Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Tak oni sice omezili výbavu v některejch autech, ale konkrétně u SuperBu je to deštník a u RS fábky xenonový světla Nehledě na to, že Škoda reagovala tak, že to deklaruje jako příplatkovou výbavu, stáhla to ze standardu, ale zároveň o to stáhla i cenu těch aut. Takže nula od nuly pojde, vlk se nažral a koza zůstala celá Fabie II je velmi ošklivý auto alias koza, který se bohužel s jedničkouvou fabkou ve kvalitě zpracování nedá srovnávat. Ani RS verze to nezachrání. Jo, ona ta 2x dopovaná 1.4 jede, ale jak dlouho vydrží? Až najede bez větších problémů a toho, abys do toho zahučel za desítky tisíc, 200k km, tak to u mě přestane bejt šrot. A k tomu dotazu - nevim, víc to specifikuj. Divný zvuk je celkem širokej pojem.
  2. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    No hele, ono nelze říct že od určitýho letopočtu dozadu jsou auta šroty a dopředu ne-šroty. 2 příklady za vše: První je legenda s cenou nebreč a to druhý je novodobej lowcost a downsized šrot, stavěnej na provoz max. do konce záruky a pak šroťák. [upravil dne 7.11.10 19:40 kujon106]
  3. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    To je Frnda, ten králík Nahrál sem tam omylem jiný fotky
  4. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    To bude asi záležitost jen našeho Penny. Na parking tam v létě vzniknul takovej bílej stan s těmahle věcma a teďka to likvidujou, takže cenovky šly dramaticky dolů. Včera sem si kupoval draka za 19,9kč V minulosti taky třeba set 2x 100Mbit síťovka + 25m cross UTP kabel za 100kč Parádní ceny [upravil dne 7.11.10 17:13 kujon106]
  5. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    To je správnej přístup Jirko Už máš nějaký 16V vyhlídnutý? U mě dneska takto - navštívil jsem místní Penny a když sem viděl, že mají stojničky 1ks za 49,9kč (původně 150kč), tak sem neodolal a čtyři uzmul
  6. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    No, tak když by se tohle odehrálo mě, tak asi takto: bouračka - \"mírné vynadání\" tomu kdo se nekouknul do zrcátka - pčr - viník předpokládám on - likvidace (totálka) - odstrojení tjůnink věcí - prodej vraku - prachy za pojistku - new gti - nastrojení - jezdění - spokojenost Ale gti není pro každého. Když ti nesedí, tak chápu
  7. Paráda
  8. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Ty seš taky kam vítr tam plášť, nedávno si psal jak je to super megarychlý auto a teďka najednou šrot a nejhorší kup co si udělal :-) Je jasný, že když si koupíš gti, tak nebude jezdit za 4,57563837l/100km jako moderní diesel, kterej sice třeba za tolik umí jezdit, ale ty motory jsou složitý, těžký (více zatěžujou podvozek, brzdy, atd.), více poruchový než benzín a při velkym servisu do toho nedáš 20 jako u benzinu, ale zahučíš do toho minimálně za pade ( vstřiky, čerpadlo, turbo, setrvák, ...). Když budeš gti šlapat po krku, tak bude jezdit za 12. To je stará pravda, nikdo to nezpochybňuje, každej to ví a komu to jde proti srsti, tak si prostě takový auto nekoupí. To auto za nic nemůže, jezdilo vcelku tak jak mělo s nějakym tim problémkem, kterej ale není tak složitý vyřešit (zap. lišta), za to že je teďka na díly a je z něj \"šrot\" může ten, kdo to naboural. Nejsou mi známy okolnosti tej nehody, ale do tej doby kdy budeš tajemnej jak hrad v karpatech, si každej bude myslet to, co je z toho nynějšího stavu auta očividný. Tak :-)
  9. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    vojta.kr> Chudák auto Btw - už došla ta lišta? [upravil dne 6.11.10 14:57 kujon106]
  10. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Tak to už nebudeš moct jezdit vůbec, neb to nikdy nezlegalizuješ.
  11. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Při takový spotřebě bych zkontroloval lambdu, svíčky, kable, filtry - prostě to relativně \"jednodušší\", poměnil to a sledoval dál. Ale chce to změřit nějakou přesnější metodou, ne podle palivoměru, kterej každou chvíli ukazuje jinýho :-) Třeba takto: Natankuj plnou, vynuluj tacho. Ujeď reprezentativní vrozek km (něco město, něco mimo), dojeď na benzínu a dotankuj zase do plný nádrže. Zapiš počet natankovanejch litrů + najetej stav tacho a z toho vypočteš tu spotřebu přesně. [upravil dne 3.11.10 21:28 kujon106]
  12. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    500/30 = 16,6l na 200km = 8,3l/100km. Jo, to je normální při městskym provozu a občas kratší vyjížďka ven.
  13. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Za 6,9l/100km jezdim dálky já se 120 koňovou S16 :-), takže u tebe musí bejt něco v nepořádku.
  14. kujon106

    106 odhlučnění

    No ale jak řikám - nevim kdy se na moravu dostanu autem. Jsem z CH a do Brna jezdim každej tejden vlakem. Autem většinou tak max. 3x do roka, když potřebuju přivést, nebo odvést něco objemnějšího.
    • 27
  15. Loc: 49°44\'8.913\"N, 15°45\'38.018\"E
  16. Jojo, přesně tam.
  17. kujon106

    P106 stresni okno

    Na vrakáči.
  18. kujon106

    Jakou používáte navigaci?

    Dundee> Jasně, dá, ale dneska už navi seženeš opravdu za pár šprdlíků. Otec před nedávnem koupil Navigona 2100 a s tim sem jel do MB Škodováckýho muzea. V MB sem nikdy nebyl, takže sem si zadal trasu pěkně z domova, chvilku sem \"kroutil\" volantem a najednou sem stál před muzeem
    • 86
  19. kujon106

    106 odhlučnění

    Jestli to nespěchá, tak ti to můžu z Brna dovést k nám na vysočinu. Ale kdy na moravu pojedu autem, to je otázka - možná v prosinci, možná až na jaře
    • 27
  20. Tak se pak pochlub tim low-cost plakátem, sem zvědav kde se na něm projeví khatování khostů Aby tady pak nebylo něco ve stylu \"Bylo to sice za 500, ale nedá se na to koukat a ten jouda to prej dělal delej den!\"
    • 49
  21. kujon106

    Jakou používáte navigaci?

    To jde když jedeš jen do určitýho města. Když ale jedeš na určitou adresu, tak je navigace nedocenitelná.
    • 86
  22. Do zatáčky jede pug, slečna čumí jako puk
  23. kujon106

    Pneu Vraník

    Tulety protektory sem měl na pugu chvilku a bylo to jako jezdit s rwd, každou chvíli to uskakovalo
    • 36
  24. kujon106

    Router, padá připojení

    Jo a jestli to začlo dělat z ničeho nic, tak to vypadá na router.
    • 81
  25. kujon106

    Router, padá připojení

    Zkus píchnout počítače do routeru přes kabel a testovat. Jestli to dělat přestane, tak je chyba v bezdr. rozhraní - ať už klientů, nebo routeru. Klienty pak můžeš vyloučit připojením dalšího pc. Když zbyde router, je chyba v něm.
    • 81
×
×
  • Vytvořit...