-
Počet příspěvků
8 530 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Vvitty
-
Stifler: neni pravda, ze tu neni nikdo kdo by se problemy zabyval. Jen tu neni nikdo, kdo by to delal na plny uvazek za prislusny plat - to znamena, ze v pripade problemu se zde problemy take resi. Jen to muze trvat dele, a mene zavazne veci se mohou odsouvat. Takto je nutno chapat Medveduv komentar! Co se tyka ruznych free obrazkovych serveru, krome problemu co zminil Miras se mohou objevit i dalsi. Pred rokem se treba jedno nejmenovane pouzivalo na odkazy na planky kolejist, kam zavitaji casto i deti. Po cca dvou mesicich obrazkovy server mirne pozmenil pravidla a vedle techto obrazku se zacaly objevovat reklamy na pornostranky. Dejme tedy nasim adminum cas overit par moznosti, jak toto resit - jednou z moznosti je napr. upgrade fora na verzi, ktera jiz neuklada prilohy do tabulky, ale do slozky a tam v zasade odpada problem s kapacitou.
-
spravci hledaji moznost jak problem vyresit a zabranit jeho opakovani, takze vydrzte. pokud se nezadari, je opet pouze otazkou casu, kdy dojde k podobne veci. mozna by neskodilo pripomenout, ze zde je jedno z nejrozsahlejsich for na XMB, takze ostatni uzivatele zrejme na tento problem (jeste) nenarazili.
-
idealni napad v dobe, kdy policajti zacinaji prudit za nacerno namontovane xenony
-
jen tak mimochodem, tato znacka (tj. dodatkova tabulka \"mimo cyklistu\") uz je delsi dobu nainstalovana v Badeniho ;-)
-
John_Ice: no, rekneme ze zrovna tady je tech majitelu GTI-6 vicero... a neboj, mleko jsem rano dopil 306 je mensi vrazedny stroj nez byla 205 GTI v 1.9... ale je fakt, ze oboje umi vic nez spousta jejich majitelu.
-
ze se ti chce to vubec resit... nad takovymi lepe mavnout rukou a jit dal.
-
John_Ice: ale ne, v zasade jsi Oddieho pochopil dobre... tohle auto, zejmena pokud je parkrat zborene uz se dostava do kategorie levnych rychlych aut pro nevyjezdenou mladez. V tomto pripade o tom jasne hovori uz cena. Ale rozhodne mladi kluci nejsou vsichni kupci tohoto typu aut - ovsem ta druha kategorie sahne po zachovalem kousku s klidne dvoj az trojnasobnou cenou. Co se jizdnich vlastnosti tyka, tak na vykon v aute jsou primerene. Tedy, pokud tim myslime chovani auta, nebavim se o komfortu posadky. A oproti nekterym proflaknutym sportovnim vozum tohle auto poskytuje zajimavou vlastnost - nenapadnost.
-
John_Ice: Zalezi, na co to auto kdo chce... jestli jen na pobaveni a poslani dal, tak proc ne, pokud to ma v poradku motor a podvozek...
-
Edison: v posledni platne a schvalene verzi to neni.
-
Oddie: podle navrhu maji mit cykliste podobnou upravu na cykloprechodech, jako maji chodci na prechodech. Zaroven maji byt cykloprechody (tam, kde je cyklostezka) vedeny soubezne s prechody. Tak uvidime...
-
I to se muze stat, ale doporucuji si precist duvodovou zpravu, maji to celkem rozumne oduvodnene. A vzhledem k tomu, ze soucasti jsou i jine zmeny (napr. zname prechody pres koleje tramvaji), je realne ze to takto projde. A protoze je to pouze vyhlaska, staci podpis ministra. Toto je stejne jen takova drobnost, mimo to je tam treba zavedeni podobne prednosti cyklistu, jakou maji dnes chodci.
-
Trosku bych to zobecnil, dostanes na zacatku instrukce popisujici nejak trasu - muze to byt klidne i jen seznam mist, ktera mas projet, nebo ruzne slepe mapy, na trase se resi nejake ukoly (jizda zrucnosti, ruzne vedomostni kvizy o peugeotech, klubu, okoli, .... ) nebo jen hledaji mista dle fotografii. Jet muze i ridic sam, ale pak to ma tezsi, nebo muze naopak jet vic lidi.
