinoui dírkou do kufru, kde je jednotka připojená hned vedle světla se zpátečkou. Takže to není argument. A že by nikdy nikdo necouval s otevřenejma dveřma? Klidně. Třeba k nákladový rampě, vyšší schod, podezdívka... A právě tam by to nemuselo být vidět. Nemluvě o dalších předmětech, které by se mohly za autem vyskytnout. Co třeba pejsek? Neviděl bys ho ani v zrcátku!!! Jde prostě jen o to, proč já nezastávám myšlenku dobrovolného záměrného omezování funkčnosti jakž takž bezpečnostního prvku. Pořídil jsem to proto, aby to fungovalo. A to co nejvíc, nejčastěji a za co nejvíce okolostech. A ne z frajeřiny, nebo proto \"abych to měl\". Tak proč to degradovat, omezovat.
    • 78
  4. Edison

    parkovaci asistent

    Mno... Nesmyslná \"ne/funkčnost\" při otevřených 5. dveřích. Proč takto funkčnost omezovat, že. Prostě... před koupí poněkud přemýšlet, než pak řešit co s tím a skončit u omezené funkce.
    • 78
  5. Edison

    parkovaci asistent

    Do dveří??? :-// no nevim, no... Každému co jeho jest...
    • 78
  6. Edison

    parkovaci asistent

    Dělaj pro to origo zešikmené podložky... Ale pak je to v nárazníku šikmo a nedrží to OK.
    • 78
  7. Edison

    Peugeotí úchylka i pod stromečkem

    Pe.tr dostal od Ježi celou PSA!!! :-D
    • 26
  8. Edison

    parkovaci asistent

    No jak chceš... Dělej jak myslíš. Jen že taková montáž k vidění fakt nebývá. Jinak i o lakování je v tom vlákně toho spousta.
    • 78
  9. Edison

    parkovaci asistent

    Pokud to mám v barvě (už jsem je tak dostal z výroby), a lakovat není problém tak to fakt tak vidět není. Ale proč ne do tej lišty: To je ta část nárazníku, která hlavně slouží k narážení. Tam bych fakt nic nedával.
    • 78
  10. Edison

    parkovaci asistent

    Jinak doporučuji pokračovat ve vlákně o tomto tu již dávno zřízeném...
    • 78
  11. Edison

    parkovaci asistent

    Ode jmě jsou taky něke fotky, kde to mám já. Do dveří by mě nikdy nenapadlo to cpát. Zrovna tak do lišty...
    • 78
  12. Edison

    parkovaci asistent

    Nebo zvýší...
    • 78
  13. Edison

    parkovaci asistent

    Samo šipkama nahoru... Jinak hodně popsáno ve vlákně od Kobliha...
    • 78
  14. Edison

    parkovaci asistent

    Nojo... To se musí dost pečlivě vybírat... :-/ Zkus sehnat čidla pro extra nizkou montáž. Já jsem to takhle někde našel a mám to úplně v tom nejnižším rantlu nárazníku a chodí to ok. Chytne to až obrubník tak 10cm. Nemluvím o trávě a tak... To je jiná.
    • 78
  15. Mno... s těmi knoty... To chce znát složení a jejich vlastnosti hlavně při vystavení vysokým teplotám a žhavým materiálům. Přecijen... taháš přes ně docela dost do sebe a nějaký plasty do svíček, který hořej a to do vzduchu... Raději bych hledal něco, o čem se píše na příslušných forech a někdo s tím má víc zkušeností.
  16. Protáhnout (malinko) ty nasávací dírečky v patě?
  17. Taky to musím po delší odstávce (několik hodin... k čemujž u mě ale nedochází) tak jakoby rozbafat.
  18. Edison

    Dobíjení

    Taky myslím, že by nejřív měl zkontrolovat pojistku, pak uhlíky s regulátorem a altik ven až nakonec.
    • 23
  19. Mě to teda naprosto vyhovuje... Je to paráda... Co by snad někomu mohlo kapku vadit je to, že se to ztmavuje tak jako relativně pomalu.
  20. Edison

    Jakou znacku pneu pouzivate??

    Letní Dunlop fast response 205/60/15 Zimní Dunlop winter response 195/65/15 Ale asi skončili výrobu těch zimních. Takže na služebním Dunlop winter sport 4D. Je překvapivě tichá. Rozhodně oproti michelinum a UG7+.
  21. Já si zatmívání nejprve vyzkoušel na stole... :-) Dyžtak nejprve odpojit ten drůtik od zpátečky... jestli to nebude chodit, tak hledat, jestli je to vůbec správně zapojeno.
  22. Premium. Liqua má velmi slavý výběr chutí...
  23. To já si nalil ten doutňas... To je pošušňáníčko. Jako vášnivý kuřák tuto chuť skutečně akceptuji... Žádná ovocná... ale pěkně voňavý doutníček... :-) Ale je z toho patrno, že to asi nepůjde bafat pořád, spíš na střídačku ty tři, co mám... Nejspíš podle situace. Něco v autě, něco v báru, něco v práci mezi kolegama... Asi ti našroubuji na druhou baterku... (mám tři... :-)) [upravil dne 21.12.2011 18:58 od Edison]
  24. Tak... přišlo 50ml 18mg vanilkovýho doutníku... Už se těším!!!
  25. Projdi tohle vlákno... Na Wéčko je tu pár dobrých linků.
×
×
  • Vytvořit...