Ty seš taky kam vítr tam plášť, nedávno si psal jak je to super megarychlý auto a teďka najednou šrot a nejhorší kup co si udělal :-) Je jasný, že když si koupíš gti, tak nebude jezdit za 4,57563837l/100km jako moderní diesel, kterej sice třeba za tolik umí jezdit, ale ty motory jsou složitý, těžký (více zatěžujou podvozek, brzdy, atd.), více poruchový než benzín a při velkym servisu do toho nedáš 20 jako u benzinu, ale zahučíš do toho minimálně za pade ( vstřiky, čerpadlo, turbo, setrvák, ...).
Když budeš gti šlapat po krku, tak bude jezdit za 12. To je stará pravda, nikdo to nezpochybňuje, každej to ví a komu to jde proti srsti, tak si prostě takový auto nekoupí.
To auto za nic nemůže, jezdilo vcelku tak jak mělo s nějakym tim problémkem, kterej ale není tak složitý vyřešit (zap. lišta), za to že je teďka na díly a je z něj \"šrot\" může ten, kdo to naboural. Nejsou mi známy okolnosti tej nehody, ale do tej doby kdy budeš tajemnej jak hrad v karpatech, si každej bude myslet to, co je z toho nynějšího stavu auta očividný.
Tak :-)