Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    Stmívač osvětlení - výroba

    je tam napsáno na jakývkoliv auto Dík:super
    • 21
  2. Přesně tak, ale snad se někdo z okolí Plně najde, kdo by to vyzkoušel.
  3. OK406

    Stmívač osvětlení - výroba

    Šikovný !!! A šlo by to udělat i u 205???
    • 21
  4. Moc se v tom nevyznám, ale nějaký adaptér není, který by to umožňoval??
  5. OK406

    LED denní svícení

    Našel jsem toto, ale některé mají homologaci ,,E\" či ,,DRL\", ale nemají ,,RL\".
  6. NO co takhle http://www.xcarlink.cz/?p=productsMore&iProduct=26&sName=usb--sd-mp3-adapt%C3%A9r-peugeot je to levnější :-) nejlépa sehnat nějakého ochotného pezotaka který bydlí blizko a odzkoušel to. Někdo z Plzně a třeba domluvit množstevní slevu pro peugeot club ;) [upravil dne 5.11.2008 mmmb] Tak podle konektoru do kterýho to je kreslený, tak to pro 4050 nebude. Tohle je tak pro clariona z novějších modelů. Podle obrásků tam rádio Philips 4050 vůbec není . Ale pokud by se něco podobného našlo na 4050, tak by to byla paráda!!! Ale zkusit se má všechno. Takže, pokud by byl někdo z okolí Plně ochoten vyzkoušet, tak by to bylo bezva.
  7. ale pokud zadám tvoje VIN 406 do serboxu tak se mi zobrazí že máš vzadu kotouče jako ND takže obr nelžou a v charakteristice je toto Brzda typ PŘED KOTOUČE S CHL DRÁŽKAMI/ZAD KOTOUČE a tvoje VIN znám [upravil dne 4/11/08 honza406] Tak jsem se ted díval a jsou tam věci, které vážně ani nevím, zda-li tam jsou aktivované např. alarm. Dále zástěrky (apače nečistost) atd. Je možné, že to bylo na přání či i odstraněno. Kdo ví. Já nejsem první majitel:(
    • 31
  8. OK406

    Zmetek dálnice D47

    Že by další problém s D47 ???:myslim
    • 33
  9. I v servisbox není vždy vše správně uvedeno. Např. u mé 406 je uvedeno, že na zadní nápravě mám bubny a přitom tam jsou od výroby kotouče apod..
    • 31
  10. OK406

    Spotreba P 406

    Ano. I na emisích ti to zjistí.
    • 44
  11. Máš v ICQ.
    • 31
  12. OK406

    Spotreba P 406

    Takže nezbyde než koupik univerzální lamba sondu (plochá) či katalyzátor a vše vyřešeno. Do hledání zadej katalyzátor a objeví se mnoho příspěvků + odkazů na toto téma. [upravil dne 3/11/08 OK406]
    • 44
  13. V jednom příspěvku jsem četl, že nezáleží na páčce, ale na BSI jednotce, jestli podporuje přední mlhová světla.
    • 31
  14. OK406

    Spotreba P 406

    Velkou roli hraje ve spotřebě řidič a jeho přístup, ale i technický stav + provozní podmínky atd. Jinak ohledně otáček motoru a vlivu spotřeby jsem našel příspěvek, ve kterém jsou další odkazy.
    • 44
  15. OK406

    Spotreba P 406

    Co se týká optimálních otáček motoru, tak dříve tu někdo na fórum dával grafy !! Ale ted si nevzpomenu, kde to je:(
    • 44
  16. OK406

    Máte naskenovaný TP?

    Tak to oscanuji znuvu;)
    • 16
  17. OK406

    Spotreba P 406

    A jakou spotřebu uvádí manuál?? tak to neviem, manual som snad ani nepozeral.... Tak ted už se můžeš podívat;)
    • 44
  18. přední světlo je s mlhovkou, to co je na fotce, doma mame to samy. jeste se podivej co na vypinači, aby tam byly oba symboly. Dík. Takže záslepka tam na přední mlhovku neni. Na vypínači je myslím jen jeden symbol (nejsem si tet 100% jistý).
    • 31
  19. OK406

    Spotreba P 406

    A zde jsou spotřeby uváděné v manuálu (406 starý model):
    • 44
  20. Dík
    • 31
  21. OK406

    Na co si dát pozor u 1.8GRTD

    Zřejmě tady to mu na fotce.
    • 15
  22. Zřejmě se chtěl podívat na spodek auta:myslim:) A nebo, že chtěl vybudovat metro??
    • 19
  23. OK406

    Další nehoda na D1 !!!

    Fakt jsi přesvědčenej, že za hořící KAROSU může D1??? A D1 může i za to, že jsou dražší brambory a že děti musej´chodit do školy, že jo Píši, že není víkend, aby nebyla těžká nehoda!! Ne vše je v tisku či v televizi !!! Takže trošku mimo.
  24. OK406

    F1 - VC Brazilie

    Ale že mu každý po získání titulu blahopřál:bacha Komentátor byl dobrý něco jako K. Polák !! Ale že by to bylo čisté vítěství brita, tak nevím nevím!! V posledním kole takto spomalit a výmluva na pneu :bacha Coulthard měl smůlu:( [upravil dne 2/11/08 OK406]
    • 64
  25. OK406

    Další nehoda na D1 !!!

    Není víkend, aby na D1 nedošlo k těžké DN a nebo usmrcení. Ale hlavně, že se svítí přes den a instalují nesmyli !!!
×
×
  • Vytvořit...