Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Edison

    Setkání s magorem na cestě

    Bych taky potřeboval na služebním udělat novej zadek. V servisu to odhadli na 70 ticek... ;-)
    • 17
  2. Edison

    PhotoBlocker

    Lepící páska to jistí... Kousek černý umí udělat s RZ zázraky. ;-) Ale pozor, pozměňování je zakázané...!!! Jinak nové a asi i některé startší RZ už reflexní jsou. Krom toho ve dne si nic nepřisvětluje a vnoci mnohdy IR. Takže takovýhle spray podle mě vcelku k ničemu. Leda jak píšou kluci k podložení pedálu.
    • 10
  3. Edison

    P406 - zaslepení EGR ventilu

    Já začnu tím EGRem. Jedna z možností by snad mohla být, že se otvře a nechce se zavřít. Tomu napovídá to, že se to děje kolem dvou ticek ot. pod mírňoučkým plynem. Když to pak sešlápnu naplno, chová se to, jako když chybí turbo. Ale je slyšet, že turbo se roztočí. V tomhle stavu by to chtělo znát tlak, stavy čidel a nejrůznějších ventilů. Když zaslepím EGR, jeden prostě eliminuju.
  4. Edison

    P406 - zaslepení EGR ventilu

    Dik za všechny tipy... Takže to vezmuod nejjednodššího k nejsložitějšímu... Ještě jendou dík... :-)
  5. Edison

    P406 - zaslepení EGR ventilu

    jj... To jsme dva... No, nějak se s ním domluvím. Divný na tom je hlavně to, jak to souvisí s teplotou nasávaného vzduchu. Takže já spíš typuju váhu vzduchu.
  6. Edison

    P406 - zaslepení EGR ventilu

    Díky... jdu si to naměřit, najít vhodný plech, střihnout... :-) Snad nebude problém a vyřeší ten můj:
  7. Edison

    Děkovačka

    I já se připojuji k díkům... Promě osvobozující zážitek, moc jsem si odpočinul. Jen kdybych byl bývalo přijel ještě dříve... Těším se na další relax... :-)
  8. Edison

    P406 - zaslepení EGR ventilu

    Taky nad tím uvažuji. Dotaz zní: Záleží na tom, na které straně je EGR zaslepen (vstup/výstup - na výstupu je to krásně přístupný)? Je nutné zaslepit ovládací hadičku? Jak se zachová řídící jednotka?
  9. Edison

    Pozdní nástup turba

    Tak ne. Poťák to nebyl. Včera při orienťáčku (naprosto supr), jsem se s tím potýkal zas a už to umím skvěle vyvolat.
  10. To jenoznačně ne... Já to npsal proto, že třeba cizí státní příslušník, řekněme izraelec, rovněž při pobytu podléhá SK právnímu řádu SR. Je tedy povinen takovou tabulku míti. K čemu by mu však byla v SK jazyce, když umí jen hebrejsky, že? A cajt na místě jen těžko bude umět hebrejsky, aby zjistil, že mu takový řidič ukazuje úplný nesmysl. ;-) Je to sice jen teoretická situace, nikoli však nemožná. Prostě to opět ukazuje jen na kocourkov.
    • 47
  11. O vozidlech z jiných států se tam nějak nepíše. Vše je tedy vcelku jasné. A pokud ne, je vždy lepší počítat s tím horším, tedy se prostě vybavit. O jazyce, ve kterém má takarta být vyhotovena se tam taky nic nepíše.. Nuž, asi si ji vypracuji v hebrejštině... ;-)
    • 47
  12. Je pravdou, že občan je povinen se řídit všemi zákonnými předpisy státu, na jehož území se nalézá. Otázkou zůstává, do jaké míry po tom orgány jdou. Viz např. vybavení hasicími přístroji v některých státech. Toto je jen jeden z mnoha příkladů, k čemu nám celá Unie je. Neschopnost harmonizovat předpisy pro co největší počet občanů unie... Přesně na dopravních a souvisejících předpisech je to vidět asi nejvíc. [upravil dne 1.5.2009 Edison]
    • 47
  13. Pozměň nadpis, pls. \"Foto\" nikomu nic neříká. Třeba \"El.mag. ventil paliva?\"
  14. Dík, ok... supr... :-)
  15. Ahoj, Jestli je ještě možno rezervovat... Já plus jedna, ze soboty na neděli jedno unimo I. Zaplatit při příjezdu snad lze, což? Díky.
  16. Jestli to nebude tim, ze se nam povedlo poridit to, co se nam libi. I kdyz me by se libila 406 v jine barve, nez mam. Takova ta hutna tmavemodra... ta ji fakt slusi nejvic. :-)
  17. By me zajimalo, jak by asitak vypadala 606. ;-)
  18. Edison

    Je povinná nálepka CZ v EU?

    Ohledne SPZ/RZ viz Vyhlasku o registraci mot. vozidel. Google rad pomuze. :-)
  19. Tak tohle je fakt hustý: http://zpravy.idnes.cz/v-pakistanu-prislo-o-zivot-16-deti-nektere-hraly-s-bombou-fotbal-pvc-/zahranicni.asp?c=A090426_102243_zahranicni_cen Upraven nadpis. RH [upravil dne 26/4/09 Radek Hurvajz]
  20. Edison

    Pozdní nástup turba

    Tak se nakonec rozsvítila diagnostika motoru. Dal jsem to servisákovi, zjistil vaný potenciometr plynu. Vyměnil a zatím se zdá, že se spravil i tenhle problém. Jen mi s tím nějak nekoresponduje ta teplota vzduchu.
  21. Ahoj, Taky bych se rád něco dověděl o autě pro přítulku: VIN VF32A8HZF44660905. Poslední záznam servisu a stav vozu při opuštění továrny, jestli by to bylo možné. Díky.
  22. Edison

    Ruční brzda

    Kdo nebrzdí, neprojde STK, kdo brzdí většinou žije. :-/ Mě brzdí vše jak má... Doufám. Na STK jdu příští týden, brzdy mám udělaný, uvidíme jak na válcích...
  23. Edison

    Opět LCD telka a neschopní prodejci

    Koukat na mraky televizí vedle sebe nemá vůbec smysl, pokud si nezkusíš obrazy poladit k obrazu svému. Jinak tutově uvidíš na kařdym něco jiného. A já jako prodavač bych samozřejmě obraz na ležáku vyladil do dokonalosti a ostatní nějak pohoršil, abych se toho zbavil.
  24. Mno... typ auta, model a motorizaci si dej do podpisu a nadpis napiš nějaký konkrétní, čeho se Tůj problém týče. A taky si pročti pravidla fora.
    • 7
  25. Edison

    Pasují na P 406 litá kola z audi a4

    Taky by to chtělo kapku jinak nazvat příspěvek... Tento nadpis nikomu nic neřekne. Viz pravidla fora. Dík.
×
×
  • Vytvořit...