Bohužel, Pé?o, většina nových kamionů a náklaďáků je vybavena průtokovým měřičem spotřeby, který přesně ukáže, kolik to které auto za jaký úsek cesty spolklo (takže se bohužel - nebo bohudík - se spotřebou moc kouzlit nedá a tudíž nafta nezbývá).
ono to je u modernich tahacu schopno ukazat mnohem, mnohem vic. napr. kdy a kolik se tankovalo, nahle ubytky v nadrzi, ve spojeni s GPS navigaci i kde. Takze uz se treba neda ani delat to, ze pred hranicemi natankujes a za hranicemi prodas...
taky to je schopno ukazat, jak jsi jel rychle, jak moc jsi pouzival brzdy atd... proste takova kompletni cerna skrinka.