Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. Vvitty

    závod?

    Nejaká zajímavá ? Ale vůbec ne! To měl bejt jako pokus o vtip- že bych vám jako s 1.4i ujel! Což asi ne:bojim mam pocit, ze odpoved byl take pokus o vtip...
    • 43
  2. zdravicko, pokud mate nekdo zajem prijet si trosku zaspinit obleceni barvou (nebo nekomu jinemu? ), tak tuto sobotu mate moznost v byvale vojenske zakladne Prehvozdi, asi 30km od centra Prahy smerem na Kolin. Zajistena je ucast asi 12-15 lidi od nas z prace, tak 4-5 dalsich by se hodilo. Pripadni zajemci, hlaste se par fotek lokality - http://www.paintballgames.cz/foto.htm nemusite se bat ani pokud jste to jeste nikdy nehrali - vetsina ucastniku nehrala vic nez 2x. financne pocitejte tak 600,- Kc - 250,- je za pujceni markeru (toho cim se strili ) a ochranne masky na oblicej. Za 50,- udajne lze zapujcit nejake maskace nebo kombinezu. Kulicka je po korune, spotreba je na vas, ale bezne tak 300-400ks. Zacatek v 10h na miste, konec odpolko (3-4h). Pripadne je mozne zajistit i dopravu, mam nejake misto v aute.
  3. Vvitty

    Ouřední voznámení.

    gratuluji a at je zdrava a tak vubec
    • 35
  4. Vvitty

    závod?

    kdyz jsem byl naposledy na Slovaci, tak jsem zjistil ze tam mate silnice dobite jeste vic nez tady u nas. A u nas teda moc okresek, kde by se dalo jet 200 nemame... ano, ten trilitr je opravdu slaby, 170 koni rikas? ja mam 165 a mam o dva valce mene... co by tam jako melo pri 6000 rpm preskakovat? btw, kolik ze vazi ta tvoje 605?
    • 43
  5. Vvitty

    závod?

    myslis to GTIcko co tahne na 3 valce?
    • 43
  6. Vvitty

    závod?

    No co ti na tohle mám říct... No comment... :aut mate nekdo volne clio 1.4 pro rekonstrukci cinu? psal tam neco o 200 metrech... [upravil dne 12.6.06 Vvitty]
    • 43
  7. teda, ucit se jezdit na GTIcku... no, jak to rict, ja treba motorum nerozumim a tak se v nich nehrabu
    • 19
  8. falesne chladici otvory pro brzdy na zadnich dverich jsou vetsi mazec...
    • 20
  9. Vvitty

    závod?

    protoze posero se urazil a smazal vsechny sve prispevky mas to tu cist obcas pres vikend hihi slo o to, ze sem hodil hlasku typu \"vyhraje sprint Mi16, nebo Clio s 1.4kou\"? asi to nepotrebuje moc komentare...
    • 43
  10. Vvitty

    víte s kým?...:)

    Ty mají znázorňovat mé přemýšlení nad tím koho znám a koho ne..... Bohouš Bohouš hmm něco mi to říká... neni to ten spolek alkoholiků a silničních pirátů, co podjíždí kamiony z prava ? to nebyl kamion...
    • 45
  11. to je 205 GTI? jeden je ted v bazaru na prodej, jestli uz neni pryc.
    • 19
  12. Vvitty

    maximální rychlost

    Snad jsme ho proboha nevyplasili?? Jo. A tohle máme za trest!! a dobre nam tak aspon pujdeme spat
    • 88
  13. Vvitty

    maximální rychlost

    deset bodu
    • 88
  14. Vvitty

    maximální rychlost

    Ta GTI-6 zvladne jeste o neco vic overeno na jedne nemecke dalnici. a podle udaju z GPS pri 200 promeruje o 5km/h na tech 17\". Ja vim, ze jo .. tehdy jsem to zkousel kolem desaty vecer na D1 smerem na Jihlavu hlavne kvuli tomu, abych vedel, jak rychle se na tech 200 z nejakejch 140ti dostane. Jak jsem psal, nemam nutkani jezdit porad na plnej plyn . no ja se snazil co nejdrive uhnout tomu panovi za mnou, ktereho jsem evidentne brzdil no a kolega mel zrovna v ruce GPS tohle se stejne neda zkouset moc casto, nejsou podminky ani nalada. za rozumnou cestovni rychlost na ceskych dalnicich povazuju neco kolem 140... zalezi na podminkach.
    • 88
  15. Vvitty

    maximální rychlost

    Ta GTI-6 zvladne jeste o neco vic overeno na jedne nemecke dalnici. a podle udaju z GPS pri 200 promeruje o 5km/h na tech 17\".
    • 88
  16. Vvitty

    maximální rychlost

    kazdy dela chyby... a ani jeden z tech lidi co tady psali tak nejezdi bezne, trosku je znam. tohle se da praktikovat tak na prazdny dalnici... 200 se neda jet po dalnici ve spicce, vime? ve meste se pak jezdi taky dost jinak... co se tyka nefunkcnich brzd, ty nefunguji ani ve meste, kde na silnici chodi treba lidi a pod... a i kdyz ucinek zadnich neni tak vyrazny, muzou to byt ty potrebne dva tri metry... mimochodem, v tvem prvnim prispevku pises ze nejezdis vic nez 160, protoze to nebrzdi, a pak ze bezpecne funguji do 120... trosku se rozmysli, nez neco napises ale to je jedno, nechci se tady hadat o takovych vecech... [upravil dne 11.6.06 Vvitty]
    • 88
  17. Vvitty

