@morepowerno jasne...vytahnes bleskosvod a pockas az do toho jeden rachne... podminka je ze budes jezdit v bource...
Podle me jedina sance jak to rozjet ekologicky...tak to musi byt na palivovy clanek, ktery proste na dobijecim miste vymenis behem chvilky...
Kdyby tu nebyli hamizni a zly lide...uz podle me davno jezdime ekologicky...technologie na to je...sam radovanek mi tu nekde odpovidal...ale je to proste bezpecnosti riziko..