Mám takovou zkušenost jel jsem tam s tím, že bych měl zájem o jednu vystavenou 308sw, kterou měli mít na pobočce v Olomouci jel jsem tam a poslali mě doslova do háje, že nic takovýho tu nemaj a že je nezajíma, že jsem to viděl na stránkách u pobočky Olomouc takže jsem se sbalil a jel jsem jinam a sehnal jsem co jsem chtěl taková je má zkušenost s AAA auto nekoupil bych si tam aní ventilek do kola s tím jejím chováním a přístupem...