Nejenom že totálně zabiješ auto, ale taky dost možná zabiješ sebe Když to auto má třmeny na vnitřně chlazený kotouče, tak tam ty poloviční nechlazený dáš těžko. Resp. ono je tam určitě nabastlíš, ale bude ti to brzdit asi stejně jako kdybys brzdil podrážkama od bot.
Šetřit je možno na věcech jako rádio, repráky, řadička, koberečky, anténa, atd., atd. Ale šetřit na brzdách, to se nikdy nemůže vyplatit.