Přejít na obsah

Fruktis

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 962
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    5

Vše od uživatele Fruktis

  1. Zdravím, nedá mi to a podělím se o zážitek Ráno jsem jel po Rašínově nábřeží a z ničeho nic se přede mě nacpala ženská v "džípu" z ulice Trojická, měla co dělat, aby nepřeskotačila koleje. Naštěstí jsem to ubrzdil a zatroubil na ní. Po dojezdu na semafory na Palačáku, si dotyčná potřebovala asi něco vysvětlit, a zastavila mi na boku a stáhla okénko. Po dotazu, zda tam viděla tu přednost v jízdě, mi bylo sděleno jestli umím zipovat .D Poté už rozhovor z mé strany je nepublikovatelný tolik renaultů a telecího jsem v jedné větě ještě neřekl Takže pro všechny, ten trojúhelník s červeným proužkem kolem dokola znamená narvi se tam a zipuj Dá se na 307 koupit ochranný rám nebo radlice?
    • 7
  2. Fruktis

    Fruktisova 307 1,6HDi

    akualne proběhla servisní prohlídka u 180 000... A kupodivu pro změnu praskla zadní pružiny, takže pružiny jsou nové všechny čtyři :-D Pak opět nějaká netesnost kolem vyfukovefo potrubí, strasili pricpanym fapem, takže se bude šetřit na nový:-P Jinak vyměněny olej, utesnena poloosa, a jako při každé návštěvě vyměněny popraskany žárovky..před servisem svítí...asi se auto bojí :-) Co mě čeká a nemine. Tyčky stabilizatoru - aktuálně kaput Kontrola brzdicu...možná spíš nové nebo renovace.
  3. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Chodit do práce na 9 je pro mě za trest...je pak zabity celý den, raději bych si privstal a ve dve šel domů. Takhle musím v práci trčet do 4.
  4. V praze ráno kolem nuly a sníh:-P ...teď už jen prší
  5. Fruktis

    notas do domacnosti +/- 16000

    Tak stolní nepotřebuju, zahraju si párkrát za rok. Asi půjdu do toho lenova. Dáno406: na jednom jádru se už pracuje:-P
    • 6
  6. Fruktis

    notas do domacnosti +/- 16000

    Jo na ten jsem taky koukal...:-) jen jsem uvažoval ze bych tam přidal další 4gb ram...
    • 6
  7. Zdravím znalce a ochotné poradit. Potřeboval bych poradit koupi notasu do 16000 +/- na hraní (nemusí to být na plné detaily, ale aby to něco zvládlo) a běžnou činnost(Filmy,net apod) Koukal jsem např na tento https://m.alza.cz/asus-x555ln-xx413h-bily-d2302480.htm?d=desc Díky za rady.
    • 6
  8. Jo to mají problém pustit...někteří mají problém i z toho pravého pruhu vyjet pravym pruhem a zrcátka mají pro okrasu a myslí si ze vlevo nic jet nemuze ... :-P
    • 75
  9. Jak jsi za to zaplatil?
    • 9
  10. A v praze se už nedá objednat na určitou dobu přes net? Že by se tam nečekalo tak dlouho? Jinak nevím proč se tu hraje na nějaký písmena...všude maj stejný systém, tak by bylo jedno kde si tu pixlu přihlásim...ale to je asi scifi.
    • 78
  11. Fruktis

    FILMový koutek

    Doporučiji české drama Kobry a užovky http://www.csfd.cz/film/369047-kobry-a-uzovky/
  12. Fruktis

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Parkuju tam často, bydlím tam..A naposledy byly olisteckovana celá řada takto uprostřed stojících.. Já bych takhle na prasaka nezaparkoval...stačilo mi jednou se tam kroutit půl hodiny, abych takovýho blbá neodrel:-D
  13. Fruktis

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Jo pozor, na tomhle parkovisti začali mestaci dávat za tohle parkování pokuty...
  14. Fruktis

    Kdo mě volal? 974 366 928

    Já teda čísla skrytá zvedám, jednou mi tak volala paní z financaku a usetrilo mi to penále.
    • 64
  15. Fruktis

    Objednávka

    Já si dovolím jen komentář, IBAN se v rámci eu má stát standardem pro komunikaci s bankou v rámci projektu sepa (single europe payment) , aby se sjednotili systémy bank a nebylo tak drahé zasílání plateb po evropě, zároveň by připsání platby na druhý účet mělo být rychlejší. Většina bank na sr umožňuje zadání příkazu jeste se starým formátem čísla účtu, ale mělo by to postupně vymizet. Třeba v ing bank je mozne zadat platbu pouze s číslem ve formátu IBAN. Standard SEPA by měl být v nejbližší době zaveden i v čr. Některé banky v čr již sepa platby svým klientům umožňují. Pokud tedy budete zapracovat do údajů iban, doporučuji tam přihodit i swift kód banky.:-)
  16. Fruktis

    Kamionem po Evropě - desková hra

    http://aukro.cz/kamionem-po-evrope-rok-1988-i5011869501.html Tady to je ale ne do 1000 :-/
  17. Takže výměna je snadná. Stačí k tomu sroubovacek, ostrý nůž, pacidelko, lepidlo, fen a náhradní sklicko. Pak stačí odsroubovat sroubky, vyndat optiku fotoaparátu, vytáhnout "kablik dotykoveho sklicka z desky. Pak fenem nahrát okraje stareho skla a opatrně ostrým nožem a pacidelkem vyjmout sklicko, jde to ztuha, lepidlo tam drží jak kráva. Pak už jen stačí nanest nové lepidlo, pritisknout nové sklicko, nechat zatuhnout a složit telefon opačným postupem. Na to že jsem to dělal poprvé tak za 90 minut hotové. :-) Postřehy pro další. pozor na bordel , prach, a prsty...:-)
  18. Fruktis

    Je to podvod?

