Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    Jakou digitální kameru ?

    Je to moc pěkný, ale jak jsem psal na začátku, chceme to na běžné a normální filmování. Jak už tu bylo napsáno, doporučuje te na kartu. Takže stačí HDD a ne FULL HD ???
  2. OK406

    106 otáčkoměr do 1.0

    Tak jak si dale s budíkama?
  3. OK406

    Jakou digitální kameru ?

    Takže FULL HD nedoporučuješ???
  4. OK406

    106 dv. kam reproduktory vzadu

    Tak už mám obložení s reproduktory doma. Jakmile bude počasí moudřejší, tak se do toho se synem pustíme.
  5. OK406

    Chutná mléko z automatů ?

    Mlíko jako mlíko.
  6. OK406

    Chutná mléko z automatů ?

    Taky jsem si všiml boomu v ČB:mrk a cena je vyšší než v obchodě + se musí koupit láhve (sklo nebo umělé).
  7. OK406

    Jaké nože

    Nejlepší nůž do kuchyně je ostrý nůž !!!!
  8. 2,5st.C a hustě sněží a na silnici je maraz!
  9. Paní učitelka se ptá ve třídě: \"Když máte na plotě pět ptáků a jednoho zastřelíte, kolik jich tam zůstane?\" Pepíček se hlásí. \"Ani jeden, všichni ptáci odletí po výstřelu\" Paní učitelka přikývne,\"Správná odpověď je 4, ale líbí se mi takový způsob uvažování\" Na to Pepíček řekl: \"Paní učitelko i já Vám dám jednu otázku. Tři ženy sedí na lavičce a každá má zmrzlinu. První ji opatrně olizuje z boku, druhá ji cumlá ze shora skoro až ke kornoutu a třetí jemně uhryzává od vršku. Která z nich je vdaná?\" Učitelka se začervená, ale nakonec odpoví: \"Podle mně ta druhá, co si zmrzlinu dává celou do úst.\" Pepíček na to řekl: \"Správná odpověď je ta, která má prstýnek, ale líbí se mi Váš způsob uvažování.\"
  10. OK406

    Jakou digitální kameru ?

    Takže na kartu a HDD ? A značku?
  11. OK406

    Loketní opěrka - dotaz

    Mě vyhovuje originál.
  12. OK406

    Jakou digitální kameru ?

    Nějaký konkrétnější odkaz??
  13. Vím, že jsou zde v P-C odborníci a znalci přes záznamovou techniku. Uvažujeme v rodině, že by jsme si pořídili digitální video kameru. Jelikož se v tom moc nevyznám a ani nechci dělat nějaké profi snímky,tak by stačila v cenové relaci cca 10000,-Kč. A funkce? Tak HDD a pod.. Děkuji za pomoc a rady. p.s. něco podobného. [upravil dne 29/1/10 OK406]
  14. Hrůza!!! 5st.C mokro !!! A v noci opět bude mrznout!!!
  15. OK406

    Nové logo Peugeot na Aukru

    Jo kluci z Asie jsou rychlý
  16. OK406

    Jste pro nebo proti solení vozovek?

    Psali by jste jinak, kdyby jste zažili sypání škvárou!!!
  17. OK406

    Jste pro nebo proti solení vozovek?

    Jsem toho názoru, že někdy je lepší jet po sněhu,než ve sněhové břečce! Základem a hlavní roli hraje několik faktorů a to dobré zimní pneumatiky s hlubokým vzorkem (min.4mm!!!), klid při jízdě, používání rozumu a zkušenosti. Doporučuji, pokud je možnost, tak si zajet někam ,,zablbnout\" a tím vyzkoušet a zjistit, jak se chová vozidlo na sněhu.
  18. OK406

    Mam koupit 207 nebo 206+?

    Peugeot 207:super
  19. 13:42 hod. -10st.C, sluníčko.
  20. -12st.C,sníh cca 20 cm.
  21. OK406

    nechce topit

    Nakonec problém byl v chladiči. Tak se koupil v AK nový a za pomoci kartičky řádného člena byla i cena příjemná (kupoval jsem více věcí) a po výměně chladiče, už topí nádherně. Samozřejmě, že jsem dal novou chladící kapalinu + destilovanou vodu!!!
  22. OK406

    budík teploty vody

    Tak doufám, že si jej řádně poučil, že se to nedělá a ta holka je pak pěkná mrcha!! Pryč od ní!! To Peugeot je to 100x věrnější!!!
  23. OK406

    budík teploty vody

    Ale s kozama jsou větší!!!
  24. OK406

    budík teploty vody

    :xvulza vším hledej ženskou!
  25. OK406

    budík teploty vody

    Honzo, ale to není na tebe!!! Víš!!!!!
×
×
  • Vytvořit...