Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. Nahodou, stredecni lijak mi tak krasne umyl kolo co jsem nechal pred hospodou... My jsme byli akorat hrat v baracich na Bozim Daru v Milovicich... bohuzel vetsine baraku uz ukradli strechu a trosku vadilo ze krome kulicek padaly i kroupy asi tak o stejne velikosti...
  2. AKCZ: vypada to jako Michalovice ;-) Aspon jsi trosku umyl auto My jsme v tom pocasi venku strileli...
  3. gronholm: zkus si dat nekdy jedno z poslednich mist na spanilkach
  4. a to byl jeden z duvodu, proc jsem na srazy prestal jezdit v hromadnych skupinach
  5. Hlavne si to vzdycky uzijou ti, co jedou na konci kolony a aby udrzeli krok, obcas musi jet dost nepredpisove...
  6. Dekuji. Zajimave, ze Slovaci zacinaji byt pomalu ve vecech klubu aktivnejsi nez tuzemska cast klubu
    • 72
  7. Vvitty

    kam se starou baterkou?

    Ve sberne Ti opravdu daji nejakou tu korunku... v HB treba 6.- Kc za kilo. Ale muze se to lisit a neberou je vsude.
  8. Vvitty

    ESHOP 2011-2013

    Jednu jsem ted videl na balkone, novou... chces ji? Puvodne jsem ji planoval dat na auto s vymenou znacek, protoze stara moc nedrzela, ale pomohlo pohrat si se srouby. Kdyztak SZ
  9. Vvitty

    Kolko miniete za stravu??

    Do kila se obed poridit da, aniz by byl vylozene hnusnej. Ale stejne asi zase prejdu na krabicky z domu :-)
  10. Asi spatnej smajlik
  11. Ono je nezadouci aby se byvali radni clenove zajimali co se deje s klubem? To ze uz nejsem radnym clenem dost souvisi s nekterymi vecmi na ktere jsem se ptal vyse a rad bych zjistil, ze muj drivejsi odhad byl spatny. Ale to neptari do tehle debaty, ne? Tedy pokud to nema smerovat smerem k vytvoreni sekce jen pro radne cleny, kde se budou uvadet informace na ktere maji dle stanov klubu narok jen radni clenove. A pokud to P.S. smerovalo na schvaleni uzaverky... tak tam to vedet musim napr. proto, ze jsem pod casti v podstate spolupodepsan. [upravil dne 26.4.12 10:42 od Vvitty]
  12. Schreek : ale jo, proc ne. Ale mozna kratka zprava treba jednou za pul roku by neskodila.. nemusi to byt zadny roman, staci zakladni body typu \"vedeni odsouhlasilo investici XXXX, vedeni schvalilo podporu pro srazy XXXX, vedeni zadalo praci na nove hlavni strance cloveku XXXX\"... Nemyslim, ze jednou za pul roku by to bylo prehnane casto ;-) Navic tim ukazete ze delate mnohem vic, nez kolik je videt na foru. Prace v pozadi co neni videt nikdy nebylo malo...
  13. a nebude pri te prilezitosti treba i nejaky zapis z jednani vedeni? Treba jednostrankove shrnuti pro cleny klubu, z ktereho budou patrne klicove informace za posledni skoro rok cinnosti? Urcite nema cenu neco takoveho psat kazdy mesic, ale jednou za kvartal nebo pulrok by to neskodilo Spousta veci je videt hned (karticky napr.), ale jiste resite i dost veci co tolik videt nejsou, tak proc se nepodelit s ostatnimi
  14. Vvitty

    Vyuctovani Sebetova ?

    jiri.wolf: co se verejneho probirani vyuctovani srazu tyka, klub stavi jiz dlouho na otevrenem financovani. Proto je taky ucet klubu transparentni a mely by byt zverejnene i velke investice (coz nepochybne jsou napr. velke srazy, kde se bezne otoci 50 tisic a vice). Urcite by pak nemel byt problem uvedene castky obhajit nebo okomentovat ze strany vedeni a poradatelu
  15. Vysazeni na gift nejsou, jen proste prizpusobili sve chovani realite, kdy Cinske eshopy nabizeji moznost primo v systemu zaskrtnout Gift i pro nakup zbozi... takze je nejake takove povidani nezajima.
  16. Vvitty

    hodili cihlu po mim aute

    proc by to za ne platil stat??????? Jestli nic nemaji, tak nic nedostanes, hotovo tecka. [upravil dne 24.4.12 21:38 od Vvitty]
  17. Nebude nejaky vysledek hlasovani?
  18. Vvitty

