Přejít na obsah

Fruktis

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 962
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    5

Vše od uživatele Fruktis

  1. Fruktis

    Fruktisova 307 1,6HDi

    Dnes nemilá zprava ze servisu, Prasklá pružina, poničené pneu. Mě švihne. Pro mě nevysvětlitelnou otázkou je, jak to že si auto nelehlo? Mohla být pružina jen naprasklá? No každopádně jsem rád, že se na to přišlo za včasu a v servisu a ne na dálnici ve 130
  2. Fruktis

    P307 FL HDI 66kw nebo 80kw

    že by chybička 307 MODERNIZOVANÝ KOMBI 5-DVEŘOVÝ 1.6 HDi 110 FAP (DV6TED4) BVM 5 ..takže to je 9HZ... tak to se omlouvám za mystifikaci...každopádně je to 1,6 hdi 80 KW.:mad:
  3. Fruktis

    P307 FL HDI 66kw nebo 80kw

    Já to vím a taky ji mám jinak bych sem nepsal
  4. Fruktis

    P307 FL HDI 66kw nebo 80kw

    80kW 1,6 mám...prázdná je svižná, když je plně naložená tak je už do kopce trochu líná, ale jede. Na závodění to auto každopádně není Fapu bych se nebál, ceny nových či repasovaných už nejsou tak vysoký. Dlohodobá spotřeba kolem 5,5 litru normální jízdy. Já jsem s 80kW 9HZ (opraveno z RHZ) spokojený a můžu ji jen doporučit. Zatím kromě spálený spojky(ale to je moje blbost) mě nikde nenechala. [upravil dne 11/4/14 07:16 od Fruktis] [upravil dne 11/4/14 09:52 od Fruktis] [upravil dne 11/4/14 13:47 od Fruktis]
  5. Fruktis

    Nocleh v Praze

    parkovné v kotvě je 50/hod
  6. Fruktis

    Nocleh v Praze

    Není lepší nechat auto na černým mostě na P+R pak jet metrem na náměstí republiky a odtud je to na františek kousek pěšky...případně jet rovnou autem na náměstí republiky a někde tam zaparkovat? Parkovišť je tam docela dost (např v paladiu nebo kotvě) jinak co jezdí lidi ze slovenska na porady do prahy, tak se ubytovájí tu http://www.hotelchodov.cz/ otázka je kolik chceš do toho noclehu investovat [upravil dne 10/4/14 10:37 od Fruktis]
  7. Fruktis

    Dáváte spropitné?

    a) nenechaváme b) jak kde, ale když člověk vidí kyselej ksicht už při vstupu, tak se většinou otočíme a jdem jinam.
    • 76
  8. Tady máš nějaké info k bezplatné poradě od české advokátní kanceláře. http://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=2617 Východní Čechy organizováno: na zajištění bezplatné právní porady se podílí všichni advokáti regionu Východní Čechy určeno pro: žadatele z regionu Východní Čechy Každý občan je oprávněn obrátit se na kteréhokoliv advokáta regionu s žádostí o poskytnutí bezplatné právní porady (která má charakter krátké informativní schůzky) a advokát je k poskytnutí takovéto právní služby povolán (žadatele může odmítnout v případě pracovního vytížení). Pokud by byl žadatel odmítnut (případně odmítnut opakovaně i jinými advokáty), může se obrátit na pracoviště České advokátní komory v Hradci Králové, Resslova 1253, Hradec Králové, telefon: 495 534 081, fax: 493 814 911, e-mail: recepcehk@hjf.cz, s žádostí o bezplatnou právní poradu. Zkusil bych se obrátit na advokáta v tvém místě bydliště, a uvidíš co ti řekne. V praze fungují i bezplatné poradny, které poskytují různé dobročinné organizace, nevím jak tam u tebe.
  9. Nebude lepší zajít za nějakým právníkem, aby ti poradil konkrétně? Případně, aby tě zastupoval v komunikaci s druhým právníkem? Každopádně bych řekl, že pán měl zavolat na místo PČR, aby nehodu zdokumentovala a vyšetřila a určila viníka.
  10. Fruktis

