Jo, byly roky tady na foru, kdy se psalo jedna báseň Jinak holky si některý pamatuju, ale všechny taky ne, přecijen už nejsem nejmladší
Já jel prvně, po dovozu, projet s16 s mámou, což se později ukázalo jako kardinální chyba. Samozřejmě že sem jí hnedka voroštoval, máma mě málem urvala stropní madlo u spojujezdca a celou cestu dom sem poslouchal řeči o tom, jakej to auto je nebezpečnej stroj