vendi.stejskal> To je na aukru běžná praxe. Funguje to tak, že uživatel X má tři účty - X, Y a Z. Vystaví předmět za určitou cenu (třeba 5000kč) a nějakej koloušek mu tam přihodí na max. 6050kč. Když nikdo jinej nepřihodí, tak je konečná cena je těch 5000kč + doprava. Když ale vyčůránek použije účet Y a přihazuje dejme tomu po padesátkách, tak se za chvilku dobere Kolouškovy max. částky. Může se stát, že Kolouškovu cenu překoná - pak klik na zrušení příhozu a pod původním účtem X si to jen odsouhlasí. Potom už zbejvá se nalogovat doučtu Z, přihodit na částku o 1kč nižší než je Kolouškův příhoz a hle, Koloušek kupuje za svoje maximum