kdyz je tam das, tak te odpalim ja az te potkam,..... docela to oslnuje, vime ?
rele tam zadne neni, spina se primo tim v pacce, bazarovy stoji 600,-, a nejsou zrovna predimenzovane i na normalni 60W. jinymi slovy touto dobou uz odchazi i bez pretezovani dvojnasobkem.... co na to budou rikat lampy taky asi nebude nic hezkeho, teplo je svine... paticim to bude celkem fuk...