Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. Vzhledem k tomu, ze zastupce ZOO vyslovil souhlas s umistenim plneho loga klubu, byl podan podnet vedeni pro odhlasovani financni spoluucasti na sponzorovani lvicka v prazske ZOO (viz http://www.peugeot-club.com/topic/30665-co-si-tak-zasponzorovat-lvicka/ Vzhledem k tomu, ze maximalni castka, kterou lze lvicka sponzorovat /resp. za kterou jej jiz lze na rok adoptovat/ je 30.000, vidim zde i tak dostatek prostoru pro vsechny cleny klubu, kteri se chteji na teto dobrocinne akci podilet i osobne vlastnim financnim prispevkem. Toto bude samozrejme dulezite i pro vedeni pri rozhodovani o pripadne vysi prispevku klubu. Proto prosim vsechny, kteri se chteji podilet, aby zde uvedli castku, kterou jsou ochotni prispet. Pripadnou diskuzi, prosim, pro prehlednost vedte v puvodnim vlakne. Dalsi postup, udaje pro zaslani penez atd. bude koordinovan s vedenim klubu, po rozhodnuti o forme ucasti klubu. Dekuji vsem. Lev indicky, ZOO Praha aktualne k 29/5/8, 12:00 -> 8.100CZK a 24€ a 750 na zelvicky prosim, pripadnou platbu delejte radeji v CZK, jinak se napakuje banka a na lva nic nezbude PS: ze by se dalo dohromady dostatek i na adopci? [upravil dne 28.5.08 Vvitty] [upravil dne 29.5.08 Vvitty]
    • 53
  2. Vvitty

    co si tak zasponzorovat lvicka?

    kocoure nesmis na me tak spechat, prave to pisu....
    • 67
  3. Vvitty

    co si tak zasponzorovat lvicka?

    huraaaa :potlesk
    • 67
  4. Vvitty

    co si tak zasponzorovat lvicka?

    no, ja s tim problem nemam... ale v takovem pripade tam rovnou dam i variantu zvolit, zda dotycny prispeje i v pripade, ze ZOO nebude se zverejnenim webovky souhlasit, a pujde tedy o soukromou iniciativu dle meho navrhu v druhem vlakne. kdyz uz si s tim budu davat tu praci, at vim jestli ma cenu se pokouset pripadne o onu zalozni variantu.
    • 67
  5. Vvitty

    Prosím o zaslání hlasu

    tak jsem ti tam taky pade naklikal... ú
  6. Vvitty

    Nehodička - jaká škoda?

    zjisti si, kolik by Ti dali pri proplaceni rozpoctem, na kolik vyjdou dily na vrakaci a vem kalkulacku... v podstate vsechno by se tam melo dat sehnat rozumeji a uz v laku, a tak by mohla i nejaka kacka zbyt v prasatku...
    • 42
  7. Vvitty

    Nehodička - jaká škoda?

    ridicovy dvere sezenes na kazdym vrakaci, pri trose snahy i v te same barve.
    • 42
  8. ehm a co to ma jako spolecneho se srazem na Seci, ze ma Stanicka novy stan? Mimochodem, doporucuji se predem informovat na stav Sebetovskych 2ks toalet po intenzivnim pouzivani 60+ ucastniky srazu, aby nedoslo opet rano ke znechuceni a odjezdu jako na Seci. A jinak preji hezky den
  9. a budou mit ty damske i nicky na spravnem miste?
    • 69
  10. no sbirat treba srazove samolepky nebo vlajecky, to beru, ale trika asi neee. viz prispevek Vendulky Vlastne i to ze Sece jsem si bral spis proto, ze jsem byl za organizatora, jinak mam jeste porad to z ochozu a to jiste chvili vydrzi. To ale neni nic proti trikum ze srazu, vzhledem k tomu jak se po nich na Seci zaprasilo myslim, ze se urcite treba padesat kousku jeste hodi. A kdyby na nem treba byl i nick, to by mozna zlakalo i me, jako rezerva az to z Ochozi bude prilis oprane
    • 69
  11. prislo jich celkem 15, tech pohledu. coz neni tak spatne, i kdyz jelo 50 posadek... a kazdy mel mit znamku postovni a jestli se nedohodnete, a protoze napad se zrcadlem byl nas, tak si kdyztak vlajecku nechame s vendulkou :D
    • 38
  12. no na poslednim Sebetove to bylo taky trosku tim, ze slecny co auta popisovaly jely se mnou a dorazili jsme ponekud v pozdnich nocnich hodinach...a popisovani se tak nestihlo.
    • 14
  13. protoze v souboru s vysledky mate uveden cas 26:11.6, a spravne melo byt 6:11.6 coz znamena, ze v celkovem poradi byste byli na slusnem 8 miste moc se omlouvam, bohuzel s tim ted uz nic vic delat nemuzu, alespon Vam snad spravim trosku naladu kdyz vas na nejblizsim sraze pozvu na pivo
    • 27
  14. mam pocit, ze se od toho ustoupilo pote, co Medved sveho krasneho medvidka nechal drobet zazrat a pak nesel dolu... a mozna na tom aute jezdi dodnes
    • 14
  15. Marline pro tebe nevim nevim, mela to byt vlajecka PGC co mi delala spolecnost cely sraz na Seci, ale na Bavoraka by to chtelo spis nejake samolepky Kazdopadne vyhru mas u me, visi mi na skrini! Tak treba na Sebetove?
    • 38
  16. Dave, Sec ale nebyla posledni vesnici prvni varianty orientaku. Proto je taky v seznamu nahore uvedeno \"Sec - vychozi bod\". Obe varianty zacinaly Seci, jedna pokracovala na Zdarec, a koncila Proseci, kontrolou a kempem, druha pokracovala na kontrolu, Prosec, a koncila prujezdem Sece do kempu. Snad je to ted jasnejsi
    • 27
  17. Vvitty

