Mě je pojem \"citlivost\" znám spíše jako paramtr, ketrý udává, jak nízkou energii potřebuji k tomu, abych vyvolal určitou, většinou pevně danou míru žádoucího jevu. u přijímačů se jedná většinou o mikrovolty vf napětí na vstupu přijímače se specifickou impedancí, které způsobí v mezifrekvenci takovou úroveň detekovatelného napětí, která po detekci vyprodukuje signál s určitou mírou zkreslení, a pod. U repro si umím představit, že by to bylo třeba napětí (protože známe impedanci), nebo výkon potřebný k vyvolání určitého akustického tlaku. Co všechno tuto vlastnost ovlivňuje je vedlejší a fyzikálně odvoditelné, ne? Jinak hmotnost cívky s membránou určuje spíše schopnost memrány rychle reagovat na změny okamžitého napětí (hmotnost způsobuje setrvačnost), což lze z části kompenzovat mohutností magnetické soustavy, vyjádřenou nejspíš velikostí magnetického toku... Představuji si to správně?