Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. Už má VIN. Zkouší co se dá, ale jak jsem psal, co Peugeot, tak originál.
    • 47
  2. Myslí žhavící svíčky:myslim
  3. a nemáš náhodou babu a máš je hledat! :bacha
  4. Právěže nevím co radit, když jsem relé nenašel a k tomu takové nepříjemné počasí.
    • 47
  5. OK406

    Další 406 do klubu

    Jasně, ale viník musí vinu na DN uznat + i nahlásit + sepsat záznam o DN.
    • 23
  6. Souhlasi r.v. . Jinak se dal nový snímač (zelený) chladící kapaliny a bliká stále. [upravil dne 18/12/09 OK406]
    • 47
  7. OK406

    přehřívá se surnééé

    Ovzdušňuje se ovzdušními šrouby. Jaký máš motor popřípadě foto. Jsou na nejvyšším místě topení. Já mám například dva. Pokud máš knihu Jak na to? Peugeot 405, tak tam je to myslím vše vysvětleno a ukázáno. [upravil dne 18/12/09 OK406]
    • 40
  8. OK406

    přehřívá se surnééé

    Můžeš ovzdušnit, když je to teplé. A opakovaně.
    • 40
  9. OK406

    přehřívá se surnééé

    A ovzdušněné to je???
    • 40
  10. Jasně, ale kde jsou??? Jinak toto my napsal po ICQ Ferry: HDI nema zadnou RJ vetraku - ten tzv. bitron, vse ridi RJ motoru, pres zelene cidlo, komunikuje s BSI a BSI pak ovlada budiky, nejspis bude spatne nejake rele v BSI, ktere ma na starost klimatizaci, na foru to bylo reseno asi 3x i s fotkama vymeny toho rele, nebo pak bude problem v RJ motoru, to fakt tezko rict a bez diagnostiky asi tezko hadat.
    • 47
  11. Myslím že podle nastavení teploty klimatizace nebo jen teploty. Nejsem si 100% jistý, ale už se to tu někde podrobně probíralo, ale nevím kde:( Jinak většinou jsou přerušené drátky vyhřívání. Mám vyhřívané sedačky, tak už se chystám to opravit, ale moc se mi do toho nechce:(
    • 13
  12. OK406

    Čím ošetřovat gumu?

    že už nepřimrznou!!!!!
    • 22
  13. Díky za pomoc, ale nikdo se neozval. Uvidíme, co bude. To víš, chce to vidět, jelikož co Peugeot, to originál:)
    • 47
  14. Už jsme si to s Ferry po ICQ vysvětlili. A čert to vem, kde je závada!!! To bude zase nějaká ,,blbost\"!!!
    • 47
  15. Od večera unás padá a padá!!! Teplota -2 st.C a silnice jsou opět marast. Čím to zase sypají!!!:grr:grr
  16. Je to tam napsane. Měli jsme sundanou přední masku a bylo vidět pod přední levý blatník, ale tam nic není na rozdíl od 406. [upravil dne 18/12/09 Ferry]
    • 47
  17. Dráty od svorkovnice vedou do dalšího svazku, který je zakrytí. Na servisboxu je vidět relátko, ale ve zkutečnosti jej nelze najít. A ještě k tomu ,,zimní\" počasí!
    • 47
  18. Kdepak 205 1.8D si vezmu já . Je to vynikající autíčko na různé pojížky a do města např. ČB či TA, kde je problém se zaparkováním!! A spotřeba je taky příjemná. Kdo má tuto motorizaci, tak ví, o čem je řeč. Jinak názory ostatných beru na vědomý. Je jasné, že 206 je krasné auto, ale ceny jsou zatím vysoké.
    • 64
  19. OK406

    Další 406 do klubu

    Podle toho, jaká je škoda, ale stejně by bylo vhodné zavolat PČR a řešit to přes pojišťovnu.
    • 23
  20. Bude to mít do školy. Jezdit bude ve 2-3. Na opravy jsem se neptal. Ptal jsem se na motorizaci. Jinak bych rád zůstal u Peugeota;). Nic velkého. Na to jeho ježdění mu menší obsah myslím stačí.Dřív jsme měli T601 a to byl panečku stroj:super. Takže 106 ano, ale větší obsah? Jezdit bude trasu cca 2x35km [upravil dne 18/12/09 OK406]
    • 64
  21. OK406

    Očkování proti prasečí chřipce

    jj, není píchání jako píchání
    • 27
  22. Stačí obyčejný dřevění prádelní kolík. A nebo ještě lepší je garáž
    • 33
  23. Chci se prosím zeptat majitelů a vlastníků Peugeot 106 na obsah 1.0i 37 kW. Je to pro kluka na ježdění cca 70 km. Konzultoval jsem to s Ferrym a dám na jeho zkušenosti, ale ještě se zeptám přímo majitelů této motorizace. Zajímá mě vše. Jinak ABS a podobné vymoženosti to nemá. A je to 3dv. Děkuji za každý názor. [upravil dne 30/6/13 16:07 od OK406]
    • 64
  24. OK406

    přimrzání dveří

    Zkus zadat glycerýn
    • 18
  25. OK406

    přimrzání dveří

    Jsou to přípravky na bázi glycerynu:myslim. Psalo se tu o tom, ale nevím kde:( . Už jsem to našel. Chce to chvilku a zkusit Hledání [upravil dne 17/12/09 OK406]
    • 18
×
×
  • Vytvořit...