Už se nedivím, že někteří parkují jak parkují.
Dnes jsem jel na smíchově za Peugeotem, už od ulice kde jsem na něj trefil, se mi zdálo že se motá jak nudle v bandasce. Blinkry nezná, tak jsem si od něj držel odstup. No bylo mi to stejně h***o platný, když se snažil zaparkovat do šíkmého místa, tak se jal couvat, než jsem ale stihl jakkoliv zareagovat, čti zkouknout zrcátka a začít případně couvat, abych mu to umožnil, tak jsem ho měl v čumáku. Myslíte, že si všiml, že do mě nacouval, přitom i přes sešlápnuté brzdy jsem popojel vzad? Ne, parkoval dál.
Tak jsem vystoupil, zpucoval ho na dvě doby jestli je normální, a zeptal se ho jestli je vožralej, vůbec mi střízlivě tedy nepřipadal, ale neřešil jsem, zkouknul jsem nárazník, naštěstí náraz pohltili ty dvě černé bradavice.
Smutný konec tomu je, že to je "kolega" ze stejné práce, která si razí heslo: Jasně, starostlivě a odpovědně.
Myslíte, že se alespoň potom omluvil, co zjistil, že jsme z jedné práce? NE.
Opravdu se pak nedivím, že někteří parkují tak jak parkují. (teď si to nevztahujte coupečkáři na svoje leštěnky :-P )
EDIT: Tak se omluvil....sice to bylo opět na delší vysvětlování, ale omluvill.