Takže si 106 neřídil. Čiliž to neberu jako hodnověrný fakt k hodnocení jejího vnitřního prostoru na straně řidiče. Řeči typu jedna paní povídala nejsou nikterak \"trust_full\", bez vlastní zkušenosti, že ano... Co se mě osobně týče, tak jsem vezl 200cm kámoše na sedadlce spolejezdce a neměl sebemenší problém...
Kdyby ještě někdo něco k tomuto tématu namítal, tak odkazuji na jeden můj předchozí post, kde jsem postoval foto Jereyho Clarksona (198cm) ve 106, které mluví za vše: