NO co takhle
http://www.xcarlink.cz/?p=productsMore&iProduct=26&sName=usb--sd-mp3-adapt%C3%A9r-peugeot
je to levnější :-) nejlépa sehnat nějakého ochotného pezotaka který bydlí blizko a odzkoušel to.
Někdo z Plzně a třeba domluvit množstevní slevu pro peugeot club ;)
[upravil dne 5.11.2008 mmmb]
Tak podle konektoru do kterýho to je kreslený, tak to pro 4050 nebude. Tohle je tak pro clariona z novějších modelů.
Podle obrásků tam rádio Philips 4050 vůbec není . Ale pokud by se něco podobného našlo na 4050, tak by to byla paráda!!! Ale zkusit se má všechno. Takže, pokud by byl někdo z okolí Plně ochoten vyzkoušet, tak by to bylo bezva.
ale pokud zadám tvoje VIN 406 do serboxu tak se mi zobrazí že máš vzadu kotouče jako ND takže obr nelžou
a v charakteristice je toto
Brzda typ PŘED KOTOUČE S CHL DRÁŽKAMI/ZAD KOTOUČE
a tvoje VIN znám
[upravil dne 4/11/08 honza406]
Tak jsem se ted díval a jsou tam věci, které vážně ani nevím, zda-li tam jsou aktivované např. alarm. Dále zástěrky (apače nečistost) atd. Je možné, že to bylo na přání či i odstraněno. Kdo ví. Já nejsem první majitel:(
Takže nezbyde než koupik univerzální lamba sondu (plochá) či katalyzátor a vše vyřešeno. Do hledání zadej katalyzátor a objeví se mnoho příspěvků + odkazů na toto téma.
[upravil dne 3/11/08 OK406]
Velkou roli hraje ve spotřebě řidič a jeho přístup, ale i technický stav + provozní podmínky atd. Jinak ohledně otáček motoru a vlivu spotřeby jsem našel příspěvek, ve kterém jsou další odkazy.
přední světlo je s mlhovkou, to co je na fotce, doma mame to samy.
jeste se podivej co na vypinači, aby tam byly oba symboly.
Dík. Takže záslepka tam na přední mlhovku neni. Na vypínači je myslím jen jeden symbol (nejsem si tet 100% jistý).
Fakt jsi přesvědčenej, že za hořící KAROSU může D1???
A D1 může i za to, že jsou dražší brambory a že děti musej´chodit do školy, že jo
Píši, že není víkend, aby nebyla těžká nehoda!! Ne vše je v tisku či v televizi !!! Takže trošku mimo.
Ale že mu každý po získání titulu blahopřál:bacha Komentátor byl dobrý něco jako K. Polák !! Ale že by to bylo čisté vítěství brita, tak nevím nevím!! V posledním kole takto spomalit a výmluva na pneu :bacha
Coulthard měl smůlu:(
[upravil dne 2/11/08 OK406]