-
Počet příspěvků
8 530 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Vvitty
-
a jak spravne poznamenala vendy, hlavne kvuli sousedstvi...
-
no, vis, tam co Pe.Tr bydlel bych fakt byt nechtel.... a to ani za takovou cenu. je to spis nouzovka pro nekoho, kdo ma hluboko do kapsy...
-
jinak ted by mela byt dobra doba na prodej... obvykle se nejvic prodava a kupuje na jare a na podzim...
-
hod to na sreality a behem tydne to nekolik \"realitek\" ukradne a zverejni i na tech ostatnich servrech... jinak ja prodaval byt sam a myslim, ze pristi zkusime pres realitku. nepises, co je to zac?
-
2f3Rd@: ja myslim, ze ty poplatky jsou dost dobra motivace, ne....
-
a i proto potrebuji takovy, jako je na te me fotce
-
nooo skakat fakt nebudu, a kdyz uz tak rozhodne ne z takoveho mostku, z vysky ctyr metru to je tak akorat na zlamane nohy nebo pripadne koleckove kreslo dik za obrazek, ja hledam neco tady v okoli, pokud mozno trosku zapadleho, potrebuju si omerit par veci
-
nevite nekdo nahodou, zda se tady nekde v okoli vyskytuje takova zalezitost jako na obrazku dole - zelezny mostek pres potok nebo silnici, na kamennych pilirich, obvykle pro jednokolejku, budovaly se tak na zacatku minuleho stoleti
-
Práh na WC - ukazka kvality práce některých firem
Vvitty odpověděl/a v tématu od Radek Hurvajz v sekci Pokec
2Peta: vis co, to je tezke. trvalo mi dva roky, nez jsem sehnal slusnou stavebni firmu. a kdyz potrebujes udelat rekonstrukci v nejake rozumne dobe... navic mam spoustu referenci na firmy, ktere rozhodne nebrat (od kolegu, znamych, atd...), nekolik na firmu \"nooo, kvalita jakz tak, ani to nesprasili\" a skoro zadne na nekoho slusneho. a ted si vem, ze potrebujes zednika, instalatera, elektrikare, topenare, projektanty.... .... . . . .. ale vzdyt vis sam -
Práh na WC - ukazka kvality práce některých firem
Vvitty odpověděl/a v tématu od Radek Hurvajz v sekci Pokec
no vidis, me na kapajici trubku prisel Pat, znaleckym okem okouknul, zhodnotil slovy \"to se v jednom neda udelat, prijdu pozitri rano s Matem\". Pozitri dorazil, ovsem bez Mata, ktery \"nemel cas\". A kdyz jsem se ho ptal proc tedy vubec chodil, prohlasil \"jsem se chtel podivat, jestli to jeste tece\". -
Práh na WC - ukazka kvality práce některých firem
Vvitty odpověděl/a v tématu od Radek Hurvajz v sekci Pokec
nene, v moskve ) a je fakt, ze za tech deset let co tu hakuji se i ti ucitele naucili celkem slusne zdit nebo obkladat... mnohdy lip, nez nekteri cesti pizdici... jo a to jsme zcela opominuli placeni, dohadovani o rozpoctu a tak... to je kapitola sama pro sebe -
tak nam vysvetli jasne, co jsi tim prvnim prispevkem myslel a jestli jsi to napsal aby se to dalo vykladat tak i tak, jak pises o neco vis, promin, ale pak vazne nema cenu abys nekam vubec prispival....
-
Práh na WC - ukazka kvality práce některých firem
Vvitty odpověděl/a v tématu od Radek Hurvajz v sekci Pokec
jo, a zednici jsou uz davno v reichu, po letech pro zmenu ne na nucenych pracich, ale za dobrym vydelkem. takze zustali zdici, pizdici a ukrajinsti ucitele a podobne. a to se jeste ti ukrajinsti ucitele zacinaji vracet na ukrajinu a do moskvy, protoze tam plati stejne nebo lip a nemaji problem s papirama.... -
jenze 0,1 nemusi nutne znamenat ze jsi pozil, a o tom to cele je...
-
2dress: netusim, projdi si jejich nabidky, nebo se informuj u tve banky, jak to tam funguje... 2kobra: ale proooc, oni to maji vymyslene dobre treba v KB me nabizeli hypoteku na druzstevni byt, a moznost ruceni byla slozenim odpovidajici castky na terminovany ucet u nich.... jinymi slovy vezmu ctyri mega, ulozim je do KB na terminak za 2% a pak si muzu za 5 ty ctyri mega zase pujcit, dobry ne?