    Potraviny v ČR

    Oddie: skoro bych rekl, ze z rezani zviratek je lepsi uzitek
  19. Vvitty

    hodili cihlu po mim aute

    skuci: myslis na to \"hodim z mostu cihlu, at je nejaka sranda\"?
  20. Kazdy se rozciluje kvuli clu, pritom CLO je par korun... u vetsiny v cizine nakupovaneho zbozi je to bud 0% (treba hracky) nebo 3-4% u ruzne elektroniky apod. A navic, do 150E ho neplatis... No a u nas si k tomu nove pripoctete jeste 96, resp. 2x96 korun Ceske Poste za procleni
  21. Oni jsou jeste nejaci amici, kteri jsou ochotni psat na balik jinou deklaraci nez realnou? Treba na ebay uz to spousta pise i v popisu, ze nic takoveho nedelaji... narozdil od Cinanu, kde maji vysi deklarace i primo na webshopech
  22. Vvitty

    Budu potřebovat noťas

    Ano. Ale kdyz vidim cenu, tak bych radeji sahnul po tom Dellu co tu psal Hurvajz. U toho IBM bude dost pravdepodobne v haji baterka, takze bys musel u zakazniku hledat zasuvku. Na kombinaci Word + Excel + internet ale vykonove postaci oba.
  23. Vvitty

    USA 2012, 2016 & 2017

    http://www.google.com/search?q=image+resolution+change+online&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a treba to pomuze Obcas se to hodi... [upravil dne 20.4.12 16:57 od Vvitty]
  24. Vvitty

    Budu potřebovat noťas

    Idealni znackou bylo IBM, zejmena serie T4x, nez to prodali Cinanum. Jak je na tom dnes, kdy se jmenuje Lenovo tezko rici, zaregistroval jsem vzhledove zmeny a narust plastu, ale uz k nim nemam pristup. Kazdopadne s T4x bylo minimum starosti, proste fungovaly. Po nejakych ctyrech letech odesly dva nebo tri kusy na nevhodne zachazeni (pravidelne noseni notebooku za predni cast s otevrenym displejem). Ostatni funguji doted. Pak nam do firmy zacalo dodavat HP a rozdil v kvalite byl patrny na prvni pohled. Plast, nesedici dily, nefunkcni periferie, ovladani hlasitosti se neda ovladat, co dodavka to jine zelezo uvnitr (v rozmezi mesicu) takze nesel pouzit stejny image... Co se tyka ACER, par jejich notebooku mi rukama proslo. Treba proto ze tam odeslo podsviceni a vymena v servisu 10K... pritom stacilo vymenit vybojku a pripadne menic. Dilenske zpracovani na urovni plastaku... Tim nerikam, ze u ACER nenarazis na kus co bude chodit na 100% roky. Jen je ta pravdepodobnost vyrazne horsi, nez u nekterych jinych znacek. A naopak, i u tech co bych z nich vybiral muzes narazit na spatny kus, ale je to mene pravdepodobne. Takze za me Dell (ne nadarmo nabizeji i servis do druheho dne) a nebo nekterou z vyssich rad Lenovo (musel bych videt). Pripadne ASUS. Trosku neznamou je pro me Samsung, ktery ma jine veci na slusne urovni, ale notebooky neznam. Ostatnimu je lepe se vyhnout dalekym obloukem.
  25. Vvitty

    Budu potřebovat noťas

    Od tehle firmy dostavame model 6930, a mnozstvi reklamaci prekracuje prijatelnou miru. Mimo jine se bezne vracely nove dodane pocitace, protoze jim neco nefungovalo.. Kolegovi menili po pul roce LCD panel... takze HP bych se osobne zdaleka vyhnul. Stejne tak Acer, pokud tahle znacka jeste neumrela.
×
×
  • Vytvořit...