Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. Vvitty

    maximální rychlost

    mozna sviti slunko:myslim pockej mam jeste jednu No po tobě bych auto rozhodně nechtěl... kdyz bude motor i prevodovka prohraty na provozni teplotu a nebudes to delat dlouhodobe, tak tim autu neublizis.
    • 88
  2. Vvitty

    Změna Roztečekol

    a proc teda nevymenis rovnou cely bubny za 4 dirovy???
    • 28
  3. Vvitty

    Výkon při klimatizaci

    zitra se ti mrknu...normalne ji nevypinam. ale myslim, ze jsem takovy problem nikdy nemel
    • 25
  4. Vvitty

    Výkon při klimatizaci

    nemam s tim problem. ale to bude asi motorem klima bere 2-3kW...
    • 25
  5. Vvitty

    Změna Roztečekol

    zkus hadat... muzes dvakrat... nehlede na vyse zminenou poznamku o bubnech
    • 28
  6. Vvitty

    Změna Roztečekol

    zkus si to namalovat a uvidis, jak se ty diry budou prekryvat... bud uplne, nebo temer. navic nevim nevim, ty jsi schopen je navrtat dostatecne presne na to, aby to kolo nehazelo?
    • 28
  7. nahodou, na silnici HB - Pribyslav v dubnu omalovali hrany velkych der cervenou svitici barvou a kdyz jsem tam jel v kvetnu, tak je zahazeli sterkem s asfaltem... a ten mostek pred kafilerkou smer HB - Humpolec taky udrzuji, rozpadat se zacal pred tremi lety a uz loni tam dali ty krasne bebebetonove bloky na strany, abys nemohl s autem na krajnici... skoda jen, ze se tam ted nevejdou dve auta vedle sebe
    • 34
  8. silne mi to stavem povrchu pripomina tu silnici, po ktere jeli ostatni... a jinak to byl vtip s tim mekkouckem
    • 34
  9. Vvitty

    Změna Roztečekol

    mas se rad? jo? tak prohod naboje a vykasli se na redukcni podlozky.
    • 28
  10. Vvitty

    Originální alu disky na 306ku

    Testli nemáš kvalitního zubaře, starou ve skladu náhradních dílů, nebo ti to auto nestojí většinu roku v garáži, tak si ty patnáctky nech, ještě se ti budou MOC hodit. Věř tomu, že tyhle nápady s většíma kolama už jsme měli všichni. a vzhledem k tvrdosti GTI-6... ja uz ty 17\" davam jen a pouze na zvlastni prilezitosti, jako treba na mesic dva na leto... clovek citi i kdyz prejede desetikorunu...
    • 20
  11. Vvitty

    Chcete si zalyžovat na poušti?

    proc by se cokoliv v teto zemi melo vyplatit, nebo dokonce zaplatit? sejkove maji petrodolaru dost. BTW, v tom hotelu v Dubaji maji krasne ceny sklenice Kiwi shake za $40 tak jestli budou tady podobny... [upravil dne 15.6.06 Vvitty]
    • 20
  12. to ti nepomuze... pristi auto by melo byt spis OT64
    • 34
  13. Vvitty

    306 - syčivý zvuk od klimatizace

    tu trubku ani nema cenu na vrakaci shanet, protoze uz pri lehkem celnim narazu praska... navic za ni chteji dvojku nebo vic a zaruka zadna. v tomto pripade vrakac silne nedoporucuji.
    • 30
  14. Vvitty

    TUNING jak ma byt!

    Neni zenska jako zenska! Nehaz nas do jednoho pytle, bud tak hodnej Škoda, že neni Žabička zelená, ale jinak seš na tom zřetelně lépe s vkusem i vyjadřováním, pokud tě tedy zajímá pochvala od DaHVN (DEBIL a HodněVelkejNeznalec) Taky asi nevidíš podlahou ubíhat vozovku videti podlahou vozovku ma vyhodu, muzes hazet vajgly na podlahu a nemusis pak klepat koberecky... 2zabicka: neber si to tak, ta poznamka patrila hlavne LIN
  15. Vvitty

    306 na nových kolech

    Kdýž neveris, tak prijed na Kladno si zajezdit:roker nebo az bude nejakej sraz tak se domluvime *4* 60% vykonu navic jen vymenou softu? jdi do skodovky a rekni jim, at vyhodi inzenyry a zamestnaji toho co ten soft dodal... da se dosahnout 10%, na nekterych motorech i 20%... ale 60%???? tech 205 koni je vysledek ze stolice, nebo z papiru rozdavaneho od chiptunera?
    • 50
  16. To je divný, vždyť vy ste po silnicích skoro nejezdili no myslim, ze vitezna posadka ktera jela lesem na tom byla nejlip, sice tam byly vyjezdeny koleje a vymlety diry, ale hlina je aspon mekka... v nedeli rano to na ochozu vypadalo jak v pneuservisu - 5 kol celkem znicenych/prorazenych/pichnutych.
    • 34
  17. Vvitty