    Pokud peníze nemáš na účtu fyzicky připsaný, tak nic neposilat. Cary papíru a různá potvrzení jsou k ničemu. Platbu lze ve většině případů po její realizaci stornovat za poplatek. Dotyčný tak má potvrzení o její realizaci a o stornu se nedovis. Stornovat platbu , která je již připsána na účtu lze prakticky jen pokud udělá chybu banka. A banka se nerozpakuje to udělat. Jinak storno platby lze udělat pouze se souhlasem vlastníka účtu. Tj. Tvá banka by te musela písemně požádat o souhlas s odepsanim platby. Pokud souhlas neposkytnes, může banka předat tvé nacionale druhé straně pro případný soud.
    • 22
  19. Fruktis

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    StibTo: Nevím jestli byl ožralej, tvrdil že ne, že před chvilkou vstával...ale na ulici se motal jak nudle v bandasce...zkouknul jsem nárazník a jel dál... málem jsem si pro něj ještě došel v práci, páč mě ještě osočil, že jsem se mu lepil na prdel. Tak jsem mu řekl, že jsem jel v dostatečným odstupu, jinak bych to do něj napral já a ne on do mě a v době kdy "parkoval" jsem už stál dobrej metr a půl za ním.. A též prý, že jsem spěchal tak mě nechtěl zdržovat...Uvažování některých lidí je tedy na
  20. Fruktis

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Už se nedivím, že někteří parkují jak parkují. Dnes jsem jel na smíchově za Peugeotem, už od ulice kde jsem na něj trefil, se mi zdálo že se motá jak nudle v bandasce. Blinkry nezná, tak jsem si od něj držel odstup. No bylo mi to stejně h***o platný, když se snažil zaparkovat do šíkmého místa, tak se jal couvat, než jsem ale stihl jakkoliv zareagovat, čti zkouknout zrcátka a začít případně couvat, abych mu to umožnil, tak jsem ho měl v čumáku. Myslíte, že si všiml, že do mě nacouval, přitom i přes sešlápnuté brzdy jsem popojel vzad? Ne, parkoval dál. Tak jsem vystoupil, zpucoval ho na dvě doby jestli je normální, a zeptal se ho jestli je vožralej, vůbec mi střízlivě tedy nepřipadal, ale neřešil jsem, zkouknul jsem nárazník, naštěstí náraz pohltili ty dvě černé bradavice. Smutný konec tomu je, že to je "kolega" ze stejné práce, která si razí heslo: Jasně, starostlivě a odpovědně. Myslíte, že se alespoň potom omluvil, co zjistil, že jsme z jedné práce? NE. Opravdu se pak nedivím, že někteří parkují tak jak parkují. (teď si to nevztahujte coupečkáři na svoje leštěnky :-P ) EDIT: Tak se omluvil....sice to bylo opět na delší vysvětlování, ale omluvill.
  21. Fruktis

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Nevím, ale spíš by toho "hříšníka" musel straznik chytit při parkovani. Kdo pak může vědět jak se tam parkovalo předtím. U ty fotky na idesu mohl stát třeba skútr. Tak to ridic dal pouze nešťastné vedle toho. A řekl bych, že strážníci mají i jinou práci, než hlídat kde někdo blbě zaparkuje... kor na smíchově kde to je buď samej neviditelnej nebo fetak a místo toho aby vypisovali pokutu někde v zapadlé ulici, jsem rád, že je vidím na ulici, kde se slezaji tyhle individua. Stačí se podívat na anděl.
  22. Fruktis

    Nenapadá vás něco?

    Nevím to jistě, ale pokud je zapnutý pc tak se rozsvii numlock, dle nastavení biosu...myš svi ti pořád...podle mě by tak šlo dobastlit rozviceni celé poličky...otázka jé kam schovas tu klavesnici:-P...ale jako řízený signál to půjde...přeci v 21 století nebudem tvrdit že krom mrtvyho koně něco nejde:-) Ale nejsem elektronik...ale dle selského rozumu o jít musí...možná znalejs navrhnou luxusnejsi rereseni:-)
    • 8
  23. Fruktis

    Nenapadá vás něco?

    Nevím jestli to pomůže, ale bezdrátová klávesnice funguje na zapnutí tak že se rozviti contolka capslocku scrollocku nebo to třetí...třeba by se dalo ubírat tímto směrem...jen nápad...:-) Numlock je a třetí...takže to nějak pokoumqt a po stisku třeba numlocku by se rozvířila políčka :-)
    • 8
  24. V praze namrzlo, tramvaje stojí, metro narvaný, auto je jeden zamrzly trezor. :-)
  25. Fruktis

    Půjčka, hypotéka, uvěr atd...

    Dyť psal, že budeš mít ušetřeno 2,5 mega a ten byt si můžeš koupit nebo koupit cokoliv jiného, bez toho aniž by se musel někomu upisovat.
×
×
  • Vytvořit...