Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Ten motor. prostor je suprovej 99 to taky není. Ale cena celkem jde, na to že to je nějakej bazar.
  2. Na zimu ještě čas Letos tipuju že to zabalim tak v půli listopadu, jestli mě nezaskočí nějaká nenadálá sněhová událost
  3. Moje aktuální podzimní momentka
  4. Dovolím si ti upravit link Jo a je to Pe.Tr
    • 47
  5. Dík za pěknej srázek Moc nás tam tentokráte nebylo, jestli sem dobře počítal, tak v kavárně 3 stoly + gauč a v hospůdce tak 12lidí. Osobně sem si dal jakési švejkova žebírka a nebylo to vůbec špatné, ale bylo toho hafo a bohužel nebyla k tomu nepochopitelně hotčice + křen, ale !tatarka! a jakási salsa. Ale i tak to šlo sníst O čokoládě nic nevim, z kavárny sme odjeli a pak se vraceli, ale Béďa beztohoť zas vyhrál [upravil dne 24.10.10 od kujon106]
    • 47
  6. kujon106

    Aky SMARTPHONE ?

    Bude dle mého potřeba jenom rootnutí.
  7. kujon106

    dezent F

    To moc nechápu. Když je máš na stk a nezáleží tam na tom jestli to je Dezent, nebo něco jinýho, tak nemusíš shánět přímo tyto, ale jakýkoliv kola tohohle rozměru, et a rozměru gum, ne? To se dle mě bude shánět snáze
    • 16
  8. kujon106

    dezent F

    To je fuk co tam máš za výrobce a model, záleží na rozměru.
    • 16
  9. kujon106

    Aky SMARTPHONE ?

    Tak hodně zdaru s tou hd2 Já teďka řešim dilema, jestli do toho WF cpát z xda developers Froyo 2.2, nebo jestli počkat na ofiko verzi. Po mym dotazu HTC na to, kdy to bude, mi bylo odpovězeno, že si ještě počkám. Takže se co nevidět asi rozhoupu sám
  10. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Jimmy106> Zvlněný kotouče.
  11. kujon106

    POLOOSY

    Čus. Teďka před chvilkou sem zrovna poloosu měnil, dělalo to tenhle zvuk: Po výměně je všechno OK Takže to bylo tím. Někdo tady po mě chtěl ještě fota výpušťáků a nápušťáků Za chvilku je přihodim.
    • 8
  12. Tak hoši, dneska poloosa vyměněna a hle, zvuk přestal Takže ještě jednou díky všem za pomoc
    • 13
  13. Krásně tu je, jen aby nenasněžilo
    • 47
  14. kujon106

    Aky SMARTPHONE ?

    Ne Kde ve větě \"A Desire HD je ještě větší a těžší než HD2\" vidíš něco o galaxy? Já chápu to předchozí srovnání, nicméně já reagoval právě na totok v PSku. A je to tak jak píšu, Desire HD je oproti HD2 na výšku o 2mm vyšší, na hloubku a na šířku o milimetr jeden. A těžší o 7 gramů. No a cihly jsou to každopádně
  15. kujon106

    Aky SMARTPHONE ?

    Radek Hurvajz> No já si myslim, že sem to pochopil dobře, viz.: [upravil dne 21.10.10 od kujon106]
  16. kujon106

    Aukro - čínský zmetky?

    Je potřeba rozlišovat originální a neoriginální baterie. I originální baterie může být kolikrát o stovky korun levnější na aukru, než v eshopu. Proč? Protože marže
    • 18
  17. kujon106

    Aky SMARTPHONE ?

    Je větší, na výšku o 2mm, na hloubku a na šířku o milimetr jeden. A těžší o 7 gramů. To jsou teda rozdíly Co se displayů týče, tak je jasné že vždycky bude lepší super amoled než tft
  18. Dají se dělat různosti Ale v servisu semtam mají i takovou \"stříkačku\", kterou tam ten olej šplíchnou výpušťákem.
    • 29
  19. kujon106

    Aky SMARTPHONE ?

    Ještě menší další vsuvka, co takhle nový Desire HD?
  20. kujon106

    Aky SMARTPHONE ?

    No, tak jak sem psal. Já osobně bych hned z kraje vynechal win mobile 6.5. Ten systém je prostě pomalej, za zenitem a už se s ním do budoucna \"nepočítá\". Jasně, můžeš si \"udělat\" vlastní ROMku, abys to trošku popohnal, ale to asi nebude to po čem toužíš Sám mám wildfire a jemu nejblíž je desire. Já osobně sem chtěl něco menšího, elegantnějšího v rozumym poměru cena/výkon. Display sic qvga, ale na normální používání naprosto dostatečný. Jak jsem tak pročítal co s tim telefonem hodláš dělat ty, tak si myslim že bys ho do seznamu mohl směle zařadit taky. Ale jestli nepřekousneš disp. a malinko chudší proc + RAM, tak jako bych nic neřekl :-) Jen ještě taková malá vsuvka - mě vydrží nabitej, když ho používám tak na jeden až dva 3min. hovory denně, 15min wi-fi a tak 10sms něco ke 4dnům, což si myslim že je super. K tý tvý zvejvající dvojce - já si myslim, že ty telefony jsou tak srovnytelný, že nejlepší bude sednout o víkendu do auta, zajet do obchodu a oba si vyzkoušet. Sám uvidíš kterej ti vyhovuje víc a rozhodneš se dle toho.
  21. kujon106

    106 odhlučnění

    Čoveče, já tam zas takovej hluk nepozoruju
    • 27
  22. No vyndáním poloosy sice vyteče, ale není to zrovna nejvíc košér způsob Zejtra to zrovna budu dělat (výměna poloosy), tak ti to vyfotim.
    • 29
  23. Trocha moc futuristický, ale jinak super
  24. kujon106

    Aky SMARTPHONE ?

    V rychlosti snad jen jednu věc - winmobile 6.5 určitě ne, ta platforma je mrtvá. Zítra, až budu mít čas, tak napíšu něco víc.
  25. kujon106

    Aktuálně o všem II.

    Já tam budu každopádně, buďto fábií (což bych nerad), nebo peugeotem (když se stihne vyměnit poloosa)... Kuba řikal že dorazí taky, víc nevim.
×
×
  • Vytvořit...