Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Edison

    zapojení led světel AUDI

    Tal to jo, no. Ale i tak. Nejdřív, když něco chci, tak pořeším, jak to udělat, a to detailně, pak pořídím matroš. A ne obráceně, že něco pořídím a pak přemýšlím, co s tím. Ony nejsou 307 s xenama? Nebo tuningy? [upravil dne 25.3.2012 15:44 od Edison]
    • 13
  2. Edison

    zapojení led světel AUDI

    Tyjo... já čučim... Jestli jsi chtěl bixenon v čočce, měl jsi pořídit to, co mám já, nebo origo. Ale kupovat něco, co nakonec nemám kam dát... Ony jsou teda všechny levý, ale nekup to za ty prachy... Jiínak to řízení od blinkru maj i některý uni světla pro dení svícení...
    • 13
  3. Edison

    SOS tlačítko

    No.. asi tak přeprogramovat na 112, ne? Co v tom je za přístroj? Přžehráním firmware by se to asi přeprogramovalo.
  4. Edison

    Pavuk... ©

    Už to tu se mnou sleduje celá široká zcela neznalá věci, aut natož internetu. A fakt se dokonale bavíme, držíme palce (někdo Marcelovi, nekdo pavočkovi), sázíme se... Hele.. co takhle námět pro sázkové kanceláře? :-DD Koblihu... Kvělé!!! Tohle vlákno je legenda už teď.
  5. Edison

    Posun času

    Já vim, k čemu to vlákno je... Ale proč nepostnout, že. Někdo pochopil, někdo ne... :-DDD
    • 50
  6. Edison

    Posun času

    Abychom se vrátili k původnímu tématu: K čemu je to dobré / čemu to vadí: http://cs.wikipedia.org/wiki/Letn%C3%AD_%C4%8Das
    • 50
  7. Edison

    Posun času

    Na netu to najdeš. Zavedlo se to mj. z důvodu úspory energie.
    • 50
  8. Zolco nahoře píše v množném čísle. Z toho dovozuji více než jeden. A víc, než dva ta nejsou... ;-)
    • 11
  9. To se pochopitelně může stát. Pokud se motorek nedostane do požadované polohy, tak se o to snaží stále. Snadno k tomu dojde třeba blbým poskládáním kablíků ve světlometu. Ale jestli mu to dělaj oba... no... ještě zkontrolovat usazení žárovek a kablíků. Jestli měnil v obou, třeba nesprávně zasadil žárovku do patice (obráceně), tak by se to mohlo dít v obou podobně.
    • 11
  10. Kolečko je pouze odporový dělič s napěťovým výstupem. Morotek není jen motorek,je to servomechanismus s podstatnými díly v sobě. Jestli Ti to dělaj oba, vidím problém v kolečku, nebo někde na cestě středního vodiče. Zkusil bych si někde půjčit kolečko v vyzkoušení.
    • 11
  11. Edison

    Blinkre na palubovke

    Bez toho, abys napsal co to je za vůz Ti jen těžko někdo odpoví. Dej si to do podpisu, abys to nemusel pořád vypisovat.
  12. Nemá to žádnou elektroniku. Jen kolečko v kabině. Prostým odpojením na nic nepřijdeš, řím bys odpojil napájení do motorků.
    • 11
  13. Edison

    Pavuk... ©

    Brý ráno.. to co babouček??? Byl jsi mu dát snídani?
  14. Edison

    Pasta na šrouby

    Obyč grafitka... Nebo pak něco spec, ale bacha, taky se to zahřívá... takže to musí být kapku odolný na teplo.
    • 6
  15. Edison

    Pavuk... ©

    To dělá stejně... Jen někdo jinej na jinym autě... Ale u toho medvěda... blondýna, nebo talián... dyk je to prašť jako uhoď... :-D [upravil dne 23.3.2012 15:45 od Edison]
  16. Edison

    Pavuk... ©

    Jak vyhnat pavouka: [upravil dne 23.3.2012 15:41 od Edison]
  17. Edison

    Pavuk... ©

    No... to mě zase jde většinou spíš o pohlaví, než o generaci... :-DDDD
  18. Edison

    Pavuk... ©

    Třeba je to vnučka... ;-)
  19. Edison

    Pavuk... ©

    Koblihu, to jsem mu už vynadal, že ho trápí hlady, tak že zhubnul. Nebo to byl už mladej... Marceli, začínaj se Ti tam líhnout.... ;-))
  20. Edison

    Pavuk... ©

    Zhubnul. Buďto drží dietu, nebo jsi ho uštval... nelido!!!
  21. Edison

    Pavuk... ©

    No... já bych Ti ze srdce přál, aby to on byl. Třeba se chytil dřív, než to rozhoukal... Faktem je, že klasický živočišný horor končí záběrem na nakladené vajíčko... [upravil dne 23.3.2012 10:03 od Edison]
  22. Edison

    Pavuk... ©

    Ahoj, tak jaké máme pokračování?
  23. To asi jo, a dalo by se to tak odpravit? A později by to nebylo poznat na chování vozu?
    • 22
  24. To souhlasím. Ale že by to trvalo nějak dýl? A klouzající spojka by se jistě poznala dřív, než smrádkem.
    • 22
  25. Edison

    Pavuk... ©

    Čekáš Spajdrmana???? :-D
×
×
  • Vytvořit...