Díkes Přehodit to šlo vcelku v pohodě, ale dělal jsem to prvně, takže sem poznával co a jak - teďka už bych to udělal rychlejc
Hlavní problém byl v odšroubování těch vodících čepů - 6 imbus byl malej, 8 velkej, 7 jsme doma neměli Ale nakonec sem si poradil.
No a druhá zrada (zdržení) bylo nasazování prachovky na poloosu, protože zase spadla.
Ale jinak v pohodě
Jinak - dělal jsem jen předek, protože ten už chtěl vyměnit, zadek je jako novej, takže ten sem neměnil. No a jak to brzdí - zatim to není zajetý, takže na to nemůžu moc hamstat a ještě to nebrzdí 100%, uvidíme po 150km :-)