no poznas to tak, ze ta prachovka na konci poloosy bude dolehat na vystup z diferencialu a poloosa uz dal nejde
Jinak ten Monroe tlumic je klasickej kapalinovej, co k tomu vic rict
Takže stačí výše uvedený tlumič? Jinak poloosu jsem na zpět dal, jen jsem nevěděl, zdali je to dobře.
Našel jsem odkaz na tlumiče Monroe, v MJauto:Přední náprava Levá strana ! - Plynokapalinový tlumič MC-Pherson vzpěra kompletní Twin-Tube - Dvouplášťová technologie
MONROE ORIGINAL MO11714 1.190,00,-Kč,
[upravil dne 18/1/09 OK406]