    reklama - jak odstranit

    Tak ten neznám....zkusil bych jiný...
    • 12
  11. Fruktis

    reklama - jak odstranit

    Zkus si stáhnout nějaký anti-malware třeba na slunecnice.cz konkrétní ti teď neporadím neb jsem v práci, a nikam se na stahovací stránky nedostanu sice to bude nejspíš asi všechno anglicky, ale to zvládneš..naistalovat, pustit scan a uvidíš... tak sem se tam dostal... zkus toto http://www.slunecnice.cz/sw/adwcleaner/ je to přímo na nechtěné bannery a reklamy třeba pomůže:) [upravil dne 21/3/14 07:26 od Fruktis] A jeden off PC už přešel na letní čas? koukám vložený příspěvek v 7:25...a na pc 8:25 [upravil dne 21/3/14 07:28 od Fruktis]
    • 12
  12. Fruktis

    reklama - jak odstranit

    A adblock to nezablokuje? Jinak pokud to vyskakuje na každé stránce, tak to bude něco škodlivého...zkusit nějakej odstraňovač na malware apod... [upravil dne 21/3/14 07:06 od Fruktis]
    • 12
  13. no přeci když se zdražuje, tak hned...a když se zlevňuje tak až potom co vyprodají i ty za draho nakoupený zásoby...a co je na tom důležité, aby to zlevňování bylo každý týden ve zprávách jak zlevnili tu o 1% a tu o 2% přeci jen jsou to chudí čerpadláři... Já si hlavně přeji, aby to tam dopadlo nějak v klidu a aby tam nebyla humanitární krize. [upravil dne 3/3/14 12:07 od Fruktis]
  14. tak to se dalo čekat...oni pak zase zvolna zlevní :aut
  15. Tak dle médií je krym z velké části obsazen ruskou armádou a jednotkami Berkut, které ukrajina rozpustila. Ukrajinská armáda skládá zbraně. Myslím, že ukrajina o krym nadobro přijde, až přijde o krym, přijde o ruský plyn a ropu, který potřebuje a bude konec bojůvkám.
  16. Druhá jugoslávie by nebyla pěkná, odskákali by to zase jen nevinní lidé, jak to v takovýchto konfliktech bývá zvykem.
  17. Koukám že rusko se zlobií a začíná to tam jiskřit. Bojová pohotovost pro ruskou armádu...tam to bude ještě zajímavé. [upravil dne 27/2/14 10:32 od Fruktis]
  18. Fruktis

    Řidičský průkaz sk.B a skutr

    Díky za infromaci. Bílý je asi žádaný, tak na něj slevu nedávají
  19. Fruktis

    Řidičský průkaz sk.B a skutr

    A tu 125 mají za kolik po klubové slevě?
  20. Fruktis

    Řidičský průkaz sk.B a skutr

    a řídit už budeš sám viď? maxony prodávaj v AK mají tam na ně i hromadu náhradních dílů.
  21. Fruktis

    Řidičský průkaz sk.B a skutr

    no ještě vaťák a budeš příkladný skutrista jinak teda na helmě bych asi nešetřil....přeci jen hlavu máš jen jednu a co máš vyhlídnutého za skutra?
  22. Fruktis

    Řidičský průkaz sk.B a skutr

    Jo to můžeš... možná jen ještě si koupit helmu, lékarničku a rukavice a natankovat benzín
  23. Fruktis

    Řidičský průkaz sk.B a skutr

    Moto by mělo být od eko daně osvobozené.
  24. Fruktis

    Řidičský průkaz sk.B a skutr

    tak to si otevřeš dveře až do ložnice a vyjedeš to s motorem...na to nemusíš být rambo a přivažeš si ho k noze aby ti neujel? [upravil dne 27/2/14 08:08 od Fruktis]
  25. Fruktis

    Řidičský průkaz sk.B a skutr

    100 kilo má ten co maj v AK...nevím jak jiný pug, aprilia a podobně...ty by mohli být lehčí u nás též mají motorku před barákem přivazané k betonové lavičce řetězem pod plachtou... na chodbě na unikové cestě být nic nesmí...akutálně u nás chodí požární kontrola a rozdává flastry lidem, který sou nepoučitělný a shcodby si dělají skladiště.... brixtr...chce to pátrat a jestli máš sklep a výtah k němu tak klidně 125 třeba renomovaní výrobci mají lehčí ty skůtry..přeci jen v ak je to docela kolos... [upravil dne 27/2/14 08:04 od Fruktis] [upravil dne 27/2/14 08:06 od Fruktis]
×
×
  • Vytvořit...