Zdar, protože jak jsem koukal, diskuze na sekci pro P605 jaksi zdechla ( že by už nikdo 605 neměl? ), zkusím se zeptat tady. Objevil se mi v autě drobný problém, ventilátor topení jede naplno, nejde regulovat a já nevím, co s tím... Zároveň mi nějak začala blbnout i jiná elektrika... Displej na hodiny ztmavnul a neukazuje nic - ne že by před tím fungoval, pořád se to ztrácelo a vypínalo. Nevím, kolik mám benzínu v nárži, protože ukazatel lítá podle toho, jak se mu zrovna chce... Taky se mi rozsvěcí kontrolka zadní mlhovky, když sešlápnu brzdu, ale to bych přisoudil jen zanešeným konektorům zadních světel, takže by mělo stačit je vyčistit. Nevíte někdo, na co se zaměřit? Jsem uživatel, s technikou si moc netykám, tak poprosím, návrhy a rady zkuste psát jak pro blba, jo? Díky
mimochodem : je to P605, 1998, 2.0i 97 kw ( RFV )
[upravil dne 3/9/13 09:48 od Kobra 72]