Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Lepší nadpis by napověděl více, přečti si pravidla
  2. Nj, vypadá, ale forma zabavy ma tady na lidi zatím největší vliv, kdykoliv se řeší kraviny tak maji ty temata obrovskou navštěvnost v kratke době. Ono se to časem vyselektuje a upraví, oficielní vlakno by stejně nikdo nečetl a zapadlo by [upravil dne 24/1/12 23:07 od Radek Hurvajz]
  3. Edison: No to asi ne, už vidim hromady dotazů všech tech \"uživatelů\" tady:D:D:D No doufam že jste videli i tu první fotku kobliha [upravil dne 24/1/12 22:59 od Radek Hurvajz]
  4. Tak je časem mit nebudou Není problem hodit link do aktualniho vlákna a je to [upravil dne 24/1/12 22:49 od Radek Hurvajz]
  5. A ty maš v podpise odkaz na Rajče?? Spotřeba je udaj o aktualnim voze [upravil dne 24/1/12 22:43 od Radek Hurvajz]
  6. Ta spotřeba je maličká, jen zvažte jestli je nutný ji davat na nový řádek, pokud je misto na délku bude to lepší před nebo za popis auta
  7. Nejsou, pišu to tam Gronholmovi Doporučuje se uvést aktuální vůz s motorizací, r.v. a popř. link na Váš profil na hlavní straně. Zakázány jsou jakékoliv jiné webové adresy [upravil dne 24/1/12 22:39 od Radek Hurvajz]
  8. Normalka, dej to sešrotovat, akorat nevim teda potom proč jsi se dělal s těma fotkama
  9. Obrazkový byl zmenšený ještě dřív než jso tohle napsal;)
  10. Maš možnost vystavit si Fialku v profilu na hlavní straně a dat sem odkaz na ten profil, to jediny se bude tolerovat Bohužel A plati to i pro jakykoliv jiný servery podobný mojeauto.cz atd [upravil dne 24/1/12 21:47 od Radek Hurvajz]
  11. Mastná tyč je něco jako kdyby jsi tam měl napsano jakym jezdiš autem, holt ten Bus je jen expresionisticky napsanej, myslim že pokud tam nebudeš mit každej bus do kteryho vlezeš tak to tam nechame;)
  12. Radek Hurvajz

    ZoSo 406 - 8V nebo 16V

    Ted bude stejně zmenšovat podpis tak si tam zrovna napiše 16V;)
  13. Chlapi, asi budou litat pečený banany přímo do huby.:D Alenka i Babička je ted mimo zákon;) [upravil dne 24/1/12 21:15 od Radek Hurvajz]
  14. Radek Hurvajz

    ZoSo 406 - 8V nebo 16V

    Tady je ještě ten 8V [upravil dne 24/1/12 21:08 od Radek Hurvajz]
  15. Radek Hurvajz

    ZoSo 406 - 8V nebo 16V

    16V poznaš jednoduše [upravil dne 24/1/12 21:06 od Radek Hurvajz]
  16. Radek Hurvajz

    ZoSo 406 - 8V nebo 16V

    Tak lepší je každopádně 8V co pamatuju byl na klubu jeden, bylo to nádherně zachovalý auto, kluk ho koupil právě jen protže bylov super stavu, no pak ho prodaval protože to prostě nejelo [upravil dne 24/1/12 20:57 od Radek Hurvajz]
×
×
  • Vytvořit...