Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Videa

    Co na tom nechápeš?
  2. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    fujtajksl www.pmbs.cz
  3. Na ledě ti nepomůžou sebelepší gumy, ať už letní nebo zimní. Kdyby ta situace byla opačně, tak do pána v šáde narazíš ty. Co jsem tak četl jeden test, tak kvality zimních gum se projevily ne při nízké teplotě, ale teprve na sněhu, což asi každý čekal. Takže zimní gumy všude proč ne, ale jen od prvního do posledního sněhu (na většině území, na horách déle - ale tam si myslím že by na letních nikdo sám sobrovolně nevjel).
    • 46
  4. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    2080kč je pěkná cenovka já mam na 1,6ku 2700/ročně
  5. kujon106

    Nej. čirá optika na 106

    Já mám originální světla, sem s nima navýsost spokojen a mohu ze skušenosti říct, že svítí opravdu skvěle Když k tomu navíc přičtu přídavný GTI dálky, tak to auto nemá, co se svitu v noci týče, konkurenci
    • 14
  6. kujon106

    Sundání folií

    Já je normálně strhnul a to lepidlo dostával dolů techn. benzínem a drhnutím. Je to docela drbačka, ale dá se to.
    • 11
  7. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Tak to ještě celkem jde Já mám na autě 16\" 195/45 a rezervu takovou tu úzkou 14\" dojezdovku
  8. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Protože se to tak jmenuje - Speedline Raptor
  9. kujon106

    Historie mobilní komunikace :-)

    Tak dneska dorazila ona sliovaná perlička + ty 3 další v pozadí
  10. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Nejenom že totálně zabiješ auto, ale taky dost možná zabiješ sebe Když to auto má třmeny na vnitřně chlazený kotouče, tak tam ty poloviční nechlazený dáš těžko. Resp. ono je tam určitě nabastlíš, ale bude ti to brzdit asi stejně jako kdybys brzdil podrážkama od bot. Šetřit je možno na věcech jako rádio, repráky, řadička, koberečky, anténa, atd., atd. Ale šetřit na brzdách, to se nikdy nemůže vyplatit.
  11. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Pěknej sportík.
  12. kujon106

    Historie mobilní komunikace :-)

    Asi jo :) Tak k tématu - dneska sem opět provedl menší aktualizaci a už se mi to tu začíná solidně rozrůstat [upravil dne 2.10.10 od kujon106]
  13. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    V zimě bych s16 taky nehuntoval. Jednou mi to stačilo, navíc na letních, to byla jízda bokem v každý zatáčce jako s nadupanym bmw Přes tejden sem stejně 100km od baráku, takže gti jezdí o víkendech a to ještě někdy od konce března do listopadu
  14. kujon106

    Potkal jsem klubáka...

    Aha, tak to nic. Ale ten člověk koukal na 106 jako puk a jako kdyby ti z oka vypadnul Tak tu u nás máš asi dvojníka.
  15. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Já jezdim bez abs už asi 2 roky.
  16. kujon106

    Historie mobilní komunikace :-)

    No ale ta tvoje historka mi něco připomněla. netýká se to teda tel., ale aut - konkrétně 16V saxa. Kamarád, který ho kdysivá vlastnil, si jel do Citroënu v pze koupit nové olej. víčko. Asi si nějak s chlápkem v Citroënu nerozumněli a tak se prý šli mrknout co přesně chce pod kapotu. Po jejím otevření, kdy Citroëňák zřel v saxu 16V motor prý prohlásil, cituji: \"Co to je? To sem ještě v životě v saxu neviděl\"
  17. kujon106

    Historie mobilní komunikace :-)

    T10 zase ještě tak archaická není. Pamatuju jak sme s ní volali s kámošem do Ameriky a smáli se tomu, jak mu za to neubývá kredit na GO kartě, neb telefon zobrazoval pořád stejnou částku. Jaké pak ale zavládlo zděšení po chvíli kdy už voalt nešlo vůbec a následném telefonátu na GO linku, kde nám bylo řečeno že tento tel. nepodporuje nějakou tu fci aktuálního stavu kreditu na displayi a že máme kredit -30kč Jednu tu mám, nicméně ať s ní dělám co dělám, tak se jeví také jako nefunkční...
  18. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Heh Nemyslím si že by to bylo tak jak říkáš, stačí se podivat na kola aut sk. B, kupříkladu tady. A tyhle mašiny určitě měly výkon na prohrábnutí větší šířky pneu Ale s tim, že 16V patří na zimu pod plachtu do garáže, souhlasim
  19. kujon106

    Poďakovanie členovi 21Grams

    super
    • 15
  20. kujon106

    Historie mobilní komunikace :-)

    Velký dík ještě jednou Andrewwovi. Dneska telefonky dorazily a jsou opravdu super! Máš to u mě No a krom tvých telefonů jsem si dnes vyzvedával ještě phonky z dvou dalších zdrojů. Resp. telefonky + dobové materiály + přislušenství + krabice. Zejtra se rozepíšu více, teďka už se mi chce spát Výsledek je takovýto :
  21. kujon106

    Potkal jsem klubáka...

    Tak buď mě dne šálil zrak, nebo sem opravdu potkal dnes kolem 3/4 na 6 v HB mezi kruhákem a křižovatkou u bývalý OMV Medvěda v modrý 406 break :-) Pozdravil sem, ale až když sme se míjeli (to mi to teprva došlo). Byl si to ty Medvěde?
  22. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Tak na zimu je právě úzká guma výhoda Nicméně designově je to fakt koza úzká ošklivá
  23. kujon106

    Sedačky z GTI

    Tak, po menší seanci s panem googlem jsem ten program opět našel Omlouvám se za tu mystifikaci ohledně ceny, není to 70000kč jak sem psal, ale \"jen\" 50000kč (za ty sedačky) [upravil dne 1.10.10 od kujon106]
    • 12
  24. kujon106

    Sedačky z GTI

    Jo a ten celokoženej měly 106 do roku 98. Na klubu byly (jsou) dokonce dvě - tu jednu má mino a tu druhou už nevim
    • 12
  25. kujon106

    Sedačky z GTI

    Jojo, mají jiný doorcards alias tapecírunky Já měl kdysivá někde na pc program, kterej podle zadanejch dat (rok, motor, výbava) vypočítal aktuální cenu auta. Nevim kde sem to splašil, je mžné že i tady na klubu. Onehdá to tržní cenu auta vyčíslilo docela přesně a taky to vyčíslovalo cenu příplatkový výbavy, což u toho interiéru kůže-alcantara dělalo věru lidových 70000kč. Zkusim ten program někde najít, jestli to ještě někde nemám.
    • 12
×
×
  • Vytvořit...