Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. kujon106

    Router, padá připojení

    A odezvu máš dobrou
    • 81
  2. kujon106

    Router, padá připojení

    To bohužel může bejt tisíc a jedna věc :-/ Jestli to ale teď jede špatně i na stolním, tak to může bejt třeba jak píše Kurt - interferencema s jinejma wi-fi (změň kanál), nebo počasím venku (jestli je to do baráku přivedeno bezdrátově), taky ti na obou pc může běžet nějakej \"non friendly\"soft, atp.
    • 81
  3. Však tě nikdo nenutil prodávat díly, mohl si jít na školu, vystudovat jí a pak dělat grafiku. Nebo bejt samouk, po večerech se to neučit, koupit pc, sw a rozjet bussiness. :-) A ještě pohled z druhé strany - myslim si že ten kluk by byl shopnej prodávat díly, ale byl bys ty schopnej navrhnout a nakreslit takovejhle leták? To jen k tomu \"dvouhodinovému čmárání\"
    • 49
  4. Však si to nech udělat u reklamky a ještě budeš na \"dvoutisícovýho\" kluka v dobrym vzpomínat :-) Jak dlouho to dělal nemá celkem váhu, mohl to klidně klikat celej den, když by chtěl. Osobně bych si řekl polovinu, jestli chceš, tak můžu zkusit něco načrtnout :-)
    • 49
  5. Morette - A jdu blejt velebnosti :D
  6. kujon106

    Je toto vůbec možné ?

    Někde postačí jen dobře nastavená RSS čtečka
    • 7
  7. kujon106

    Kde tankujete vy?

    Já teda netankuju naftu ale u nás v Chotěboři čepuju v čsad u spol. Nikey (jestli si to dobře pamatuju). Jedna paní povídala, že je tam nejkvalitnější benzin z CH a kupodivu je také nejlevnější Když sem tankoval jinde, tak auto semtam pokuckávalo. Takže jezdím jen tam. [upravil dne 31.10.10 15:18 kujon106]
    • 49
  8. kujon106

    Spotřeba Plazmové TV

    Cena 1kWh je cca 5kč, takže to vychází na cca 7400kč jen za TV. To je dost, no
    • 66
  9. Tadá
  10. Hezká
  11. Když je uděláš ze starejch kotoučů, tak jednak budou moc těžký a druhak budou reznout jak prase. Já svoje kupoval here a spokojenost: http://www.rozsirovacipodlozky.cz/
    • 10
  12. kujon106

    cukání motoru

    To zkus a uvidíš Dle mého se tady pak do tejdne objeví téma - \"106ťákovy problémy s motorem\"
    • 39
  13. kujon106

    Výměna oleje

    3,5l
  14. kujon106

    Videa

    Testoval sem uchycení kamero_telefonku a při tý příležitosti sem něco natočil :-) Žádnej zázrak od toho nečekejte, je to jen tak pro radost. Jo a - zdá se to pomalý, ale pomalý to moc není
  15. kujon106

    CLUB jen pro 106

    O sraz pouze 106tek sme se kdysi pokoušeli s Kubou. Dopadlo to tak, že sme tam byli ve třech a z toho jen jedna 106. Takže od tý doby na to se.rem
    • 30
  16. kujon106

    Aky SMARTPHONE ?

    Tak dneska sme dostali na porovnání do ruky Desire HD a je to opravdu trhač kapes Na foto porovnání s Wildfire a mojí kalkulačkou
  17. kujon106

    zamek kufru

    Zámek kufru drží na uchycení stěrače? Nevim jak u mk1, ale u novějšího sundáš vevnitř platík, vyšroubuješ dva šroubky, pootočíš a zatáhneš..
  18. kujon106

    Aky SMARTPHONE ?

    To ano, android na htc letí jak vítr
  19. Smetiště jak kdy, někdy sem tam dají sehnat věci za úplně neuvěřitelný cenovky (v dobrym slova smyslu) :-)
    • 94
  20. kujon106

    dezent F

    V ČR něco legálně? To je snad utopie
    • 16
  21. Jiná IP není problém. A krom toho třeba u nás má notná část lidí IP stejnou, jelikož místní provider má jen jednu veřejnou, sdílenou.
    • 94
  22. vendi.stejskal> To je na aukru běžná praxe. Funguje to tak, že uživatel X má tři účty - X, Y a Z. Vystaví předmět za určitou cenu (třeba 5000kč) a nějakej koloušek mu tam přihodí na max. 6050kč. Když nikdo jinej nepřihodí, tak je konečná cena je těch 5000kč + doprava. Když ale vyčůránek použije účet Y a přihazuje dejme tomu po padesátkách, tak se za chvilku dobere Kolouškovy max. částky. Může se stát, že Kolouškovu cenu překoná - pak klik na zrušení příhozu a pod původním účtem X si to jen odsouhlasí. Potom už zbejvá se nalogovat doučtu Z, přihodit na částku o 1kč nižší než je Kolouškův příhoz a hle, Koloušek kupuje za svoje maximum
    • 94
  23. Já ne Malý, né moc hezký kola, více než neprakticky nízko. Každej máme jinej vkus
  24. kujon106

    Zajímavé koupě 106

  25. kujon106

    Zajímavé koupě 106

    Třeba to dělá jen ta barva, ale zdá se mi že ta mezera mezi kastlí a třetíma dveřma je nějaká moc široká.
×
×
  • Vytvořit...