no ja už to jinak neřeším protože jak na mě vyhukl že mi prodá brzdy bendig destičky za 2100 a prace 800 tak jsem mu řekl, že děkuji, že si donesu své náhradní díly a co myslíš? ATE destičky 1500 a 300 práce u něj. Takže asi tak pořád jsem ušetřil 1100. A ted mi řekl, že za rozvody 7500 což mi příjde přemrštěné a hodně když vidím, že na autorozvody.cz koupim sadu rozvodu ina včetně vodní pumpy 2500 takže na tom ušetřím minimálně polovinu a to už si myslím stojí za zamyšlení...