to čidlo teploty je když stojíš před autem tak kousek pod vývěvou brzd.. a určitě tam máš 1kablik od něj myslím že je zelený nebo modrý na bloku motoru..
Chlapy nevydělával někdo už to čidlo na tachometr ? potřeboval bych poradit jak se vytahuje protože blbne jednou ukazuje jednou ne a zjistil sem že je vadný tak ho chci vyměnit ale nevím jak se vydělává poradí někdo ?
minulý týden mi nějakej dobrák utrhl lištu na dveřích a jelikož nevydržel ani jeden z nich tak si myslím že můžeš jít koupit rovnou celou sadu tech cvočků... a stojej asi 8,- v kelly
s tím že vypadává jeden válec něco podobnýho se mi děje ted ale já to mám vstřik a čerpadlo nejspíše :/ ale mám to naftu.. zkus postupně odpojovat vstřiky a postupně zjistíš co by to mohlo bejt svíčka, kabel, indučka, přívod paliva, vstřik...
a jdou ti světla ? a ostatní osvětlení např v autě ? mě todle udělala pojistka v motorovým prostoru u tlumiče ta velká 20cítka hlavní pojistka na světla