    Jede nekdo??

    a kde stoji Luciferka?
    • 66
  18. Vvitty

    Oprava ALU

    nekolik tech firem je v praze...
    • 35
  19. Pavel: vidis, to by mohla byt taky soutezni disciplina
    • 42
  20. Vvitty

    Oprava ALU

    hezky... to jsou 16ky, nebo rovnou 17ky? opravit to jde, bylo uz i hur. Vzhledem k tomu, ze to je uvnitr tak by to ani nemuselo byt extra videt. Rovna se to totiz zatepla, takze lak jde pri tom na postizenem miste dolu... pocitej tak 600-2000, podle firmy. pokud neni teda hnutej stred (resp. osa stredu), ale o tom pochybuju. jinak opravit se daji i disky, kde je kus odrazenej/odstipnutej uplne.
    • 35
  21. Vvitty

    bordel v Brne

    dovolena v Brne? Brrrrrr
    • 25
  22. vyjadreni predsedy bylo celkem jasne, a to zamitave. navic predpokladam, ze i ostatni clenove vedeni sleduji forum... ale to je jedno, vyse uvedenou akci tedy pozastavime do doby, nez bude jasna odpoved ze strany ZOO ohledne umisteni loga, a nez vedeni jako celek projedna pripadnou formu podpory - Garfielde, muzes prosim tedy zbyvajici cleny vedeni obeznamit s navrhem ve vasem vlakne, at se maji moznost vyjadrit? V. [upravil dne 14.5.08 Vvitty] [upravil dne 14.5.08 Vvitty]
    • 8
  23. peugeot-club.cz neprojde. Amis de Lion se tam bez toho clenove vejde. Ale protoze se jedna o aktivitu clenu, nikoliv aktivitu klubu jako celku, trvam na tom aby tam bylo uvedeno slovo clenove. planuju pres leto navstevu ZOO, tak ho urcite vyfotim a jinak na strankach ZOO by nejake fotky mely byt. [upravil dne 14.5.08 Vvitty]
    • 8
  24. Docasne pozastaveno, dokud se vedeni nevyjadri jako celek. V. ---------------- Pro pripadne zajemce o podporu lvicka, chovaneho v Prazske ZOO (viz http://www.peugeot-club.com/topic/30665-co-si-tak-zasponzorovat-lvicka/ <vypusteno> Vzhledem k tomu, ze se jedna o aktivitu clenu, nikoliv klubu jako celku, navrhuji umistit na popisku o sponzorstvi nasledujici text \"Clenove Peugeot Club CZ\" CZ je tam pro odliseni od Peugeot Klubu EU, ktery s touto aktivitou nema nic spolecneho. Amis De Lion se tam bohuzel jiz nevejde. Pokud se celkove vybere alespon onech 5.000, bude soucasti popisky i logo klubu. Jestli se tato akce setka mezi Vami s kladnou odezvou, muzeme ji pristi rok zopakovat zase. [upravil dne 14.5.08 Vvitty] [upravil dne 14.5.08 Vvitty]
    • 8
  25. Vvitty

    co si tak zasponzorovat lvicka?

    probiral jsem to s Medvedem, tak az se vzpamatuje z narocne cesty, da sem nejake vyjadreni pak uvidime dal.
    • 67
×
×
  • Vytvořit...