V tomto horku něco dělat je docela náročné Lakovala se mřížka,protože nějaký odborník ji stříkl stříbrnou,ale nedal pod barvu základ,tudíž byla oloupaná a barva šla dolů nehtem. Dále se namontovalo lízo z laguny. Mřížka se musela poupravit,jelikož má ulomené dva zobáčky.
Nárazník takto nechám a potom uschovám,kdyby se náhodou něco přihodilo.