    306 - syčivý zvuk od klimatizace

    kontrola tesnosti je hezka vec, ale odhali jen velke diry. jinymi slovy, i kdyz kontrola tesnosti projde, neznamena to ze za mesic nebudete bez plynu... jen ze neutece do vecera. klimu je mozne naplnit \"barevnou\" naplni, kdy mista kde je netesnost budou zastrikany od te barvy. takhle jsme odhalili prasklou hadici od chladice, i kdyz kontrola tesnosti tvrdila ze vse je ok. a i tak mam podezreni, ze tam nekde jeste mam malou dirku, protoze v zime uz byla klima prazdna. a zapinal jsem ji urcite aspon jednou tydne vcetne zimy. obecne jakakoliv zavada klimatizace znamena dost penez za opravu...
    • 30
  18. Vvitty

    306 na nových kolech

    a co ma v te ochcavce proboha za motor 1,9 TDI ze zakladu 130 koní 130 koni predelanejch na 205 jen vymenou softu, jo? a ted tu o karkulce, prosim
    • 50
  19. Vvitty

    víte s kým?...:)

    Jo to nebyl kamion ani nic jiného, protože už jsem klidný a rozumný řidič.......:roker zato ten pan jedouci vytrvale 120 v levem pruhu (predjizdel kamion na horizontu) a reagujici na probliknuti seslapnutim brzd a zpomalenim na 110 byl <censurovano> ...
    • 45
  20. Copak já můžu za to, že si vzala zrovna kousek kterej byl blízko feferonky ????:myslim:D on tam byl nejaky kousek, ktery nebyl blizko feferonky? navic si po druhem kousku bezela pro pivo, takhle po ranu, nechutne a nebojte se, na pristi Kostelec dovezu utopence z praveho masa, ne z te podivne smesi co do burtu davaji v Delvite budete mit tezkou konkurenci do Hermelinu nejdu, nenakladam veci ktere nejim
    • 47
  21. Vvitty

    závod?

    citat viem uz pomerne dlho... jen mi unika, v cem byl teda smysl toho vykriku, ze ve meste se da i na 40 jet 160... kdyz tak teda nejezdis, jak rikas. co se tyka kvality cest, mel jsem moznost projezdit hodne zemi. a docela plati, ze cim vic na vychod, tim horsi. velmi dobre poznam, kdy prejedu hranice smerem do Nemecka nebo Rakouska. A stejne tak poznam Polsko, Madarsko nebo Slovensko. I kdyz ono staci dojet na Moravu... Ve Francii zalezi dost na lokalite, napr. cesty v oblasti Stredozemi jsou nadhera. Jenze ty silnice v zivote nevidely snih, sul a inertni posyp. V Irsku jsem nebyl, a v Anglii jen v oblasti Londyna a tam to bylo celkem ok... Zato jsem byl v US a tam jsou cesty primo nadherne (aspon na vychode). S vyjimkou cest ve meste, kde je to plat na platu...
    • 43
  22. Vvitty

    Zapsání kol

    a postup? ten, co jsi psal nahore? nebo jiny? jinak gratuluji
    • 26
  23. Vvitty

    závod?

    nejen panelova D1 Praha-Brno je dalnice... navic 605 by to mela docela dobre pobrat, jestli ti funguji tlumice... a levy pruh je zfrezovany, takze se tam da jet docela fajn tech 160 jezdis na te 40 u rozkopane vozovky, nebo na te u skoly? memu autu by 160 ve meste delalo asi tak stejny problem, jako na te dalnici. jen bych si asi musel predtim vystoupit, protoze na to nemam zaludek. jinak jezdi si jak chces, jen te prosim, zustan radeji tam u vas, nastesti se tam vyskytuji max. jednou do roka a to jen projizdim
    • 43
  24. Vvitty

    Zápis disků do TP

    15\" se davaly na silnejsi motorizace, co v tom mas ty? treba je to jen bordel v papirech... 16\" ofiko zapomen.
    • 15
  25. Vvitty

    Cena 306

    Tak nezrezlej Escort je podle mýho názoru nedostatkový zboží. 1,3benzin Ecsort sem nejel, ale 1,3 ve Fiestě, sem myslel, že vystoupim a budu raději tlačit. dělej jak myslíš.. já bych forda nechtěl ani zadarmo, ale je to samozřejmě jen můj názor. prijde na to, jak starej je... ten rodicu ma deset let a jako zrezlej mi moc nepripada jen jsme pri koupi udelali zasadni chybu a koupili jen 1.4 misto 1.6 a je to liny a rozezrany. a to nesrovnavam s tim co jezdim dneska takze 1.3 bude nestesti a utrpeni... no a taky pocitej s tim, ze za rok uz se toho zbavis tak na vrakovisti nebo za odvoz...
    • 26
×
×
  • Vytvořit...