citat viem uz pomerne dlho...
jen mi unika, v cem byl teda smysl toho vykriku, ze ve meste se da i na 40 jet 160... kdyz tak teda nejezdis, jak rikas.
co se tyka kvality cest, mel jsem moznost projezdit hodne zemi. a docela plati, ze cim vic na vychod, tim horsi. velmi dobre poznam, kdy prejedu hranice smerem do Nemecka nebo Rakouska. A stejne tak poznam Polsko, Madarsko nebo Slovensko. I kdyz ono staci dojet na Moravu...
Ve Francii zalezi dost na lokalite, napr. cesty v oblasti Stredozemi jsou nadhera. Jenze ty silnice v zivote nevidely snih, sul a inertni posyp.
V Irsku jsem nebyl, a v Anglii jen v oblasti Londyna a tam to bylo celkem ok... Zato jsem byl v US a tam jsou cesty primo nadherne (aspon na vychode). S vyjimkou cest ve meste, kde je to plat na platu...