No, tak jak sem psal. Já osobně bych hned z kraje vynechal win mobile 6.5. Ten systém je prostě pomalej, za zenitem a už se s ním do budoucna \"nepočítá\". Jasně, můžeš si \"udělat\" vlastní ROMku, abys to trošku popohnal, ale to asi nebude to po čem toužíš
Sám mám wildfire a jemu nejblíž je desire. Já osobně sem chtěl něco menšího, elegantnějšího v rozumym poměru cena/výkon. Display sic qvga, ale na normální používání naprosto dostatečný. Jak jsem tak pročítal co s tim telefonem hodláš dělat ty, tak si myslim že bys ho do seznamu mohl směle zařadit taky. Ale jestli nepřekousneš disp. a malinko chudší proc + RAM, tak jako bych nic neřekl :-) Jen ještě taková malá vsuvka - mě vydrží nabitej, když ho používám tak na jeden až dva 3min. hovory denně, 15min wi-fi a tak 10sms něco ke 4dnům, což si myslim že je super.
K tý tvý zvejvající dvojce - já si myslim, že ty telefony jsou tak srovnytelný, že nejlepší bude sednout o víkendu do auta, zajet do obchodu a oba si vyzkoušet. Sám uvidíš kterej ti vyhovuje víc a rozhodneš se dle toho.