Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    Vrzani na predku

    Moc bych neriskoval . Vyměnit by bylo i preventivně lepší.
    • 9
  2. OK406

    Resistin

    Taky mě čeká péče o spdek 406 a Resistin znám ze dřívejška. ML je na dutiny a Car na spodek. Myslím si, že by neměl být špatný. Jinak díky za typ:super
    • 10
  3. Ted jsem dorazil z garáže. Včera v noci jsem tam byl a řádne jsem kolínko očistil + odmastil a zalepil dvojsložkovým epoxidovým lepidlem + stáhl páskou,pod kterou jsem dal kousek gumy z duše kola. A dneska jsem vše namontoval,dolil chladíci kapalinu,zahřál+ovzdušnil a byl lehce projet a zdá se, že by to mělo nějaký čas vydržet. Samozřejmě,že se bude muset koupit nový chladič. [upravil dne 13/9/09 OK406]
    • 19
  4. OK406

    406 coupe - neznámé tlačítko

    Je to tempomat.
    • 14
  5. OK406

    Rodinný vůz-tuning

    Pe.Tr: no vidíš, co objevíš po očištění motoru. Je pravda, že jak už někdo psal, tak 3.0i by byl pro tebe ideální. Ale i tak je to paráda. A pokud by si měl někdy potřebu si řádně umýt a naleštit auto + vyčistit interier, tak můžeš zajet. A nebo vyhnat pavouky jinou ,,havěť\" z motoru a z výfuku, tak můžeš na letišti;) . Jinak tvá 406 je moc pěkná.:potlesk:potlesk
  6. OK406

    Autoradio neprehrava MP3

    Zeptat se prodejce. Vozidlo je nové, tak bych se v tom zbytečně nehrabal.
    • 24
  7. Není co dodat, ale u Peugeota by mu to tak rychle nešlo
    • 9
  8. OK406

    Chladič-Fridex

    Fridex G48 [upravil dne 12/9/09 OK406]
    • 31
  9. OK406

    A mám nový rodný list

    Kam na to kluci chodíte ?
    • 39
  10. Kluci, nechte toho kočkování. Ferry: pokud do někoho ze zadu vrazíš, tak to nemusí být automaticky vždy tvoje chyba. Tento příspěvek byl na jiné téma, než užívání denních světel v praxi. Domnívám se, že by nebylo špatné dát do pokecu názory a zkušenosti s denními RL světly. Určitě tam bude spoustu různých názorů a zkušeností. Co Vy na to?
  11. Ted jsem přišel z garáže. A jak píšeš. ošmirkoval jsem to + odmastil a zalepil lepidlem: 3-ton Quick Epoxy (dvojsložkové) a stáhl páskou. Uvidím zítra, jak to bude držet. Ještě, že se mi to stalo v garáži.
    • 19
  12. Marcel505: opravdu jsme jeli jen ve dvou. Šalda: jak už jsem psal, jedná se o koncept motoru PSA a BMW. BMW dáva 1.6 do jedničkový řady. Přesně tak, je to rodinné vozidlo. Na nějaké ,,závodění\" opravdu 1.4i 16V není. KoudaK: přeji ti příjemný požitek z předváděčky 207.
    • 14
  13. Ano, to se jen zasune do chladiče a zajistí se to pružinkou.
    • 19
  14. Rozumím, ale já jiný nemám. Koukal jsem v AK na nový: Na chladiči je napsáno: Valeo PA66-GF30 [upravil dne 11/9/09 OK406]
    • 19
  15. Tam není rychlospojka. Jedná se o spodní část chladiče na pavé straně (pohled od spolujezce). [upravil dne 11/9/09 OK406]
    • 19
  16. ...
    • 14
  17. ..
    • 14
  18. Ve vozidle jsme byla dva já + předváděcí asistent. Vzhledem k provozu (hustota) nebylo možno jej vyzkoušet. Mě se to jevilo vcelku živě. Mám 406 2.0i 16V.
    • 14
  19. Radku, ono je to bohužel tak ,,blně\" prasklé zrovna v místě, kde se to rozšiřuje (viz fotka). Ale mám nějaké dvojsložkové lepidlo zdřívější doby od Honzy406, tak to chci zkusit. Nerad bych kupoval nový chladič. Ale udělám to, jak píšeš, ale bohužel bez té pony.
    • 19
  20. Tam musí být ten kovový ,,náústek\", který se vsune do toho bakelitového kolena.
    • 19
  21. Leták s kosmetikou:
    • 14
  22. Krabička s kosmetikou pro ženy:
    • 14
  23. Krabička s model Peugeot 207:
    • 14
  24. Dnes jsem se zúčastnil na pozvání předváděcí akce vozidla Peugeot 207 1.4i 16V break. Po usednutí a seřízení sedadla a volantu, mě mile překvapilo, kolik je ve předu místa vzhledem k mojí výšce a to i nad hlavou. I vzadu bylo poměrně dost místa. Po nastartování byl motor tichý a řazení přesné, při jakém koliv zařazení rychlostního stupně po dobu celé jízdy. Motor dobře reagoal ja jakoukoliv změni plynu. Vzhledem hustému provozu nebylo možno vyzkoušet ,,řádně\" jízdní vlastnosti. Ale i tak mohu říci že při akceleraci byl motor tichý, než například u Peugeot 4007. Motor je z koncepce vývoje PSA a BMW. I zavazadlový prostor byl přiměření. Jako rezerva je daná plnohodnotná pneumatika. Za účast na předváděcí akci, jsem dostal model Peugeotu 207 a dále možnost si vybrat kosmetiku (krém) pro muže nebo ženy. Takže volba byla jasná=manželka
    • 14
  25. A takto vypadá hadice do kolena. Rez jsem očistil. Vím, že je špatná kvalita=foceno mobilem.
    • 19
×
×
  • Vytvořit...