-
Práh na WC - ukazka kvality práce některých firem
Vvitty odpověděl/a v tématu od Radek Hurvajz v sekci Pokec
jeste muzu par pridat : treba ze obvyklym dusledkem rekonstrukce je vytopeni sousedu pod bytem, a nekdy i opakovane, zasadne vsak kolem jedne rano a nejlip pred odjezdem na dovolenou... kdyz jsme ted oznamili jedne pani na dome kde rekonstruujeme strechu, at si radeji pripravi igelitove plachty, ze po sundani strechy muze i v lete prijit dest, taky koukala dost nestatne elektrikar se proboural do sousedniho bytu, ale to se stava, kdyz jsou osizene pricky a mezi byty je jen storcka... ze nove zrekonstruovany byt muze znamenat ze je treba totalni rekonstrukci, zejmena kdyz je predchozi majitel kutil a taha si to sam... natahnout privody k primotopum v 1.5 medi je odvaha, to se dava tak na svetla, zivotnost tak pet sest let a pak se to muze vytrhat ze nove udelanou plovouci podlahu jsme vytrhali, protoze opravdu plavala... holt kdyz se kaci les, litaji trisky.... -
Práh na WC - ukazka kvality práce některých firem
Vvitty odpověděl/a v tématu od Radek Hurvajz v sekci Pokec
znamemu instalovali kuchyn rok, a neuspesne... to, ze se pri rozmerovani kuchyne sekli asi o deset cm, hmm... muze se stat... ale ze nebyli schopni takove jednoduche veci, jako udelat dvirka, ktera aspon trosku pripominala obdelnik, a jeste se trefit aspon priblizne do velikosti otvoru v korpusu, to uz zustava stat i rozum.... nakonec mu nechali kuchyn za cenu spotrebicu a dvirka dodala jina firma. nebo to, ze privezli takove ty jezdici dvere, namontovali tam tech sto sroubu kteryma to bylo ruzne pridelane a chteli odejit, nacez se jich zeptal kde je jako sklenena vypln??? tak moudre zkonstatovali, ze tam opravdu chybi a asi jim dali dvere bez nic, odsroubovali tech sto sroubu a dvere odvezli.... ze mi lakyrnici zacali lakovat okna predtim, nez prisel truhlar, ktery je mel srovnat, zhoblovat, vycistit kovani, a jeste se mi to stavbyvedouci snazil nauctovat v rozpoctu (misto 17000 za lakovani se snazil uctovat 32000, inu neproslo)... ze se mi na stavbe vystridalo pet elektrikaru z ruznych firem, a kazdymu jsem musel vysvetlovat co kam a jak udelat... ze jsem chtel kliky ze dveri na vyhozeni pouzit na jine stavbe a nechal je sundat ukrajince, kteri je sundali flexou, takze byly dobre akorat do sberu.... ze se kolegyne se stavebni firmou uz rok soudi, protoze stavbyvedouci nechal vymenit material stropu za levnejsi, bohuzel nemajici odpovidajici nosnost, to vse bez souhlasu ji a bez posudku statika... a ze stavebni dozor neshledal nijak divnym, ze se najednou na stavbe objevily profily, ktere tam ocividne nemely co delat, ze nezjistil zavadu ani kdyz zacali delat strop, a prislo se na to az dodatecne.... ze kolega v praci ted shani novou firmu, pote co predchazejici sbalila cast penez a pote tak nejak prestala pracovat... jeste nejakou veselou prihodu? -
nevim, jestli to plati porad, ale nejakou dobu to fungovalo asi takhle mas KU a BU (kontokorentni ucet a bezny ucet) na BU 4000, na KU 0 zaplatis nekde 6000 -> dva tisice ti banka prevede na BU (coz vygenerovalo ucetni polozku a 5,-), BU 0 a KU -2000 prijde ti ucet za telefon 500 -> banka prevede 500 z KU na BU, vygeneruje ucetni polozku, BU stale 0, KU -2500 prijdou ti penize za prodany nahradni dil z aukra 600, banka prevede 600 z BU na KU, cimz vygeneruje ucetni polozku, BU stale 0, KU -1900 prijde ti zaloha od znameho 2500 -> banka prevede 1900 na KU, cimz vygeneruje ucetni polozku. BU 600, KU 0 zaplatis plnou nadrz na benzince (1800) -> banka ti prevede chybejicich 1200 z KU, opet ucetni polozka. BU 0, KU -1200 prijde ti kapesne od rodicu 3000, banka prevede 1200 na KU.... atd.... takze pri cerpani KU neplatis jen uroky, ale jeste za kazdou platbu jednu ucetni polozku. velice vyhodny system... ale mozna uz to zmenili, nevim, s touto bankou se snazim nemit nic spolecneho.