-
Svodka MD CR, duben 2010, Návrh předpisu pro meziresortní připomínkové řízení. Je tam několik variant, jako realistická je označena ta obsahující (cituji): <...> 7. V § 15 odst. 1 písm. n) zní: „n) „Jízda cyklistů v protisměru“ (č. E 12a), která v případě, že je umístěna pod dopravní značkou č. IP 4a nebo č. IP 4b, upozorňuje řidiče, že v protisměru je povolena jízda cyklistů,“. 8. V § 15 odst. 1 se za písmeno n) vkládají nová písmena o) a p), která znějí: „o) „Vjezd cyklistů v protisměru povolen“ (č. E 12b), která v případě, že je umístěna pod dopravní značkou č. B 2, povoluje vjezd cyklistů v protisměru do jednosměrné pozemní komunikace, p) „Povolený směr jízdy cyklistů“ (č. E 12c), která za použití odpovídajících směrových šipek vyznačuje možný směr jízdy cyklistů,“. Dosavadní písmeno o) se označuje jako písmeno q). <zkraceno> Ale klidne si to najdi ve Famyzdatu, myslim ze Blesk mel prislusny clanek taky.
-
Co zkusit trosku ohleduplnosti na obou stranach ??? A k cyklistum na silnicich - malokdo vi, ze CR ma VIC (!!!) cyklostezek nez Spolkove Nemecko. Zajimave, co? A ze VETSINA techto tras je vedena po NORMALNICH silnicich uz asi tolik neprekvapi, tak kudy maji asi jezdit ?? Vedou take ponekud nesmyslne pres pesi zony, kde jedouci cyklisty pokutuji straznici, zatimco vedle projizdi kolony vozidel s vyjimkou. Chce to jen trosku rozumu a tolerance na obou stranach, a taky pocitat s tim ze v kazde skupine se vyskytuji hovada co delaji schvalnosti. Medvede, obcas tou ulici co bydlis projizdeli take policiste na konich (nevim, jestli je to jeste aktualni), a to od parku k MVCR. A ani neporusuji dopravni znacku, protoze kun neni vozidlo... No a zrejme nebude trvat dlouho a na zakazech se zacnou objevovat nove doplnkove tabulky, ktere jizdu cyklistu v protismeru povoluji.
-
ehm... a k cemu je to dobry?
-
peugeot09: k nam se dost lidi dostalo prave pres personalni agenturu. Nerikam, ze pak nenasledovaly prislusne pohovory ve firme s nasimi personalisty a pote odborniky (kde se obcas skutecne narazilo na to, ze jsme si navzajem nemeli co nabidnout), ale tech lidi proslo docela dost a delaji slusne placenou praci ;-) Take to samozrejme nebyla jedina metoda ziskavani lidi, ale fungovala. Hodne bylo take poznat, ktera agentura k nam lidi poslala. A nejlepsi byl stejne clovek co prisel z uradu prace, ktery prisel uz rovnou s tim ze ho vlastne stejne nevezmem {mel pravdu... ale z uplne jinych duvodu...}..
-
0.25 promile, o kterych je rec v navrhu? Jak uz zde (i jinde) bylo receno, to ma spousta lidi v krvi i bez piti... takze vzhledem k tomu, ze tato hranice je neprukazna, jedine dobre. Jen skoda, ze to novinari interpretuji stejne, jako kdysi \"absolutni\" prednost chodcu na prechodu. To bylo prekvapenych lidi, kdyz tramvaje jaksi pred prechody nezastavovaly...
-
Kemp kde byl sraz na Seci - jmeno Autokemp U letadla ;-)
-
To je tady uz davno taky, uvery nebo nakupy na splatky uzavrene na kradene doklady atd nejsou zadnou vyjimkou.
-
peugeot09: at zije bulvar.. ty informace na netu byly uz predtim, neobjevily se ted. A Facebooku nic neuniklo, to co tam je je z verejne dostupnych casti, alespon dle autora. Kdyz jsou lidi blbi a cpou tam kde co, tak at se nedivi. Proste, co se urovne clanku tyka, klasicke novinky.cz.... Oddie: hlavne jestli tam nejsou ovce !
