Idealni znackou bylo IBM, zejmena serie T4x, nez to prodali Cinanum. Jak je na tom dnes, kdy se jmenuje Lenovo tezko rici, zaregistroval jsem vzhledove zmeny a narust plastu, ale uz k nim nemam pristup. Kazdopadne s T4x bylo minimum starosti, proste fungovaly. Po nejakych ctyrech letech odesly dva nebo tri kusy na nevhodne zachazeni (pravidelne noseni notebooku za predni cast s otevrenym displejem). Ostatni funguji doted.
Pak nam do firmy zacalo dodavat HP a rozdil v kvalite byl patrny na prvni pohled. Plast, nesedici dily, nefunkcni periferie, ovladani hlasitosti se neda ovladat, co dodavka to jine zelezo uvnitr (v rozmezi mesicu) takze nesel pouzit stejny image...
Co se tyka ACER, par jejich notebooku mi rukama proslo. Treba proto ze tam odeslo podsviceni a vymena v servisu 10K... pritom stacilo vymenit vybojku a pripadne menic. Dilenske zpracovani na urovni plastaku...
Tim nerikam, ze u ACER nenarazis na kus co bude chodit na 100% roky. Jen je ta pravdepodobnost vyrazne horsi, nez u nekterych jinych znacek. A naopak, i u tech co bych z nich vybiral muzes narazit na spatny kus, ale je to mene pravdepodobne.
Takze za me Dell (ne nadarmo nabizeji i servis do druheho dne) a nebo nekterou z vyssich rad Lenovo (musel bych videt). Pripadne ASUS. Trosku neznamou je pro me Samsung, ktery ma jine veci na slusne urovni, ale notebooky neznam.
Ostatnimu je lepe se vyhnout dalekym obloukem.