To jenoznačně ne... Já to npsal proto, že třeba cizí státní příslušník, řekněme izraelec, rovněž při pobytu podléhá SK právnímu řádu SR. Je tedy povinen takovou tabulku míti. K čemu by mu však byla v SK jazyce, když umí jen hebrejsky, že? A cajt na místě jen těžko bude umět hebrejsky, aby zjistil, že mu takový řidič ukazuje úplný nesmysl. ;-) Je to sice jen teoretická situace, nikoli však nemožná. Prostě to opět ukazuje jen na kocourkov.