jojo, mas pravdu, je to uplne jedno... vcera mi v zelenine prodavac vysvetloval vyhody novych rad LCD panelu, minuly tyden jsem naproti v zelezarstvi uspesne vyresil problem se zasekavajici se televizi... jen pekar me se*e, uz mesic mi nechce rict, proc porad jeste nema olej do motoru