ja jsem pouzival klasiku konektor, resp. jeho cast - tu zamackavaci. zbytek jsem ulomil, do zamackavaci casti jsem dal proti sobe draty a pak staci secvaknout... ty bohuzel izolovany nejsou, takze smrstovacka a zapalovac. duvod - mam jich v praci plnej suplik
samozrejme bych mohl taky pouzit oba dily konektoru a udelat normalni rozebiratelny spoj, ale to mi prislo zbytecne komplikovane.
co stoji ta montazni sada a jak to vypada?
kdysi s 3 brzdovym svetlem jsem dostal takovy plastovy samorezny bazmek, ktery se jen nacvaknul na originalni pruchozi drat a do druhe diry se dal druhy drat ke svetlu. ale to na takovouhle opravu je vylozene nevhodne
co se tyka pajeni, nejde jen o to umet, ale taky mit moznost - bud musis mit pajku do auta, nebo zasuvku nedaleko auta. coz pro me znamena jet k tobe do garaze, nebo k rodicum na vysocinu
samozrejme dobre provedeny pajeny spoj je lepsi, dobry pripad jsou treba pyropasy na 306
to nacvakani si sikovny clovek muze udelat i na parkovisti pred panelakem, a kdyz se to udela dobre, vydrzi to. drobet to zvedne odpor, ale to tady nehraje roli. ja jsem obvykle po prvni provizorni oprave casem nekde v klidu takovy spoj propajel i s tim mackacim plechem a byl klid.
[upravil dne 7.4.06 Vvitty]