Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. Škoda, že bydlíš tak daleko. Měl bych pro tebe garáž na dobu nezbytně nutnou;), jak dlouho by bylo třeba. Jinak jízda bez nárazníků, pokud jsou blinkry funkční, tak odtah na laně. Co se týká ponechání na vozidla na ulici s spz či rz za oknem, tak se nejedná v žádném případě o vrak, takže odtah nehrozí!
  2. A takto vypadá ložisko horního uložení tlumičů. Až se divím, že mi to ještě zatáčelo:
  3. ...
  4. ...
  5. ...
  6. Takto vypadá horní uložení předních tlumičů po demontování z tlumičů:
  7. Stačí projít fórum a je tu spousta příspěvků
  8. Můžeš sem dát prosím fotky k porovnáním kotoučů??
  9. OK406

    Palubní počítač

    Chce to lehkou nohu;). Jinak jak píšeš, tak od 30km/h to teprve ukazuje a jeli málo benzinu, tak to neukazuje dojezd. Myslím, že v tomto příspěvku jsou zobrazeny a popsany vsechny funkce pp. A co ti ještě chybí ke spokojenoti a dokonalosti tvojí 406?
  10. OK406

    dobra zabava UPS

    Za ty peníze ti to přivezu i já!!!:D:D
  11. Moc pěkné :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk
  12. OK406

    Tak jsem jí zmuchlal - Apríl

    Tak to se ti teda povedlo!!:potlesk:potlesk:potlesk:D:D:D
  13. OK406

    Palubní počítač

    Díky za nabídku;). Já se s tím ale zkusím poprat sám a v nejhorším budu otravovat Ferryho Já jen, že si někoho hledal;) . Asi by si to měl daleko k nám na jih:myslim
  14. OK406

    Soukromé výročí

    Taky gratuluji a v zaří to bude 18 let unás:roll:D:potlesk:potlesk:potlesk
  15. OK406

    Gumy na pedály

    A to je kolik???
  16. OK406

    Palubní počítač

    Tak přijeď na komorně-pracovní minisraz P-C u mě v Týně nad Vltavou?? Třeba zítra?? Co ty na to???
  17. OK406

    vůně do kabinového filtru

    Tak o tech guličkách mi rači nemluv,sodoma gomora,to je síla,jednou sem to dal do vysavače,a tejden sme větrali,už nikdy víc A u nás to dávájí skoro pořád do vysavače, ale to nejsem doma, když vysávají!!Jinak vysávám, když už je to slabší!! To i náš pes zaleze!!
  18. OK406

    ukažte svoji 406

    Píšeš, že tam máš přidělaní zesilovač!
  19. ..
  20. OK406

    ukažte svoji 406

    Nádhera, co dodat. Jen se kochat při pohledu na tvoji 406:mrk:super
  21. No, hlavně neblbnout, oni toho v mediich nakecaj. A aprýl to teda určitě nebude, když už tak apríl:roll:D Teda snesu hodně a taky dělám chyby ale tohle je děs, tu \"zkutečnost\" bych ti ještě odpustil, ale \"aprýl\" teda už ne:bojim [upravil dne 31/3/09 Radek Hurvajz] Chybička se holt vloudila. Snad není tak zle:myslim. Jsou horší případy:( [upravil dne 31/3/09 OK406]
    • 40
  22. Taky na to spléhám. Jistota je jistota!!
    • 40
  23. V tisku proběhly různé oznámení o možném napadení počítačů 1.4.2009 virem. Otázkou je, zda-li se nejedná o aprýl a nebo o zkutečnost.
    • 40
  24. OK406

    Kupa 406 coupé 3,0V6

    Na fotkách vypadá moc pěkně. Ale záleží, jaký je ve zkutečnosti: motor, nápravy apod..
    • 12
  25. OK406

    ukažte svoji 406

    Tak i já přidám současný stav mého čtyřkolového miláčka:(::( [upravil dne 2/4/09 OK406]
×
×
  • Vytvořit...