Taky mi rukama prošlo mnoho telefonů. Nakonec musím říct, že mi v šuplíku zbylo několikero SE. Ne proto, že by nechodily.. Ale po letech prostě sem tam už na něco bylo potřeba víc zatlačit a taky vypadaj hrozně, po všech peripetiích se mnou. Nyní elm. Výbojně vybavený klasický telefon. Naprostá pohodička. Druhý Xperie X1. HW klávecnice, dotyk WM 6.1. Nyní bych šel do X2, ale nevím, co by mi přinesla. Snad zajimavější design a WM 6.5 (v čemž nevidím podstatnou výhodu). Kolegové dostávaj nějaký nokie se symb. No fuj... něco hroznýho... To ovládání je fakt příšernost. Telefon s OS, kterej se dá nadupat, ale ovládat prakticky ne. SE mi neodešel ani jediný. Mám tam asi 4 v šuplíku. Máti tři... Někde bych je taky vyhrabal. Ty, co ji někdo neukradl. Za mě tedy SE. Musím ale doplnit jedno JPP (jednapanípovídala): SE prý v CZ končí, tak nevím... Firma už je brát nechce. Přitom kdo na mou radu dostal elma, tak je spokojenej a nemá problém.
[upravil dne 17.1.2011 03:00 Edison]