-
Práh na WC - ukazka kvality práce některých firem
Vvitty odpověděl/a v tématu od Radek Hurvajz v sekci Pokec
Že Ty mě chceš schválně vyděsit, viď??? Taky bych to tak viděl naopak, to je kruta realita... -
prozrad, jake je lepsi reseni, kdyz potrebujes na tyden bura, nebo treba dvacitku? nebo treba na dva dny? na mesic? (mineno v tisicich, pochopitelne) Jsou různé ůvěrové karty u kterých je možno doplnít na cílovou částku jednorázově a nebo je doplatit po dohodnutých částkách,nehrozí u nich při příchodu výplaty odečtení dlužné částky a následné čerpání kontokorentu-v tom vidím hlavní nevýhodu tohoto produktu,ale samozřejmě je každého věc jestli ho má nebo ne vzhledem k tomu, ze minimalne v CS je kontokorent soucasti BU a chova se jako BU (tj. neni tam zadny poplatek za cerpani kontokorentu, jen se zacne castka urocit) tak nevidim problem v tom, ze prichozi platba automaticky zatahne nejdriv kontokorent (cimz snizi pujcenou castku a uroky z ni). Proste se to chova jako kdybys mel na BU o limit KU vetsi zustatek. Vetsina uverovych karet co znam ma totiz vyrazne vyssi uroky, a stejne to jednou zatahnout musis, tak co... horsi to bylo napr. u IPB, resp CSOB, kde je kontokorent extra a pokud se clovek pohybuje +- kolem nuly, tak se neustale prelevaji prostredky mezi BU a KU, coz generuje spoustu polozek na vypisu a prodrazuje neumerne pujcku... Dalsi nevyhoda takovych uverovzch karet je ze z nich nelze zaplatit veci prevodem, coz u KU jde - takze to zatahne samo napr. inkaso, atd...
-
takze jsi vlastne napsal, ze cinske zbozi je super, ale taky na ho**o, a zalezi na tom s kym se bavis ... no nic, taky nazor.
-
Práh na WC - ukazka kvality práce některých firem
Vvitty odpověděl/a v tématu od Radek Hurvajz v sekci Pokec
2Driver: kazdy mesic? no to neni moc... ja tam byl kazdy den a nekdy i dvakrat, a stejne tam nektere veci zmrvili, jako treba to ze prisroubovali OSB desky nejen k tramum, ale i k trubkam topeni pekne skrz... jednu zasuvku zahazeli a zazdili, takze jsem ji nasel az kdyz jsme nemohli jeden okruh rozchodit... par veci se nechalo predelavat... -
muzu se te zeptat, co si kupujes a jeste se vyrabi v Evrope, potazmo v te stredni a zapadni? kdyz temer veskera vyroba uz davno sidli v cine, nebo alespon v rumunsku, na ukrajine... má cenu se ti svěřovat ?? tak me to az tak moc nezajima, jen me vzdycky dostane jak kazdy rika ze co je z ciny je fuj, ale uz si neuvedomuje ze to je dnesni tovarna, zasobujici cely svet. a ze mnohem dulezitejsi nez made in .... je napr. kvalita vystupni kontroly atd., protoze bez ciny se uz davno neobejdeme...
-
prozrad, jake je lepsi reseni, kdyz potrebujes na tyden bura, nebo treba dvacitku? nebo treba na dva dny? na mesic? (mineno v tisicich, pochopitelne)
-
jo, mam, obcas se to hodi na vykryti nenadalych vetsich vydaju, ale je to spise vyjimecna situace... vzhledem k tomu, ze na BU mam minimum penez (vicemene urcene na provozni vydaje) a zbytek je na lepe urocenych mistech, obcas se nezadari dobre synchronizovat prevody pro nenadale vydaje, pak se to hodi. naopak jsem si docela zvyknul pouzivat kreditku, preci jen proc si nepujcit zadarmo penize, ze jen se musi vratit vcas, zatim se dari a predpokladam ze bude i nadale.