Právě se vracím z Měchenic...
takže: dvojka za 20 min. pryč, ale stálo to za to i v tom počasí
instruktorovi jsem po 5-ti minutách řekl, ať to pustí rovnou na plno, že si to chci užít...sice jsem furt padal, víc pod vodou, než nad vodou, ale stálo to za to :super:super
VŠEM DOPORUČUJI