Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. Díkes Přehodit to šlo vcelku v pohodě, ale dělal jsem to prvně, takže sem poznával co a jak - teďka už bych to udělal rychlejc Hlavní problém byl v odšroubování těch vodících čepů - 6 imbus byl malej, 8 velkej, 7 jsme doma neměli Ale nakonec sem si poradil. No a druhá zrada (zdržení) bylo nasazování prachovky na poloosu, protože zase spadla. Ale jinak v pohodě Jinak - dělal jsem jen předek, protože ten už chtěl vyměnit, zadek je jako novej, takže ten sem neměnil. No a jak to brzdí - zatim to není zajetý, takže na to nemůžu moc hamstat a ještě to nebrzdí 100%, uvidíme po 150km :-)
  2. Tak dneska sem instejloval new brzdy
  3. Minule tam pak přijel i Kuba
    • 37
  4. Já též nedorazím, jsem na nule s financema...
    • 37
  5. TEBE??????? :D:D:D:D:D to pochybuju No jen aby se nepřihlásila KeiTynka a tys nečuměl :D :D
  6. Nechtěla by mě nějaká slečna jako spolubydlícího do sudu? Vixe beru jako poslední možnost, přecijen by to vypadalo asi kapku divně (bez urážky) :D
  7. Mě taky ňáko neberou. Neřekl bych nic kdyby 106 měla nějakej volant alá autobus, ale ten standartní co tam je je parádní
  8. Dělal jsem to, tady máš více : http://www.peugeot-club.com/topic/34166-zapojeni-radio-centralu-aneb-cert-vyletel-z-elektriky-/
    • 23
  9. kujon106

    nefunguje vyhřívání sedadel

    To se taky do 106 dávalo? To slyšim prvně
    • 29
  10. kujon106

    toči ale neštartuje

    hehe
    • 17
  11. kujon106

    Kobra 11 ČR

    *jose_106* : 5 ks P ČR Správa Jihomoravského kraje: 1. modrostříbrná - 5B9 9638 - Arctic Blue Silver 2. černá - 5B9 9645 - Deep Black 3. modrá - 5B9 9641 - Biscay Blue 4. 5. 5 ks P ČR Správa Středočeského kraje: 1. modrostříbrná - 8S4 3194 2. modrá - 8S4 3197 3. černá - 8S4 3201 4. modrostříbrná - 8S4 3204 5. černá - 8S4 3207 1 ks P ČR Správa Východočeského kraje: 1. modrá - 3H2 8341 1 ks P ČR Správa Severočeského kraje: 1. modrá - 5U3 1357 2 ks P ČR Správa Západočeského kraje: 1. modrostříbrná - 3P0 1658 2. 2 ks P ČR Správa Severomoravského kraje: 1. černá - 5T7 8269 2. [upravil dne 23.3.09 kujon106]
    • 57
  12. kujon106

    Kobra 11 ČR

    Tak horká novinka, první passát už je poznamenán http://www.novinky.cz/krimi/164577-nehoda-sesti-vozu-zastavila-dalnici-d5-havaroval-i-novy-policejni-passat.html [upravil dne 23.3.09 kujon106]
    • 57
  13. No to teda, moc pěkný
  14. počkej počkej, co to tam je v pozdaí za babu, to nevypadá jako Nikolka
  15. kujon106

    Zkuste si cvičně testy z autoškoly

    84%
    • 42
  16. kujon106

    alu kola

    Moc pěkný
  17. kujon106

    alu kola

    Distanční né, resp. spíše - distanční podložky se změnou roztěče :-) Ale já spíš věřim že se tyhle kola dělají i ve čtyřdíře A jsou moc pěkný, chválim :-) Sem zvědav jak to bude vyzerat na autě
  18. no sakrblé
  19. Tu krytku samotnou (s airbagem) jsem měl sundanou Drží jí 2x torx po stranách, ve směru od palubní desky.
    • 39
  20. Jojo, jsou stejný
  21. Hehe :-) tak že seš to ty, tak sem se do toho teda pustil ale předem upozorňuju že z těch fotek, co si dodal, to fakt lépe nešlo, ač sem se snažil Ale myslim že pro představu to poslouží dobře
  22. tak přemýšlím co jsi si tak v pul 3 ráno myslel a v jakým jsi byl stavu:D Tak stav to nebyl zas tak hroznej, nicméně o těch fotkách so myslim to samé i teď :D
  23. kujon106

    alu kola

    Znám z TF toho, co to tam má \"na svědomí\" :-) Nikdy žádnej problém, dokonce i nějaká slevička tušim padla, když sem tam objednával, tehdá ještě, masku na favorita Jestli chceš, seženu kontakt :-)
  24. A tak já teda nic neřikám... ale myslim si :D
  25. Jesti ty Cotya alu mají kuželovou dosedací plochu a nepoužíváš pod nima podložky, tak by tam šly bez problému. Chtěl bych za ně 650kč, ale první psal Béďa, tak když je nevezme tak vám sem písnu.
    • 16
×
×
  • Vytvořit...