Jako dělňas s inženýrama u nás dost spolupracuju. Nikdo si na to nepotrpí, ba spíše naopak. Dokonce tam máme dva doktory a kdyby jste je viděli... Supr kluci to jsou. Holt některým to otevírá obzory a uměj s tím, co naštudovali pracovat a podělit se s ostatními. S těmi není problém zajít na pivko, pracovat na dobré úrovni, sdělovat si navzájem i kritiku a umět ji i přijímat a pak s tím konstruktivně pracovat... Vždy si z toho všici něco odnesou. U těhle lidí to člověk v podstatě ani nepozná, jen si říká, že ten člověk asi ví, co říká a dokonce i proč. :-D Třeba jednomu z těch doktorů - programátorů, když mi něco vysvětluje (a fakt se snaží) pak říkám: \"My mu nerozumíme, ale my mu věříme...\" Když mu padla brada, po nasazení se rozchechtal... Tak jsem to zase vysvětlil já jemu: \"Hele, přihoď lopatku nul a jedniček, protřepat, nemíchat...\" :-D A jak se sejdem na projektu třeba v Ostravě s tamníma klukama... to je teprv nářez... :-D
Pro jiné je to zase diagnóza. A to je asi to nejorší, co člověka může potkat...