Přejít na obsah

zidane256

Uživatel
  • Počet příspěvků

    271
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele zidane256

  1. zidane256

    Výměna rozvodů

    Nebudu si to měnit sám jen si kupuju sám nahradní dily protože ten servis co mi to mění ma ceny strašně vysoké tak to vyjde levněji když to koupím sam...
    • 34
  2. zidane256

    Výměna rozvodů

    No auto jsem koupil před rokem najel jsem na něm 17 tisíc. Ale bylo mi řečeno že je dobré to vyměnit. No a muj dotaz zní co vše potřebuji koupit za náhradní díly? Aby to bylo kompletní ?
    • 34
  3. Ahoj chystám se na výměnu rozvodů a chtěl bych se Vás zeptat jakou značku rozvodu doporučujete?
    • 34
  4. zidane256

    Parkovací asistent

    Právě že mám hlídání těch prasklých žárovek
    • 8
  5. zidane256

    Parkovací asistent

    Aha no a jaké s tím máš zkušenosti není s tím žádný problém když se to dodělává ?
    • 8
  6. zidane256

    Parkovací asistent

    Nemám je mu 6 let
    • 8
  7. Ahoj, chtěl jsem se Vás zeptat chtěl bych přidělat do mé 308sw přední i zadní parkovací asistent má s tím někdo nějakou zkušenost? Popřípadě jakého asistenta koupit?
    • 8
  8. zidane256

    Peugeot 308 1.6 THP

    Krásné auto. Ať dělá jen radost a mnoho šťastných kilometru
  9. zidane256

    Moja 308

    Krásné auto. A ještě víc luxusní disky moc mu sluší. Co to je na těch světlech za stříbrné kryty? Vypadá to dobře.
    • 12
  10. zidane256

    Nová 308 5D 1,6 THP 125 Allure

    Krásavec těším se na více fotek
    • 39
  11. Zdravím, chtěl jsem se zeptat potřebuju vyměnit na tátovém peugeotu 306break 1.4i svíčky. Kde prosím najdu svíčky a nebo se zeptám jinak je možné abych je jako laik vyměnil sám ?
  12. zidane256

    308SW jako ojetina

    Mám takovou zkušenost jel jsem tam s tím, že bych měl zájem o jednu vystavenou 308sw, kterou měli mít na pobočce v Olomouci jel jsem tam a poslali mě doslova do háje, že nic takovýho tu nemaj a že je nezajíma, že jsem to viděl na stránkách u pobočky Olomouc takže jsem se sbalil a jel jsem jinam a sehnal jsem co jsem chtěl taková je má zkušenost s AAA auto nekoupil bych si tam aní ventilek do kola s tím jejím chováním a přístupem...
    • 46
  13. zidane256

    308SW jako ojetina

    Ahoj, já jsem koupil před 10 měsíci 308sw 1.6HDI 80 kW a zatím jsem neměl žádný problém jezdím převážně město a vzdálenosti do 50 km a žádný problém nemám auto je rok výroby 2008. Koupeno s nájezdem 120 tisíc km. Už jsme spolu zvládli 10 tisíc km a žádná závada. Je to dovoz z Itálie a mohu doporučit dovozce autazeu.eu pana Švancra z Olomouce. Také aaa auto nedoporučuji!!!
    • 46
  14. zidane256

    Brzdové destičky

    No není to přímo Peugeot. Ale specializují se přímo na auta značky Peugeot a Citroen
    • 86
  15. zidane256

    Brzdové destičky

    Super no já jezdím do Peugeota k Nečasovi v Zábřeze myslím, že to je slušný prodejce
    • 86
  16. zidane256

    Brzdové destičky

    Ahaa a na kolik cca vyjdou ty keramické?
    • 86
  17. zidane256

    Brzdové destičky

    to jsou nějaké keramické jestli se nepletu že?
    • 86
  18. Ahoj, čeká mě výměna brzdových destiček co byste mi doporučili koupit za brzdové destičky?
    • 86
  19. zidane256

    Emise 1.6HDI 80kW

    To určitě ano
    • 28
  20. zidane256

    Emise 1.6HDI 80kW

    Co se týče nafty tankuju u Agipu
    • 28
  21. zidane256

    Emise 1.6HDI 80kW

    Jo to mi taky ten technik říkal, že se musí doplnovat do toho fap
    • 28
  22. zidane256

    Emise 1.6HDI 80kW

    Ahaa no já nevím bylo mi to doporučeno A ten VIF jak často se používá?
    • 28
  23. zidane256

    Emise 1.6HDI 80kW

    Ahaa no já nevím bylo mi to doporučeno A ten VIF jak často se používá?
    • 28
  24. zidane256

    Emise 1.6HDI 80kW

    Tak technická uspěšně hotová akorát mám dotaz:) Technik mi doporučoval dávat aditiva co si o tom myslíte? Aditiva dávat nebo nedávat ? Konkrétně mi doporučil tyto BOOGIE ENERGY PILL máte někdo nějákou zkušenost?
    • 28
  25. zidane256

    Emise 1.6HDI 80kW

    ahaa a ten FAP k čemu to vlastně slouží? Nerozumím tomu moc tak se ptám tady zkušenějších
    • 28
×
×
  • Vytvořit...