Nj, vypadá, ale forma zabavy ma tady na lidi zatím největší vliv, kdykoliv se řeší kraviny tak maji ty temata obrovskou navštěvnost v kratke době. Ono se to časem vyselektuje a upraví, oficielní vlakno by stejně nikdo nečetl a zapadlo by
[upravil dne 24/1/12 23:07 od Radek Hurvajz]