Nojo, no... Jiná zkušenost... S firemními vozy zase k plošinám parkuju relativně častěšji, než \"běžný\" řidič. Leč... i tak bych tuto situaci nezatracoval. Ale psal jsem i o jiných situacích. A ty jsou i mnohem častější/možnější. Třeba ten pes mezi auty. Ani nedomýšlím, že by tam bylo třeba malý nepozorný děcko. Vím, že zase se snižuje ta pravděpodobnost s otevřeným kufrem, ale taky není zcela vyloučená.
Jak říkám, má mi to pomáhat. A zejména v nestandardních nsituacích je to vítáno. Navíc... já mám sedloše, takže situace se kapku mění tím, že zatímco u dlouhýho se otevřením kufru výhled zvětší (i když ne docela), u sedloně se naopak sníží. Ale dlouhá auta máme zase ve firmě, takže situaci znám taky.