-
ani by me neprekvapilo, kdyby v jinych systemech byly diry vyrazne vetsi. Preci jen, MS diky letitym utokum a zneuzivanim der ty nejzjevnejsi postupne zaplatuje...
-
Fakir: jeste bych pridal ze nekomu je uplne jedno, co bezi za monitorem... Medved: tak komp nezapinej A posledni poznamka k tematu, je dost mist, kde neni moznost volby. Treba CAD/CAM systemy temer vyhradne Win, naopak par veci co pouzivaji nasi designeri jedine UNIX... pak se stava debata o chybach kterehokoliv systemu zcela akademickou.
-
godzila: s nekterymi verzemi Win jsem spokojeny a nemam s nimi problem Napriklad WinXP SP2 jsou stabilnim systemem. - neni problem dosahnout i na Windows stanici uptime v radu tydnu. Jeste v predchozi firme jsme je nasazovali na operatorske panely vyrobnich linek, a dosahovaly uptime ~ 1 mesice, vypinaly se pak i s linkou vzdy pri mesicni udrzbe. Podminkou ovsem bylo kvalitni zelezo a slusne napsane aplikace. Dost chyb nekvalitniho zeleza se totiz diky povesti Windows pripisuje ze zvyku prave jim. A totez bohuzel plati i pro aplikace (bohuzel, jeden z nemilych prinosu MS, kdy se na system dalo shodit prakticky cokoliv a tak vyvojari testovani moc neresili). - Windows neobsahuji vyrazne vic chyb nez ostatni OS (nemluvim o \"meziverzich\" typu Vista!!). Narazeji ale na svoji popularitu, diky ktere se vsem kdo chteji skodit vyplati napadat prave tento nejrozsirenejsi system, a pochopitelne o tom i psat. Co si budeme povidat, clanek Windows maji kritickou chybu se ujme i ve vecernich zpravach CNN, kdyz je zrovna sezona. Ale totez pro Linux, kde pulka sveta nevi co to je ?? - kdyz jsem byl jeste na kolejich, tak mi na pracovni stanici bezel mimo jine ftp server. Z toho duvodu jsem ji nevypinal mimo vikendu a v tydnu nebyl nutny restart. Stoji za to poznamenat, ze jsem na ni pracoval a vytezoval ji dost solidne - nejen hrami, ale i ruznymi programovacimi baliky a jinym odbornym SW. Reinstalace nebyla nutna az do doby, kdy se odporoucela zakladni deska a vymenil jsem ji za jinou s konkurencnim chipsetem. Sice to nakonec rozchodily, ale pro jistotu jsem system zaktualizoval. Uz je to cca 5 let... - napadlo vas, jak by vypadal svet bez Windows? Jsou v podstate dve varianty - bud by misto nich byl jiny OS, ktery by byl dominantni a zcela stejne nenavideny, nebo by na trhu bylo dvacet systemu, vzajemne nekompatibilnich. To by pak bylo teprve peklo pro uzivatele a vyvojare aplikaci.
-
Zajimava diskuze... vezte tedy, ze pro pristi hadky o politice bude lepe vyhledat jine misto nez toto forum - napr. se sejit v hospode a zanadavat si tam. Taktez vykriky s citaci z novinek.cz budou ponekud korigovany, zejmena pokud nesouvisi s hlavnim tematem klubu, tj. auty. Tato zmena rozhodne neznamena, ze v pokecu nebude i nadale misto pro debaty o vecech s auty nesouvisejicimi, ale je zrejme cas omezit vzajemne napadani clenu. Doplnena pravidla jsou jiz zverejnena.
-
HLASOVÁNÍ o místě konání podzimního srazu P-C 2010 - UKONČENO
Vvitty odpověděl/a v tématu od Neon v sekci 31. sraz - Lednicko-valticko
Gratuluji Radce k vyhre a dekuji i druhemu teamu za ucast v konkurzu PS: Scratchi, ja treba nehlasoval... a duvod je jednoduchy, v dobe hlasovani to vypadalo ze se srazu diky terminu nebudu moci zucastnit, tak proc ovlivnovat hlasovani tech, co ucast planuji.