Vzhledem k tomu, ze zastupce ZOO vyslovil souhlas s umistenim plneho loga klubu, byl podan podnet vedeni pro odhlasovani financni spoluucasti na sponzorovani lvicka v prazske ZOO (viz http://www.peugeot-club.com/topic/30665-co-si-tak-zasponzorovat-lvicka/
Vzhledem k tomu, ze maximalni castka, kterou lze lvicka sponzorovat /resp. za kterou jej jiz lze na rok adoptovat/ je 30.000, vidim zde i tak dostatek prostoru pro vsechny cleny klubu, kteri se chteji na teto dobrocinne akci podilet i osobne vlastnim financnim prispevkem. Toto bude samozrejme dulezite i pro vedeni pri rozhodovani o pripadne vysi prispevku klubu.
Proto prosim vsechny, kteri se chteji podilet, aby zde uvedli castku, kterou jsou ochotni prispet.
Pripadnou diskuzi, prosim, pro prehlednost vedte v puvodnim vlakne.
Dalsi postup, udaje pro zaslani penez atd. bude koordinovan s vedenim klubu, po rozhodnuti o forme ucasti klubu.
Dekuji vsem.
Lev indicky, ZOO Praha
aktualne k 29/5/8, 12:00 -> 8.100CZK a 24€
a 750 na zelvicky
prosim, pripadnou platbu delejte radeji v CZK, jinak se napakuje banka a na lva nic nezbude
PS: ze by se dalo dohromady dostatek i na adopci?
[upravil dne 28.5.08 Vvitty]
[upravil dne 29.5.08 Vvitty]