Přejít na obsah

S@jmon

Uživatel
  • Počet příspěvků

    109
  • Registrace

Věci klubové

  • Auto
    Peugeot 106
  • Rok výroby
    1998

Profilové informace

  • Pohlaví
    Muž
  • Město
    Rychnov nad Kněžnou
  • Stát
    Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

S@jmon's Achievements

Pozorovatel

Pozorovatel (3/6)

1

Popularita

  1. S@jmon

    Alternátor

    midas2: mrkni na bazošoj tam toho sou mraky taky sem sehnal za 400,- z auta co mělo 170 najeto
    • 6
  2. S@jmon

    Jedu na tři válce

    zkus při přítmý sledovat zda ti na cívce nepřeskakujou mezi kabelama jiskry pak budou vypálený koncovky kabelů
    • 18
  3. cidlo teploty jak píše: Havlíček.Lukas, a to s blinkrama může bejt i relátko, takže vrakáč nejjednodušší cesta
  4. S@jmon

    Čidlo teploty 1.5d

    to čidlo teploty je když stojíš před autem tak kousek pod vývěvou brzd.. a určitě tam máš 1kablik od něj myslím že je zelený nebo modrý na bloku motoru..
  5. ale nenapsal zda ano či ne ?
  6. S@jmon

    106 otáčkoměr do 1.0

    Chlapy nevydělával někdo už to čidlo na tachometr ? potřeboval bych poradit jak se vytahuje protože blbne jednou ukazuje jednou ne a zjistil sem že je vadný tak ho chci vyměnit ale nevím jak se vydělává poradí někdo ?
  7. minulý týden mi nějakej dobrák utrhl lištu na dveřích a jelikož nevydržel ani jeden z nich tak si myslím že můžeš jít koupit rovnou celou sadu tech cvočků... a stojej asi 8,- v kelly
  8. a měl si sundanej řemínek altíku ?
  9. a máte to opravdu v motoru není to od vejfuku ? hodně často to je že klepe vejfuk o silenblok zespodu
  10. S@jmon

    Relé u ŘJ

    mě třeba cvakalo relé blinkrů že bylo fakt slyšet a cvakalo skoro furt ikdyž nebyly blinkry puštěný
  11. S@jmon

    Relé u ŘJ

    sou v autě mlhovky ? mohlo by to bejt na mlhovky
  12. S@jmon

    Alternátor

    z nafty si myslím že ti nepůjde má jiný upevnění
    • 6
  13. S@jmon

    Podsvícení budíků

    s tím že vypadává jeden válec něco podobnýho se mi děje ted ale já to mám vstřik a čerpadlo nejspíše :/ ale mám to naftu.. zkus postupně odpojovat vstřiky a postupně zjistíš co by to mohlo bejt svíčka, kabel, indučka, přívod paliva, vstřik...
  14. S@jmon

    Podsvícení budíků

    jukni vepředu u motoru na ty pojistky co tam jsou a propípni je + zkontroluj ty velký a kabina svítí jo ?
  15. S@jmon

    Podsvícení budíků

    a jdou ti světla ? a ostatní osvětlení např v autě ? mě todle udělala pojistka v motorovým prostoru u tlumiče ta velká 20cítka hlavní pojistka na světla
×
×
  • Vytvořit...