    maximální rychlost

    ehm... a nevadi ti, ze bys treba mohl nekoho sejmout? doufam, ze te na silnici nepotkam!!!
    • 88
  18. Vvitty

    maximální rychlost

    to vypada na konstrukcni zavadu tachometru
    • 88
  19. Vvitty

    Vymena skla

    2Kubis: muzes mi, prosim, tu tvoji myslenku vysvetlit? Kdyz se bude platit za ridice, jak to odstrani ty tvy gaunery? Vzdyt i dneska ti daji neco jako malus, pokud jsi mel skodni prubeh... chtel bych mit tvuj optimismus. 2Medved: to je jednoduchy, tvoje auto muze zpusobit skodu i bez tebe. treba diky zavade elektroinstalace, ktera zpusobi ohen a diky tomu znici auto vedle tebe. nebo zapomenes zabrzdit a auto se rozjede a vjede treba do ... dopln sam ... Muzes mi oponovat ze preci nejsi blbej a mas auto v supr stavu. Nejsi a muzes mit. Ale neni to tak davno, co 307 horely samy od sebe. A to si reknes novy auto, super stav... Co se tyka pojisteni na jmeno ridice, funguje to docela obstojne treba v US. Ale zapomente, ze se tim zbavite hodnoceni podle objemu motoru, pouze se stane jednim z kriterii. Navic by se spousta lidi hodne zacalo vztekat... velmi vyzname tam pojistku ovlivnuje vek (do 26 si krute priplatite), jak dlouho mate ridicak (cim dele tim lepe), jak casto bourate, jestli mate deti (dostanete vyraznou slevu), v jake lokalite bydlite (velke mesto velka pojistka), jake mate zamestnani, typ auta - znacka, model, stari, motor, barva auta (zajimave, co?) atd atd... coz nasypou do pocitace a ten vyhodi sumu, ze ktere se Vam udela spatne Blbe se pak v takovem systemu resi pojisteni pro lidi co moc nejezdi, ale to tam neni v podstate nikdo s vyjimkou autopujcoven. Tady naproti tomu spousta lidi ridi jen rekreacne - treba manzelka jednou mesicne na nakup. Ty mas ted treba dve auta na sebe, a jezdis jen s jednim. Jenze az prodas tu 405, budes mit zase prebytek ridicu na jedno auto... K tomu casem synek/dcerka atd... paradoxne tento system taky nahrava nepojistenym ridicum - padelek osvedceni o pojistce lze poridit za zhruba 10% ceny pojistky. a dokud nenabouras, je vse ok. Pri pojisteni podle RZ staci vzdycky na novy rok porovnat registr pojistoven s registrem vozidel a rozeslat pozvanky k podani vysvetleni... 2Xsimik: zni to asi arogantne, ale dobre ti tak... pojistka stoji u slusne pojistovny par stovek priplatku k povinnemu ruceni... da se to resit pres nekoho s firemnim autem, nebo autem na leasing. na tvuj prives to jiste nepujde, nevim jestli uz ze smluv vypadlo ze se nehradi skoda zpusobena rodinnym prislusnikum, ale zcela jiste tam bude neco o skode na majetku pojisteneho. vezmi smlouvu a precti si poznamky drobnym pismem [upravil dne 11.6.06 Vvitty]
    • 21
  20. Vvitty

    306 GTi-6 k prodeji

    2Vector: ma to deleny predni svetla a starou masku, takze to bude neco mezi 93-96 a stary model a je to 2.0 XSi, coz jsem ovsem vycetl z podpisu autora 2Bob: jediny, co se da k te fotce dodat je ze pokud bych takovou videl v bazaru s dalsimi udaji a slusnou cenou, tak se na ni zajedu podivat v realu. Vesteckou kouli mam bohuzel zrovna na reklamaci
    • 21
  21. Vvitty

    Rozsvícení kontrolek

    no kdyz mas opravdu malo oleje, tak treba v zatackach nebo pri prudkem brzdeni blikaji prakticky vsechny kontrolky jak vanocni stromek od vietnamcu.... kolik jsi najel od posledni kontroly oleje? motor si neco vezme normalne. jinak zkus hledat, presne tohle se tu tak trikrat propiralo jen loni. ale to uz jsi asi udelal, jak jsem ted cetl [upravil dne 11.6.06 Vvitty]
  22. Vvitty

    sraz

    a co jsem asi tak rekl? ta nova uprava se tyka aut starsich 8 let, tam se to projevit muze. v nemecku se jich radi zbavi kvuli ekologickym danim, ktere u nas do konce roku nikdo nehodla propirat... na zanovni auta (2-5 let stari) to bude mit minimalni vliv...
  23. Vvitty

    sraz

    no jedinej efekt to bude mit na cenu starejch aut, ktera pujde dolu. necekal bych ale nejakej zazracnej prelom. 8 let stary auto bych nenazyval zanovni.
  24. Vvitty

    sraz

    ja ne
  25. Vvitty

    závod?

    Aha, tak proč to zkoušíte ? Toho předjedu na půl plynu s mym línym dieselem. to musis obcas povolit tu packu co je mezi sedackama... jinak mi trosku unika, co tady chteji panove porovnavat???
    • 43
×
×
  • Vytvořit...