Tak o tech guličkách mi rači nemluv,sodoma gomora,to je síla,jednou sem to dal do vysavače,a tejden sme větrali,už nikdy víc
A u nás to dávájí skoro pořád do vysavače, ale to nejsem doma, když vysávají!!Jinak vysávám, když už je to slabší!! To i náš pes zaleze!!