Přejít na obsah

kujon106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 149
  • Registrace

Vše od uživatele kujon106

  1. To se u tebe dlouho neohřála...
  2. http://www.saxo-vts.com/forum/viewtopic.php?t=1084
    • 37
  3. Kolik měříš? Jestli mě paměť nešálí, tak tipuju něco okolo 185cm. Není totiž možný aby ses tam nevešel, když se tam nasouká 2m chlap. I s ohledem na sesli v pravym úhlu (btw - seš asi první o kom sem slyšel (četl), že takhle jezdí, nedovedu si dost dobře představit pohodlnost takovýho cestování).
    • 30
  4. Marline, jestli si za tu dobu, co jsme se neviděli, nepovyrost o min. 30cm, tak je to fakt div že se do 106 nevejdeš :-)
    • 30
    • 30
  5. Takže si 106 neřídil. Čiliž to neberu jako hodnověrný fakt k hodnocení jejího vnitřního prostoru na straně řidiče. Řeči typu jedna paní povídala nejsou nikterak \"trust_full\", bez vlastní zkušenosti, že ano... Co se mě osobně týče, tak jsem vezl 200cm kámoše na sedadlce spolejezdce a neměl sebemenší problém... Kdyby ještě někdo něco k tomuto tématu namítal, tak odkazuji na jeden můj předchozí post, kde jsem postoval foto Jereyho Clarksona (198cm) ve 106, které mluví za vše:
    • 30
  6. kujon106

    palivové čerpadlo nepracuje

    máš sz
    • 7
  7. Rád bych věděl jestli ti, kdož kritizují 106 díky vnitřnímu prostoru, jí alespoň jednou řídili a tudíž seděli na řidičově sesli Co se ceny týče, tak reálná max. cena je tak min. o 35000 - 40000 kč níž než ta prezentovaná, bohužel. Jestli to za tolik udá, tak má u mě flašku
    • 30
  8. kujon106

    Vynechava :( - vyreseno

    s16 nemá kabely ke svíčkám
    • 15
  9. kujon106

    Sání

    Na 1.4 by to mělo jít, ale jestli to bude mít nějakej výsledek, to nikdo neví
    • 23
  10. kujon106

    Další 106 GTI

    Chvilku sem se tady neukázal, ale každopádně nemáš zač Co se týče těch věcí z francie, tak je to z tohohle shopu (link), mam s nima dobrý zkušenosti, z francie je to v ČR mnohdy rychlejc než dopis z phy do brna českou poštou a navíc ty ceny jsou super.
  11. kujon106

    OT - FarmVille na Facebooku

    Já hraju jedině friends for sale
    • 36
  12. kujon106

    Chcete levne nakupovat?

    Já teda hledal, ale crystaly sem tam nenašel
    • 26
  13. lesk jako blesk
  14. Byl by to luxus, nebejt tam ty ošklivoj kryty zadních kotoučů
  15. kujon106

    aktuálně o všem

    :-) Podběh sem kupoval tušim okolo 500kč/jeden.
  16. Díky za srazík, byl jako vždy moc pěkný A ten sníh příště už určitě bude!
  17. Přituhuje
  18. Béďa - s tou jednou servírkou to táhne kámoš, tak se kdyžtak taky můžu zeptat Jinak pro všechny, aktuální foto vysočiny (dnes, 12:30):
  19. Jak sem psal by icq, snad dorazíme :-) Ale peugeotkem to žel bohu nebude určitě
  20. kujon106

    Pomoc u dveří

    To je divný, nicméně je to možný, že to ne_gti a ne_sport takhle neměly.
    • 14
  21. kujon106

    Nádržka na ostčikovače

    Nemusíš. Dostaneš se tam po \"překonání\" plastovýho podběhu u spolujezdce
    • 7
  22. Já mam vejfuk od remusu a co sem tak koukal, tak nějaký papíry k němu mám taky (od minulýhp majitele), tak když budeš hodnej, tak ti je nascanuju
  23. kujon106

    Menší rekonstrukce dálnice D1

    Pokutovat za zbytečnou jízdu v levém pruhu namísto měření rychlosti je imho nesmysl. Samozřejmě když ten v levém jede konstantní rychlostí 100-120kmh a neuhýbá, tak by byla věc jinačí, nicméně nikoho takového sem na d1 nikdy nepotkal. Jezdím prakticky jen v levém a jezdím stále asi cca 140-150 tacho a když se stane že někdo potřebuje předjet (za cestu od JI do Brna to byly pokaždé tak maximálně 3 auta), tak samozřejmě uhýbám a následně po předjetí se vracím zpět. A co se třech pruhů týče - na d1 to asi dle mého smysl nemá. Maximálně tak před Prahou, kde už jsou, tam ano. Před Brnem sem nikdy nějakou zvláště hustou dopravní situaci nezažil.
    • 23
  24. kujon106

    Menší rekonstrukce dálnice D1

    Pravda, není to sice ideál pianko, ale i na sportovním podvozku se d1 nechá jet v levém pruhu (z vysočiny do Brna) \"relativně\" normálně. Faktem ale zůstává, že pravej pruh je otřes. Ten na tom bude možná opačně jak levej podle tvýho popisu - krom cca 10km se v něm nedá jet
    • 23
×
×
  • Vytvořit...