Pe.Tr: no vidíš, co objevíš po očištění motoru. Je pravda, že jak už někdo psal, tak 3.0i by byl pro tebe ideální. Ale i tak je to paráda. A pokud by si měl někdy potřebu si řádně umýt a naleštit auto + vyčistit interier, tak můžeš zajet. A nebo vyhnat pavouky jinou ,,havěť\" z motoru a z výfuku, tak můžeš na letišti;) . Jinak tvá 406 je moc pěkná.:potlesk:potlesk