Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. A co takhle xnview? Ten by to neuměl? Nebo infarn (nebo jak se jmenujou...)
    • 19
  2. Ona ta veličina nejspíš někde bude definovaná i nějakým vzorcem, ne? Ale už jsme kapku OT... sri... jen mě to zaujalo. Jinak jsi napsal jednodušeji to, co já složitěji... :-)
  3. No... snad by se tam daly některý věci automatizovat, ne? Taky ho mám, ale běžněji používám fotokrám a třídění dělám růčo..
    • 19
  4. Edison

    P 106 málo dobíjí

    Od motoru na kostru vozu, od baterky na kostru vozu, to jsou mínusy, a plus zkontrolovat mezi alťákem a baterkou. Jak to je vedený nevím, ale to bude zase vědět někdo další.
    • 13
  5. Edison

    P 106 málo dobíjí

    Jj... problém může být tedy v kabelech, nebo v alťáku, jak jsem psal výše... Kdybys totiž použil hledání, našel bys to tu snad stokrát, včetně toho, že někomu málo točil motor, takže měl problém inde... [upravil dne 25.12.2009 Edison]
    • 13
  6. Edison

    P 106 málo dobíjí

    Já nemluvil o baterii, ale o napětí na baterii. To vypoví o stavu dobíjení. Je potřeba mít exaktní důkaz problému. Ještě jedna otázka se naskýtá: Jaké máš volnoběžné otáčky? [upravil dne 25.12.2009 Edison]
    • 13
  7. Edison

    P 106 málo dobíjí

    Jednak zkus Hledání. Mno... změřit napětí na akumulátoru, zkontrolovat hlavní přikostření. Pak zkontrolovat regulátor, uhlíky a kroužky alťáku.
    • 13
  8. Mě je pojem \"citlivost\" znám spíše jako paramtr, ketrý udává, jak nízkou energii potřebuji k tomu, abych vyvolal určitou, většinou pevně danou míru žádoucího jevu. u přijímačů se jedná většinou o mikrovolty vf napětí na vstupu přijímače se specifickou impedancí, které způsobí v mezifrekvenci takovou úroveň detekovatelného napětí, která po detekci vyprodukuje signál s určitou mírou zkreslení, a pod. U repro si umím představit, že by to bylo třeba napětí (protože známe impedanci), nebo výkon potřebný k vyvolání určitého akustického tlaku. Co všechno tuto vlastnost ovlivňuje je vedlejší a fyzikálně odvoditelné, ne? Jinak hmotnost cívky s membránou určuje spíše schopnost memrány rychle reagovat na změny okamžitého napětí (hmotnost způsobuje setrvačnost), což lze z části kompenzovat mohutností magnetické soustavy, vyjádřenou nejspíš velikostí magnetického toku... Představuji si to správně?
  9. Jak se udává citlivost repro? O takovém parametru jsem nikdy neslyšel...
  10. Servisáka jo, jen ne u dellu. Dokonce ani u jiných compů...
  11. Já si rozumím s kařdým, i přes rozdílnost názorů. Ne každý si však rozumí se mnou... a to mnohdy i přes názorovou shodu.
  12. Ty jsou k dispozici taky... Leč se snažím se jejich použití vyhýbat... ;-)
  13. Přémo, vztahuje se to i na argumenty? ;-)
  14. Edison

    diezlove motory new model

    FAP: Filtr pevných částic. Kolega z práce má 307 SW a s FAPem má potíže pořád... Už přemýšlí o jedné ze dvou možností: Vykuchání/nový. Tak to tu taky sleduje...
    • 49
  15. Edison

    diezlove motory new model

    A to je důvod ve zkoušení 66kW i vynechat. Jestliže na tom neušetří, proč se omezovat, že... ;-)
    • 49
  16. Edison

    diezlove motory new model

    Pak je ještě otázka, o kolik vychází 66kW laciněji. Jestli je ta úspora adekvátní.
    • 49
  17. Já docela jo... Důvody jsou popsané výše...
  18. Edison

    diezlove motory new model

    No.. ukamenujeme... Já FAP teda fak nemám... Zaplať bůh... :-)
    • 49
  19. A nemyslíš, že to, že kolega ještě žije může být mnohem spíše dílem extrémní náhody??? Ti chodci jsou náhodou dost dobrej příklad... Až Ti prdel ustřelí mezi lidi, mohl by ses dost divit...
  20. Edison

    diezlove motory new model

    Já jsem s tím svým.. až na malý obtíže velmi spokojený... Nějaká ta závada tam prostě je.. Ale kde by se něco nenašlo, že... Hlavně, že to jede, když chci. Kultivovanost chodu velmi pěkně přispívá k pohodlí. Celé to auto dělá na všechny dojem velkého pohodlného, přitom svižného vozu. V práci jezdím s meganem 1,9dci a můžu směle říct, že právě to pohodlí se nedá srovnat... A to mám s tím megošem najeto přes 200 tis, s pažoutem asitak 35 tis.
    • 49
  21. No.. třeba já ne.. Já Tě utluču argumentama, hehehehehhehe... :-DDD Nééé... to ber jako \"kolegiální rýpnutí\". ;-)
  22. Abych tak řekl.. jak u koho... Znám pár lidí, u kterých se nabírání rozumu zastavilo v 17 letech...
  23. Edison

    potkávačky nesvítíHELP

    Sundat kryt toho relé a zkontrolovat kontakty. Pak taky zkusit zapnout, jestli se kotvička překlápí. Jestliže ne, budou tam vývody z konektoru, nak který jsou přiletovaný drátky z cívky relé, tam změřit, jestli tam jde napěpí. nebo za b) vyměnit relé za zaručeně funkční a uvidíš.
    • 11
  24. Edison

    potkávačky nesvítíHELP

    Nespíná relé v pojistkové skříňce hned to u čísla 3, jak se zdá. Otázkou je proč.
    • 11
  25. Nějak Tě fakt nechápu. Chtěl jsi odpověď a já Ti ji dal. A nejen já. Nechtěl jsi klíč, vymyslel jsem alternativu. Když se Ti to nelíbí, tak nepokládej dotaz jak to řešit a nacpi přes dráty vobyčejnej vypínač a jedno tlačítko. Jestli Ti vadí, že je startování zajištěný (což mě přijde celkem logické, zejména v našich končinách.. A nechceš vyhodit i zámky ve dveřích? Nebo nechávat rovnou auto odemčený s nápisem, ať si ho vezme kdo chce?
    • 54
×
×
  • Vytvořit...