Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Kolik ti nabídli?
  2. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Nezkoušel si nějakej bazar na výkup? Třeba by za to dali nějakou slušnou cenovku - nafta, málo najeto, hodně přihrádek a tvrdý plasty, na to lidi v ČR slyší
  3. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Tak, neodvratné se stalo skutečností a já sem byl nucem včera zazimovat. Resp. tak napůl zazimovat - SPZ do depozitu, vypovězení povinnýho ručení. O víkendu sem peugeotka neposledy poškádlil a parádně se povozil. Pak už jen ta smutnější část V pátek vyjedu, umeju ho zevnitř i venku, zazimuju, nandám plachtu a pokračování zase v březnu 2011. Ach jo.
  4. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    To se mi ale vůbec nelíbí.
  5. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    To jsou zjevi ty prodejci U auta nenpíšou co má za motor, ale hlavně že tam uvedou okna v el. :D
  6. kujon106

    ruční brzda-samostav

    U kotoučovejch verzí je to tak jak píšu, viz. moje auto
  7. kujon106

    ruční brzda-samostav

    Ruční brzda se nastavuje/přitahuje takovym udělátorem nad plechem, kterej chrání kastli od vejfukovýho potrubí zhruba někde na úrovni zadních kol.
  8. kujon106

    Nejnovější člen :-)

    Gratulace
    • 18
  9. To je vždycky nejhorší... Já když prodával minulou 106, tak ač sem k ní neměl zdaleka takovej vztah jako k nynější, taky sem slzu uronil.. Tak hlavní je, že se dostal do dobrých rukou (snad) a poslouží
    • 41
  10. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Tak víš jak, za 35k s tim že ta cena není pevná, teda když to přeženu tak za cenu motoru a převodovky , se nedá čekat žádnej zázrak.
  11. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Vypadal by khůl
  12. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Není chlap jako chlap já bych třeba, když bych s gti jezdil v zimě, klidně ty gumídky koupil taky a jezdil na nich. Přijde mi to totiž jako docela fun a líbí se mi to
  13. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Tyhle medvídkový kola se tušim dávaly na nějaký clio, je to ujetý, ale má to styl
  14. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Ronaly jsou dobrý kola, kvalitní. S nima chybu neuděláš
  15. kujon106

    Pomáhat a chránit

    S tou kamerkou souhlas, je to dobrá věc. Nicméně v tomhle případě by byla stejně na prd (náraz zezadu)
    • 42
  16. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Kdepak já a novinář Ale pár článků už sem vlastně taky napsal. No, tak dneska sem provedl jednu z posledních letošních vyjížděk Jelikož má ve středu chumelit, tak to asi v pondělí zapíchnu.
  17. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Jo, byly roky tady na foru, kdy se psalo jedna báseň Jinak holky si některý pamatuju, ale všechny taky ne, přecijen už nejsem nejmladší Já jel prvně, po dovozu, projet s16 s mámou, což se později ukázalo jako kardinální chyba. Samozřejmě že sem jí hnedka voroštoval, máma mě málem urvala stropní madlo u spojujezdca a celou cestu dom sem poslouchal řeči o tom, jakej to auto je nebezpečnej stroj
  18. A ty moje příspěvky, které sem měl napsal, si opět nenašel :-) Tak už jen opravdu stručně: \"Ci bych ho menil v 40 nebo 50 nebo 60 tis. KM, jaky by v tom bol rozdiel ?\" Tak já rozdíl vidím v tom, že motor bez oleje jede docela špatně :-) Tvrdíš že 1.4 motor v pugu není žádná výhra a pak druhym dechem dodáš, že jste najeli 16tis. km s motorem, z kterýho teče olej. To se pak není čemu divit :-) [upravil dne 19.11.10 15:09 kujon106]
  19. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    A zajímalo by mě co to má za James Bond přepínátka místo levýho prostředního ofuku
  20. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Ajo, toho sem si nevšimnul Vzhledově vypadá hezky, ale ten motor je celej takovej divně umaštěnej, oslizlej. Nevim
  21. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    To sem psal už pred dobou a jestli dobře koukám, tak podle budíků a zadního stěrače.
  22. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Vypadá pěkně
  23. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Ta jak kupoval tenhdá Kuba, tak ta byla taky v inzerátech hafo dlouho, takže třeba ani s touhle nic není.
  24. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/peugeot-106-s-16-leder-klima-alu-neuer-tuev/15082598 http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-autos/peugeot-106-s-16/k0c216
  25. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Tak já začnu mluvit k věci Aktuálně - kdo chystá zazimování puga a kdo s nim bude jezdit přes zimu? Já osobně plánuju, díky předpovědi počasí, že pojezdim už tak leda zejtra + o víkendu a pak bude zas až do března šmitec
×
×
  • Vytvořit...