Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    Výměna zrcátka 307

    V tomto příspěvku je popis + fotky.
  2. Pouze potkáváš. To je vše:D:D:D
  3. Mám polský výfuk a zatím je v pořádku.
  4. Pěkná práce dělaná srdcem. Hlavně ať ti to někdo neozdře či nenabourá, až bude na 406 coupé koukat!!
  5. Nějak nevím, k čemu je to dobré? To se jako sníží nehodovost?? Pokud budeš míti lekárničku a pod.?? Asine Ani unás nějak neklesla nehodovost při celodenním svícení a dalších s prominutím ,,hovadin\". Je třeba dodržovat a prosazovat v praxi současní právní strukturu a pokud se používají sankce, tak jak víme jistě z minulosti, časem ztrácí na svém významu!!! Takže je to trošku na hlavu a plýtvání penězi danových poplatníků !!! A povolit alkohol, tak to mohl jen opravdu nevzdělaní a nemyslící člověk = poslanec!!! Jinak to nazvat nelze!! Kolik je nehod pod vlivem alkoholu a kolik promile bylo naměřeno. Většinou menší!!!!
  6. Toto už tvrdým nějakou dobu a i jsem to psal na fórum ohledně rychlostí na dálnicích a rychlost. komunikacích!!!
  7. Nevim, alko bych si nechal osobně ujít. TADY je máš normálně. Až mi chcípnou tlumiče, jdu do TĚCHTO. Díky za názor. Ty Al-ko mi byli poslány na ukázku jako jedna z možností.
  8. Chci se prosím zeptat, jaký je Váš názor na tyto tlumiče: http://www.aukro.cz/item540397824_predni_plynove_tlumice_na_peugeot_406.html
  9. OK406

    mlhovky

    Děkuji
  10. OK406

    mlhovky

    Neví někdo, kde by byl ten odkaz na mlhovky?
  11. OK406

    Berete stopaře???

    Pokud je to znáný a znám jej, tak ano. Jinak ne !!!
  12. OK406

    Jakou znacku pneu pouzivate??

    zima : Barum Polaris léto : Michelin Energy
  13. OK406

    uz ma to kaka

    Zkus zajet na diagnostiku, co ta ukáže.
  14. Takže lze použít k nalití oleje i tento přetlakový ventil, ale jak píše Pe.Tr, tak tam nenalít úplně druhé (1 l) celé balení oleje a nechat cca 2 až 1 dcl oleje. Je to tak?
  15. Mě při 2200ot./min. mi to také ,,drnčelo\" ale pokud jsem přidal či ubral na otáčkách, tak pořádku. Bylo to horním silemblokem držení motoru. Mám ale 406. Jedině zkusit, aby pomocník dal otáčky do požadovaného rozmezí a podívat se, co to dělá a kde je příčina.. [upravil dne 20/1/09 OK406]
  16. Pravá strana :
  17. Levá strana bez tlumiče:
  18. ...
  19. Takto vypadají tlumiče + horní uložení po vyndání a bez pružiny:
  20. Rozumím, jen mi jde o to, jaké má kdo zkušenosti a jestli jej nemá na své 406. Pokud by byl dobrý tlumič Monroe originál za 1190,-Kč, tak jej vezmu + horní uložení tlumiče Febi i stab.sv.tyčku Febi.
  21. OK406

    palubni pc

    Tak blahopřeji a ať slouží k plné spokojenosti!!!
  22. no poznas to tak, ze ta prachovka na konci poloosy bude dolehat na vystup z diferencialu a poloosa uz dal nejde Jinak ten Monroe tlumic je klasickej kapalinovej, co k tomu vic rict Takže stačí výše uvedený tlumič? Jinak poloosu jsem na zpět dal, jen jsem nevěděl, zdali je to dobře. Našel jsem odkaz na tlumiče Monroe, v MJauto:Přední náprava Levá strana ! - Plynokapalinový tlumič MC-Pherson vzpěra kompletní Twin-Tube - Dvouplášťová technologie MONROE ORIGINAL MO11714 1.190,00,-Kč, [upravil dne 18/1/09 OK406]
  23. Takže stačí jen ,,vrazit\" na zpět. Asi se zaptám blbě, ale jak poznám, že je tam dobře? Jinak pružinu jsem flexou v pořádku ,,zkrátil\" na na pravé straně šel tlumič vcelku pohodě vyndat. Jen se zeptám, co říkáš výše uvedenému tlumiči?
  24. Ano. Koukal jsem v Auto Kelly na tyto tlumiče: I nějaké příspěvky četl: [upravil dne 18/1/09 OK406]
  25. Myslíš značku tlumičů?
×
×
  • Vytvořit...